Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 21.05.24 
Любители на животните
   >> Коне
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: az ne sum...нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор 3Be3ga (РИЖКА)
Публикувано04.11.02 22:06



ina4e konete na konnata policija sa krotkine sa nervni.Mojesh da idesh i da gi potupash bez strah.Samo v akzija stavat strashni.

Es ist nicht leicht Schwein zu sein


Тема TEZI NAO4NICI.........нови [re: 3Be3ga]  
Автор E3DA4KATA (паляк)
Публикувано04.11.02 22:13



SA PLASTMASOVI,OBA4E MNOGO TRYDNO S4YPVAEMI-IMAM EDNA STATIQ ZA EDNA KONNA POLICIQ-NA NQKAKVA EVRO STOLICA I IMA TO4NO EDNA OGROMNA GLAVA S NE6TO TAKOVA.........

Тъпите не могат да обясняват-а когато се крият зад наукообразни изрази-това е олигофрения


Тема Re: az ne sum...нови [re: 3Be3ga]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано04.11.02 23:06



В нормални условия трябва да се държат адекватно .

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: TEZI NAO4NICI.........нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано04.11.02 23:07



Най - вероятно са от нещо специално . Иначе , ако се трошаха лесно ...

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема И Стара Загора?!нови [re: Oлra Пpaйд]  
Автор octagon ()
Публикувано05.11.02 15:51



За София знам, за Загора - не. Предполагах нещо за Варна (в Пловдив няма със сигурност). Доколкото знам е само за покази, интересуваше ме какво биха направили в реална ситуация. Кон ще галопира ли срещу тълпа, няма ли да се подплаши и да е по-опасен за ездача си? (Не знам дали нашите имат специална подготовка.)

The Sky Is Not The Limit


Тема ooo,da se ypla6i!нови [re: octagon]  
Автор E3DA4KATA (паляк)
Публикувано05.11.02 19:14



na toq kon atomna bomba v legloto da my bytne6,vuob6te nqma da se zainteresyva!tiq kone ne ebavat ni6to be 4ovek!purvo gi izbirat po rust,poroda i temperament...trqbwa da sa nad 160 i ne6to(i 8 maj).......poroda-po-xybavo e da sa polykruvni,za6to te sa po-malko temperamentnite...i ve4e xaraktera zavisi ot vseki kon individyalno-izbranite kadri gi vzimat na izpitatelen srok,ako ne sa odobreni-otpadat........posle po4va edno dulgo oby4enie-purvo gi y4at da minavat prez naj-razli4ni tereni i t.n. ........posle gi svikvat sus strani4ni drazniteli ot najlonovi torbi4ki do piratki,bombi4ki i dimki.....y4at konete i konnicite da se dvijat zaedno na grypi po komandi...vseki den imat trenirovki...i posle sled period ot godina mislq 4e gi vodqt na ypresnitelni oby4eniq...gledax edin dok. film za edin takuv londonski policaj i konq my...kato otidoxa na tova oby4enie 1-wiq den gi karaxa na edna ogromna polqna da se pregrypirvat,da se dvijat v koloni i redici...2-riq den gi izkaraxa v edni specialno postroeni yli4ki,simylira6ti grad...zasi4axa za kolko vreme 6te si slojat cqloto oborydvane(kon+e3da4-vklu4ae i tezi predpazni o4ila za konete) i posle gi pysnaxa po yli4kite.......ima6e dim,bombi4ki,folio,ogun,voj na sireni,6ym ot tulpa....naj-nakraq gi pysnaxa na edna ylica,kudeto kolegi na tezi policai bqxa obrazyvali tulpa i gi celexa s topki za tenis....karaxa konete,galopirajki, da minavat dori prez ogun....
vuv Varna nqma takava policiq,kolkoto i da mi se iska!
a kogato vzimat policaite(za Bulgariq,kakto Reni kaza,maj iskali samo da mogat da qzdqt,a posle gi y4at da strelqt),no v 4yjbina izbirat ve4e podgotveni policai,no koito vuob6te ne mogat da qzdqt,za6tot spored tqx po-golqmata 4ast znaeli po malko da qzdqt,no si bili izgradili pogre6ni navici i t.n.-vse pak e po-lesno da nay4i6 ne6to novo i pravilno,otkolkoto da se bori6 sus stariq lo6 navik!

Тъпите не могат да обясняват-а когато се крият зад наукообразни изрази-това е олигофрения


Тема Re: И Стара Загора?!нови [re: octagon]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано05.11.02 22:50



Аз знаех конкретно за София .
Амеи , не се плашат . Много специалнво ги тренират . Няколко пъти са давали предавания спезциалнво за нашата конна полиция , даже снякъде имам записана на касети . Едното беше покрай някакъв Тодоров ден .

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: ooo,da se ypla6i!нови [re: E3DA4KATA]  
Автор Oлra Пpaйд (коняр)
Публикувано05.11.02 22:51



Даааа , представям си го това с тренировките !

" Все мы немножко лошади -
каждый из нас по - своему лошадь ! "


Тема Re: И Стара Загора?!нови [re: octagon]  
АвторHektor (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 09:55



Не съм гледала филми как обучават полицейските коне, но знам, че избират най-спокойните и уравновесените, които не се плашат от колите, автобусите, камионите. Има само един Гладиатор от полицейските коне, който използват само на състезания, защото иначе е много злобен и нападал конете.
Колкото за минаването през хората, четох статия, че коня когато е афектират минава през тях и за това го използват при вълнения - не могат с машите през тях и затова използват конете



Тема Re: Малък професионален въпроснови [re: octagon]  
АвторHektor (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 09:58



При нас в Стара Загора обикалят из града по местата, които са трудно достъпни за колите - из парка в центъра, Аязмото, на стадиона когато има по-големи събития. Повечето са хановери и са много кротки. Не ги навират много в хората, ако не се налага. Не знам дали им прилагат някаква дресировка, но имам възможност да питам и ще ти пиша.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.