Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 05.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: ПAHO]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано05.03.08 09:47



Уффф, омръзна ми всеки път да повтарям, че съм се излекувала от хламидии чрез хомеопатия по предписание на хомеопат и по специална схема на взимане на лекарство в различна концентрация.
На мен пък ми е по-интересно как точно се "хващат" хламидиите-само по полов път или може и в басейн или нещо друго...



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: agrimonia]  
Авторcherry (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 10:04



Здравейте.И аз се записвам в клуба-така както гледам се разширява доста за съжаление

.Дайте малко повече информация за хомеопатичния начин на лечение моля.И аз се нагълтах предостатъчно с антибиотици и пак имам симптоми.Къде да го намерим тоя хомеопат,и AGRIMONIA напиши я тая схема моля те.Незнам за басейните нещо ми се струва невъзможно ,но кой знае .....нали само по полов път се хваща



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Fire walker]  
Авторcherry (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 11:27



Препоръчайте ми добър хомеопат в Ямбол или Сливен моля



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: cherry]  
Авторcherry (Нерегистриран)
Публикувано08.10.08 11:30



Дайте моля ви координати на добър хомеопат в Сливен или Ямбол.Благодаря



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: Fire walker]  
Автор xyxW (непознат )
Публикувано11.09.12 10:38



Моля Ви дайте ми някакви координати на хомеопат . И аз пострадах и търся помощ и лечение,благодаря Ви предварително



Тема Re: ХЛАМИДИИнови [re: xyxW]  
Автор lemalele (непознат )
Публикувано01.02.13 18:56



Здравейте и от мен.За мое огромно съжаление и аз съм в "кюпа" Обаче при мен нещата никак не са добре.Направих си изследване в микробиология с проба от вагинален секрет понеже се съмнявах за гъбички,но предопредих и генеколога че имам нов партньор и все пак да го има за бележка.изследванията показаха че имам от гадните гъби и стрептококос ли беше какво беше.ОБАЧЕ бившишт ми приятел търди че си е направил кръвно изследване чрез което се доказва че има хломидии.....въпросът ми е дали трябва пак да си правя и дали трябва да е кръвно изследване?а големият проблем е че новият ми приятел има цироза и не може да приема по никакъв повод медикаменти...никакви....забърках се в ужасна каша!МОЛЯ ЗА ПОМОЩ

Редактирано от lemalele на 01.02.13 19:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.