Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 18.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Честит първи сняг!  
Автор arctica (айсберг)
Публикувано12.12.09 14:44



Ами..честито!Напоследък стана много пусто във форума, та реших да пусна една темичка.

Сега дано да понатрупа, но да не е много заледено, че да няма проблеми с кончовци.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: arctica]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано12.12.09 18:17



Айде е аз да честитя!
Много обичам да язда на сняг, голяма красота.
Може, за да разчупим мълчението в клуба, да си разказваме случки от зимните езди, стига създателя на темата да няма нищо против. А може и да си отворим нова тема. Ако arctica е съгласна аз мога да ви разкажа за последната си зимна езда.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: arctica]  
Автор i__n__a ()
Публикувано13.12.09 22:26



Ааа, изобщо не ме радва първия сняг. Вече чакам да дойде пролетта.





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: arctica]  
Автор horserider (обожаващи коне)
Публикувано13.12.09 22:34



Здравейте!И ние много отдавна не сме писали, но горе-долу следим темите. Честит сняг и от нас! Жалко, че още не е покрил софийските мръсотии, но се надяваме и това скоро да се случи и да има повече и за зимна езда в планината.
Докато го чакаме да навали, ви пускаме нещо, което сътворихме това лято -един летен спомен....:))))




[image]http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=8749&AlbumId=113371&PhotoId=6376954[/image]

Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: horserider]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано14.12.09 10:16



Страхотно клипче! Личи си, че добре си изкарвате сред природата с конете - направо да ви завиди човек!





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: i__n__a]  
Автор Mystic_River (любител)
Публикувано14.12.09 10:17



И аз съм така...Хич не обичам зимата и ездата сред преспи не ме въодушевява





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: horserider]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано14.12.09 11:01



Зимен, летен спомен, няма значение. Важното е че имате незабравим спомен. Аз пък за това ви завиждам благородно, защото сте си компания и можете да споделяте конската си страст. Аз за сега си нямам компания, но се надявам скоро да се промени това.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: horserider]  
Автор i__n__a ()
Публикувано14.12.09 11:08



Аааа, това е съвсем друго! :) Предлагам тези, които не обичаме зимата да си направим отделна темичка с ей такива клипчета и картинки, за да дочакаме пролетта по-леко





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: i__n__a]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано14.12.09 11:21



Може, защо не. Но като гледам колко са активни повечето членове в клуба последно време, не знам какво ще се получи.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: POLllV]  
Автор sky_devil (Ангелчето)
Публикувано14.12.09 15:41



Честит снежец и от мене ! То като заваля с такава виелица и си викам как ще яздят хората в такова чудо, ама като утихна вятъра и като се задържа снежеца и си представям как шрепускам по заснежени поляни....
Така ми се иска да се организираме няколко човека и да си направим една прекрасна разходка...
Хайде Варненци и околия, организирайте нещо!



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: arctica]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:26



Аз не си падам, обичам да е топло - но честит на тия, които харесват такова време !
А за пустото - аз съм го казвала и преди - не знам защо има хора, които мислят, че форума е нещо като театър или цирк, където отиваш - и някой те забавлява ! Той е дело на всеки от нас - и тия, ето им е скучно, нека се запитат те с какво са допринесли да не е така !



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: POLllV]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:28



Аз съм спряла да разказвам тук - да не се оказва после, че все аз пиша - ето, дала съм шанс на останалите ! Като пиша, аз им преча - интереснсо ми е какво им пречи, когато не пиша !





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: i__n__a]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:29



Ставаме двама !





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: horserider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:30



Ех ,лята--...
Между другото, картинката на аватара не ви излиза - дали сте лнк на самия албум, не на конкретна снимка...





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:31



Трима...Хе - хе, да вземем да направим анкета, а ? Кой предпочита да язди през зимата - и кой - когато е топло !





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: i__n__a]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:32



Почти същото казах





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: POLllV]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:33



Ами като са активни, все ще се появи някой навлек да каже простотия и да им убие желанието за друг опит...Не сте ли забелязвали ?

Запитайте се защо хората спряха да пишат - и ще се сетите...



