Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 30.04.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Малък професионален въпроснови  
Автор octagon ()
Публикувано04.11.02 13:59



Здравейте,

Съществува едно чудо, наречено Конна Полиция. Бихте ли ми казали в кои градове е регистирано това чудо и как точно се използва конят от полицаите?
Предварително благодаря

The Sky Is Not The Limit


Тема Re: Малък професионален въпроснови [re: octagon]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано04.11.02 14:18



Лично аз съм виждала само в София . Ако разгледаш старите постинги , някъде тпябва да има линк към страница с такива снимки .

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема KOHHA POLICIQ...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (паляк)
Публикувано04.11.02 15:13



KONNA POLICIQ IMA SMAO V 2 GRADA V BULGARIQ-SOFIA I ST. ZAGORA...TQ NE FUNKCIONIRA PREZ CQLOTO VREME-IZLIZA NAJ-VE4E NA PARADI,TURJESTVA ILI NAPRIMER PRI MA4OVE...PO PRINCIP EDIN KON NI6TO NE BI MOGUL DA TI STORI,NO EDIN KONEN POLICAJ SE RAVNQVA NA 20 OBIKNOVENI,A OSVEN TOVA NE MI KAZVAJ,4E AKO SRESHTY TEB TRUGNE V GALOP 5-600 KILOGRAMOVO JIVOTNO S VUORUJEN POLICAJ NA GURBA NQMA DA TI SE OBADI PONE ZA MALKO NQKAKUV INSTINKT ZA SAMOSUXRANENIE...SU6TO TAKA MISLQ 4E 4ESTO PATRYLIRAT...NO KONNITE POLICAI NE SE ZANIMAVAT SAMO S TOVA-PREZ PO-GOLQMATA 4AST OT VREMETO VUR6AT OBIKNOVENI NE6TA...

Тъпите не могат да обясняват-а когато се крият зад наукообразни изрази-това е олигофрения


Тема Re: KOHHA POLICIQ...нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано04.11.02 17:48



Мира , един кон има МНОГО КАКВО / както казваше баба Шапокляк / да ти стори ! Далечната 92 -а конните полицаи купиха от Русе Доминатор , един чистокръвен английски кон , алест . Даже според мен - не много едър . В камиона имаха още два коня , които не видях . Знам , че единият беше Любемец - или нещо такова . От Лукаш . Лукаш е хановер . Та те разказваха за някакъв мач - българи и сърби . И как сърбите гледали със страшетн респект на конете . Нашите полицаи ги питали дзащо , и кте отговорили , че при тях конете на конната полиция хапят и ритат ! А сега си представи какви поражения може да нанесе един кон в тълпата !
На времето сме имали и в Русе . Когато почвах да яздя . Даже на хиподрума на втора конюшня още пише с червена блажна боя МВ - Р-то го няма , там сгтъклото е сменено . И при нас на Чифлика докараха няколко коня от техните . Хелия , Геновева , Есмералда и Етилен .
Дали патрулират - не знам . Аз лично съм виждала на живо само в София , до стадион " Васил Левски " . Имахме там среща с баща ми , и междувременно щеше да има мач , стовариха два коня , единия алест , другият тъмен , и можах да си ги гледам , докато баща ми дойде .
На скачанията на Велик ден в София ги видях , всъщност ги познах по шпорите - бяха без коне .

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема E,V SMISUL TAKUV...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (паляк)
Публикувано04.11.02 20:05



NE MOJE6 DA SRAVNQVA6 KON SUS SNAIPERIST!
GOVORQ PLUS TOVA V 4ASTNOST ZA KONNITE POLICAI-EDIN KON NAISTINA IMA MNOGO KAKVO DA TI NAPRAVI,PROSTO TIQ SA SPECIALNO OTGLEJDANI,SORTIRANI I VUZPITAVANI!

Тъпите не могат да обясняват-а когато се крият зад наукообразни изрази-това е олигофрения


Тема Re: E,V SMISUL TAKUV...нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано04.11.02 20:19



Зависи колко си наблизо ! Шегувам се , но на времето е имало смъртен случай в конезавода . В тъмното избягал кон и един конегледач тръгнал да го хваща . И конят го ритнал в гърдите . Било дупка , като рязано с нож - от копитото . Но не знам името на човека и коня . Чувала съм го като история , не съм разпитвала за подробности .
За възпитани - не знам . Доминатор си беше малко тъп кон - поне за моите разбирания . Те иначе ползват полукръвни коне , доколкото знам . И най - вече ръстови , а той не беше много едър .

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема az ne sum...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор E3DA4KATA (паляк)
Публикувано04.11.02 20:44



ob6tyvala produljitelno vreme s 4ak tolkova mnogo kone,oba4e spored moqta definicq za ymen kon(po-skoro xitur i tarikat)otli4no v ideala se vpisva Genya!

Тъпите не могат да обясняват-а когато се крият зад наукообразни изрази-това е олигофрения


Тема Re: az ne sum...нови [re: E3DA4KATA]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано04.11.02 21:36



ZA Bulgarskite ne znam ,ama Norwejkite sus sigurnost sa OGROMNI!Karat bavno po centura i mnogo respektirashto i tejko trakat s kopita.A vurhu tqh edni nejni rusi suzdanija v policeiski uniformi...S palki na krusta.I pistoletiA za tova 4e sa trenirani da hapqt i ritat pri opredeleni komandi znam.I se izpolzvat dosta pove4e ot dvama za masovi bezredici.Lqtoto v Oslo imashe dosta za protestite na Anarhistite protiv globalizacijata.I na konete im bqha slojili neshto kato nao4nici or stuklo ili nqkakva specialna prozra4na materija.

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема Re: az ne sum...нови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано04.11.02 22:00



Това , за пластмасовите наочници съм го виждала . Имам снимка в енциклопедията - тия дни ще пробвам да я сканирам и да ви я покажа . Знам за какво говориш !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: az ne sum...нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано04.11.02 22:02



Качвала съм се на над 160 , а съм общувала с много повече . Има просто ТЪПИ коне . Ей така - нещо не иска , и му е все тая ти какво искаш . Всичка прави с нежелание , от няма и къде - дори ако не се противи . Аз харесвам лакоми коне - те са много удобни , ако искаш да ги научиш на нещо !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.