Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 01.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Алопатиянови  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано12.11.07 13:37



Може ли да се прилага едновременно хомеопатия с традиционните лекарства? В случая става въпрос за антиалергични медикаменти и стафилококум 200С.



Тема Re: Алопатиянови [re: agrimonia]  
Автор kasspo (biv6 kaspo)
Публикувано12.11.07 15:45



В случая,хомеопатичното няма да действа.Не ми е ясно този въпрос защо се задава тук ,а не на лекуващия!



Тема Re: Алопатиянови [re: kasspo]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано12.11.07 19:06



Джипито презира хомеопатията, а хомеопата презира проблемите от алергията. Според хомеопата трябва да се изчака няколко месеца да се унищожат стафилококите и алергията сама ще изчезне(не знам какво е общото между сенната хрема и стафилококите). Така че съм достатъчно объркана, особено след като лекуваме с хомеопатия безуспешно стафилококите вече 6 месеца. Колко пъти трябва да се пие стафилококума по същата схема, за да изтрепе гадините?



Тема Re: Алопатиянови [re: agrimonia]  
Авторkasspo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 19:52



Да,проблемът ти наистина е голям!Явно некомпетентността и на двамата относно общото състояние на детето е безумен!Да,наистина може алергията да си отиде сама след като се излекува стаф. инфекцията,ама да се лекува 6 месеца инфекцията без абсолютно никакъв резултат!Това не го разбирам!И още, много е важно каква е алергията и до колко пречи на нормалното ежедневие на детето.Ако е непоносима,то се взимат мерки с хомеопатия междувремено и ефективно.Какво значи да се лекува първо едно,а после друго!Това също не го разбирам.



Тема Re: Алопатиянови [re: kasspo]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано12.11.07 20:53



Става въпрос за алергичен ринит, има и стафилококи, но не в носния секрет, а в кръвта. След като няма резултат половин година, нормално е да отидем при специалист-алерголог, защото детето не е опитно зайче. Все пак не искам да се отказвам от хомеопатията, защото стафилококите би трябвало да се лекуват именно със стафилококум! Обаче след като хомеопата не може да облекчи състоянието на детето, искам да включим и алопатията заради алергията. Това ни е третият хомеопат и вече ми свършва търпението...



Тема Re: Алопатиянови [re: agrimonia]  
Авторkasspo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 23:52



Проблемът си е твой!Явно и ти делиш детето си на отделни части,а то е едно цяло!И от вътре и от вън,и нос и кръв и ВСИЧКО!Води го! Всичко ,което не е ясно от къде идва за лекарите е АЛЕРГИЯ!Но ...не се лекува,само се потиска.Питай да видиш ,самите лекари ще ти го кажат.А ако ме питаш мен - естествено е да потърсиш добър хомиопат,защото рано или късно пак ще опреш до такъв.Нито алергия,нито стафилококи не се изкореняват по друг начин освен с хомеопатия.Поне аз за последните 12 години не сам срещнала човек излекувал се безвъзвратно от тези болести с алопатия.Но...успех!Всеки избира сам пътя си.(страшното е ,че ние избираме пътя на невръстните си деца и това е доста тежко и отговорно за нас-родителите)



Тема Re: Алопатиянови [re: kasspo]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано13.11.07 09:03



Аз нали това обяснявам!!! Не искам да се отказвам от хомеопатията, но ефект от нея няма и детето ми се мъчи! На някой пука ли му изобщо?



Тема Re: Алопатиянови [re: agrimonia]  
Авторkasspo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 09:27



Определено-да ,иначе нямаше да ти отговарям



Тема Re: Алопатиянови [re: kasspo]  
Автор passion flowerМодератор ()
Публикувано13.11.07 18:18



ох


ма по-полека де...егати...."Проблемът си е твой!"

Не че наистина всеки не решава сам, о просто хората първо нямат достатъчно информация, второ наистина е дразнещо да си минал през 3-ма хомеопати и да няма ефект.Всичко това, при условие че ства дума за дете!



Тема Re: Алопатиянови [re: agrimonia]  
Авторprincessa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 00:22



Има ли температура?На какво е алергичен?Да не е синузит,който е станал хроничен?Аз живея в Белгия и тук има едни много хубави капки от Д-р Rene Flurin -французин лекар уши- нос- гърло -allergologue-immunologue,който ги е сътворил.Те са 50%прополис,25% TM от чубрица и 25% от къпини(без алкохол).Адреса на производитела е:Ballot- Flurin apiculteurs.65110 Cauterets-France.Капките са под формата на спрей и се казват:Spray nasal des Pyrenees.
Ако ти се струва сложно,използувай "хомеоплазмин"-ако има в БГ.Той е като възелин.
Напиши повече обяснения във връска със симптомите от началото до сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.