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: sky_devil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:35



При нас само тук - таме се вижда нещо като сняг, все едно някой е бръкнал в кутия и е метнал няколко шепи..Замръзна маркуча на чешмата, земята за сега слава богу не...Иначе точно така е много гадно - сух студ, и всичко да замръзне на камък...



Тема Re: навлецитенови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор minkavn ()
Публикувано15.12.09 09:07



Извинявай Рени, ама защо ти и другите им се връзвате. Ето ти винаги си писала увлекателно и си повдигала интересни теми, появи се някой (няма да споменавам имена) който не стига че нищо не пише ами успя да ни изпокара всичките и да развали и атмосферата в клуба и след това изчезна.Но защо заради такива трябва да бъдат наказани и останалите.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано15.12.09 09:32



Аз пък обожавам зимата, големите преспи. Израстнала съм в Стара планина и такава е била обичайната гледка от ноември до март. Ама като ви кажа снегове и преспи, значи истински снегове и преспи от по 1 метър и нагоре. Живях 5 години в хижа на проход Витиня. Имам незабравими спомени. Там се роди страстта ми към конете.
Исках просто да кажа, че всеки свързва дадено състояние на климата със спомените си и разбира се с мястото на което живее. При нас на южния склон на Витоша е една от най-хубавите зими. Много сняг, понеже е високо и в същото време меко, тихо и приятно време , в много от дните - слънчево. Вероятно тези, които казвате, че не ви харесва да яздите в заснежено време, просто не сте изпитали това, което съм изпитала аз. А просто може би не харесвате зимата като сезон.

А за това, че някои смятат форума за театър, не си права, защото има хора, като мен например, които просто не са свикнали да пишат във форуми и клубове. Аз не влизам тук, защото очаквам да ме забавляват, а защото знам, че тук има хора като мен. Никой от моите приятели не се интересува от коне, затова аз потърсих място, където да общувам с хора като мен. И да , права си, че форума е дело на всеки от нас, но не всеки има опит и знания, които да сподели. Затова, като ми стана скучно на мен, аз реших да споделя това, което можах.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: POLllV]  
Автор minkavn ()
Публикувано15.12.09 10:22



Ех наистина ти завиждам благородно за снега. При нас във Варна той е хубав само 1 ден, а след 2-3 вече е гадна киша. Иначе наистина би било готино да яздиш в преспите.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: POLllV]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 13:28



Може да е и от годините, не знам. Като дте обожавах сняг, умирах си да впрегна кучето, немски дог, в шейната, и да се понесем. Той харесваше тая игра, за него важното беше да е с мен и да участва...Но в планината е друго - в града газиш в неизринати улици, хлъзгаш се по заледени тротоари, а като се постопли, шляпаш в студената киша - не е нещото, което ме радва.
А като замръзне и не мога да си изкарам коня, май рекорда за нашия хипосдрум беше 20 дни - всичко на камък, и пързалка отвън, тогава някак си намразваш...И ти се иска да е топло, всичко да цъфти, да пеят птички...Да е поне края на март !
Но ако някой харесва студа и снега, нека им се радва - не му преча !





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: minkavn]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 13:30



И аз това имах предвид. Иначе сме го правили и е хубаво...Докато не се стопи и не потекат навсякъде кални вади...
На времето като паднеше сняг и навееше преспи край живия плет, с първата смяна проправяхме път за другите по пистата...



Тема Re: навлецитенови [re: minkavn]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 13:34



Аз продължавам да си пиша - само не тук !

Животът не е спрял заради някого си, продължава си ! Светът никога не се върти около един човек - който и да е той.
Пиша и снимам за приятелите си - тия, дето са си траяли да ни плюят - защо да ми пука на тях дали им е скучно ? А приятелите са тия, които застават зад теб...От друга страна, ако те не пишат тук, защо аз да го правя ? А то има толкова алтернативи...В задълженията на модератора няма такова, да забавлява клубарите...



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано15.12.09 20:53



Честит и от мен!
Снежеца си има чар, не мога да отрека





Редактирано от Miss Zhekova на 15.12.09 20:54.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: Miss Zhekova]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано16.12.09 01:42



При нас го обърна на поледица, навън е истинска пързалка, и утре едва ли ще може да се изкарват коне...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.