Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 18.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: arctica]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:26



Аз не си падам, обичам да е топло - но честит на тия, които харесват такова време !
А за пустото - аз съм го казвала и преди - не знам защо има хора, които мислят, че форума е нещо като театър или цирк, където отиваш - и някой те забавлява ! Той е дело на всеки от нас - и тия, ето им е скучно, нека се запитат те с какво са допринесли да не е така !



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: POLllV]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:28



Аз съм спряла да разказвам тук - да не се оказва после, че все аз пиша - ето, дала съм шанс на останалите ! Като пиша, аз им преча - интереснсо ми е какво им пречи, когато не пиша !





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: i__n__a]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:29



Ставаме двама !





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: horserider]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:30



Ех ,лята--...
Между другото, картинката на аватара не ви излиза - дали сте лнк на самия албум, не на конкретна снимка...





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: Mystic_River]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:31



Трима...Хе - хе, да вземем да направим анкета, а ? Кой предпочита да язди през зимата - и кой - когато е топло !





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: i__n__a]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:32



Почти същото казах





Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: POLllV]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:33



Ами като са активни, все ще се появи някой навлек да каже простотия и да им убие желанието за друг опит...Не сте ли забелязвали ?

Запитайте се защо хората спряха да пишат - и ще се сетите...



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: sky_devil]  
Автор Oлra ПpaйдМодератор (коняр по душа)
Публикувано15.12.09 04:35



При нас само тук - таме се вижда нещо като сняг, все едно някой е бръкнал в кутия и е метнал няколко шепи..Замръзна маркуча на чешмата, земята за сега слава богу не...Иначе точно така е много гадно - сух студ, и всичко да замръзне на камък...



Тема Re: навлецитенови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор minkavn ()
Публикувано15.12.09 09:07



Извинявай Рени, ама защо ти и другите им се връзвате. Ето ти винаги си писала увлекателно и си повдигала интересни теми, появи се някой (няма да споменавам имена) който не стига че нищо не пише ами успя да ни изпокара всичките и да развали и атмосферата в клуба и след това изчезна.Но защо заради такива трябва да бъдат наказани и останалите.



Тема Re: Честит първи сняг!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор POLllV (любител на коне)
Публикувано15.12.09 09:32



Аз пък обожавам зимата, големите преспи. Израстнала съм в Стара планина и такава е била обичайната гледка от ноември до март. Ама като ви кажа снегове и преспи, значи истински снегове и преспи от по 1 метър и нагоре. Живях 5 години в хижа на проход Витиня. Имам незабравими спомени. Там се роди страстта ми към конете.
Исках просто да кажа, че всеки свързва дадено състояние на климата със спомените си и разбира се с мястото на което живее. При нас на южния склон на Витоша е една от най-хубавите зими. Много сняг, понеже е високо и в същото време меко, тихо и приятно време , в много от дните - слънчево. Вероятно тези, които казвате, че не ви харесва да яздите в заснежено време, просто не сте изпитали това, което съм изпитала аз. А просто може би не харесвате зимата като сезон.

А за това, че някои смятат форума за театър, не си права, защото има хора, като мен например, които просто не са свикнали да пишат във форуми и клубове. Аз не влизам тук, защото очаквам да ме забавляват, а защото знам, че тук има хора като мен. Никой от моите приятели не се интересува от коне, затова аз потърсих място, където да общувам с хора като мен. И да , права си, че форума е дело на всеки от нас, но не всеки има опит и знания, които да сподели. Затова, като ми стана скучно на мен, аз реших да споделя това, което можах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.