Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 01.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ХЛАМИДИИнови  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 12:05



Имах урологичен проблем-уретрит или нещо подобно. След като ме излекуваха си направих тест за хламидии и се оказа, че ги имам-около 18. Проведох лечение с Азатрил на два пъти по различни схеми, а след известно време и някакъв коктейл от флажил, разни други работи включително и някакви свещички. Двата поредни теста показаха след първото лечение повишешаване на стойностите и след второто същата работа. НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА КАЖЕ КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД ЛЕЧЕНИЕТО ТРЯБВА ДА СИ НАПРАВИШ ТЕСТ ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ДАЛИ ТО Е УСПЕШНО.Мненията варират от 3 месеца до 2 години.
Гръмна ми главата от този проблем и не знам какво да правя. Някъде мернах хомеопатично лекарство наречено ХЛАМИДИЯ.
Има ли нещо такова и може ли някой да даде някакъв съвет как да се лекувам?



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: чичo]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано07.05.04 17:59



Хламидии се лекуват успешно с хомеопатия.За целта трабва да отидеш при класически хомеопат за интервю и цялостно лечение.Лекарството Хламидия се използва за подтиснати /т.е "лекувани" с антибиотици/ хламидии/т.е при теб може и да се наложи употребата му в даден момент/.Иначе в хомеопатията лечението става чрез стимулиране на собствените защитни сили на организма и даване на лекарство за човека с всичките му особености и проблеми, а не за един симптом само-хламидия или друго.
Ако имаш нужда от хомеопат пусни ми бележка.

Mens agitat molem

Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Fire walker]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 18:39



Има нужда от всякаква помощ...благодаря ти



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: чичo]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 00:21



А така, тази тема е доста типична за около една четвърт от населението. Смята се, че хамидиите са най-разпространеното заболяване в света след грипа. За съжаление не ме подмина и мен, но тогава не подозирах за съществуването на хомеопатия. Моите бяха хронифицирани от много години, защото дълго време не можех да попадна на читав лекар, който да ги открие. Накрая ги открих чрез очен лекар. За мое щастие, тя поне можеше да борави с антибиотици и не постигнах ефекта на Чичо. Лекарката ми каза, че много често хламидите се множат от антибиотици. Моите намаляха, но с цената на една 2 месечна антибиотична програма по схема от 3 вида с леки почивки. Спомням си само че 2 седмици без почивка пих Доксациклин. Крайния тест си направих 1 месец след последния антибиотик. Резултатите бяха гранични, а лекарката ми каза, че халамидите никога не изчезвали от организма - ама на мен нещо не ми хареса това.

В момента се лекувам цялостно при Гълъбов, като продължавам да имам разни очни оплаквания. Той по принцип не споделя много какво лекува и каво не, но ми каза, че след толкова много антбиотици трябвало да съм ги утрепал. Да ама аз си мисля, че още имам хламидии.

Та въпросът ми е - наистина ли хламидиите остават вечно в организма или това е типично за подтиснатити хламидии?



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Димo]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано10.05.04 03:59



Ако се "лекуват" хламидии с антибиотици се получава този ефект,че те никога не се изчистват и като отслабне имунитета пак си се развиват.Това на хомеопатичен език се нарича подтискане.С хомеопатия изчезват напълно.Обикновено процесът е следният-започваш хомеопатично лечение, титърът на хламидиите се повишава първоначално,а после намалява и накрая те изчезват.

Mens agitat molem

Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Fire walker]  
Авторчичo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 08:55



Информацията беше полезна, но може ли някой да препоръча лекар??? А в град Силистра?



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Fire walker]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.04 18:05



Ох, звучи прекрасно, ама ми се струва непостижимо, съдейки от опита който имам /само с антибиотици/. А защо тогава според теб Гълъбов ми каза, че след толкова антибиотици, сигурно съм се излекувал от хламидията?



Тема Re: ХЛАМИДИИ [re: Димo]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано10.05.04 20:54



Аз казвам моята позиция, която се подкрепя от такива случи каквито чичо описва-за никога неизчезващия титър, а на него така му е било и казано,че ще бъде-от алопат.Ако Гълабов е на друга позиция, питай го какво мисли по въпроса.Аз не мога да кажа нищо повече.

Mens agitat molem

Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Димo]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 15:22



Днес пих хламидия 30 CH еднократно. Ще разправям какво се случва, а вие да стискате палци. :)



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Димo]  
АвторChiko (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 17:50



Po kolko tabletki i kolko vreme se vzema ot tova lekarstvo za hlamidii?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.