Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 03.06.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Сотирова - УЖАС !!!!нови [re: Puhka]  
Автор natalindo (надяващ се)
Публикувано08.04.04 12:11



моля те, остави ми бележка, искам да поговорим за тази "хомеоПАТКА". това, което прави е за съд и трябва да бъде спряна, за да не страдат и други като нас!!!



Тема Re: Сотирова - УЖАС !!!!нови [re: natalindo]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 21:56



До колкото разбрах има асоциация на хомеопатите в България. Не знам каква и дейността, но според мен, една такава институция би трябвало да се занимава и с лицензирането на хомеопатите в България или отнемането на лиценз на ЗАСЛУЖИЛИТЕ. В противен случай ЗАСЛУЖИЛИТЕ лекари работят само по въпросите за влошаване състоянието на пациентите си с "хомеопатия" и създаването на лошо мнение за този вид медицина.

Чудя се аз дали не можем да информираме тази асоциация за споменатите в тази тема престъпни и подсъдими изяви на ЗАСЛУЖИЛИТЕ лекари.



Тема Re: Сотирова - УЖАС !!!!нови [re: Димo]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано09.04.04 04:08



Има няколко асоциации, които не са под обща шапка.Няма лицензиране на хомеопати за сега,така,че няма и отнемане на лицензи.Мисля,че това,което сега можем да направим е това ,което вече става-публикуване на информация от такива проблеми,така че възможно най-много хора да бъдат предпазени.

Mens agitat molem

Тема Не сте прави за Сотированови [re: Puhka]  
Автор Ocтaп (не-Бендер)
Публикувано09.04.04 13:45



Може да се е случило да сгреши, може да се е случило да се държи като патка, но тя има над 600 пациенти и болшинството от тях са много доволни. Това, че тя е една от най-известните хомеопати, очевидно дразни някои хора и те се нахвърлят като лешояди върху всяка нейна грешка. Вместо да плюете върху този и онзи, помислете си по какъв начин да улесните хомеопата ви като се наблюдавате сериозно и обяснявате ясно болежките си. И може би няма да е зле да се направи една тема "бели хомеопати", та поне да знаем при кого да ходим. Защото съм убеден, че за всеки един хомеопат ще се намери поне една дузина критици



Тема Re: Не сте прави за Сотированови [re: Ocтaп]  
Автор natalindo (надяващ се)
Публикувано09.04.04 16:58



"... а достойното поведение, когато не можеш да се справиш с даден случай е да посъветваш пациента да отиде при друг и да си признаеш, че случая не е по силите ти.
всичко е въпрос на морал, а не на криворазбрана чест, защото после други страдат и не зная, как се живее с мисълта, че и ти си допринесъл за това!"

мисля, че не си чел внимателно, затова си позволявам да цитирам. а за това, че с новия ми хомеопат за две седмици се чувствам по-добре ще пиша понататък...



Тема Re: Не сте прави за Сотированови [re: natalindo]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 19:20



Темата за БЕЛИТЕ хомеопати съществува много от отдавна, вероятно още със създаването на този форум. Погледни във втората тема от форума - "Често задавани въпроси и важна информация" -> "координати на хомеопати". За мое съжаление, там обаче няма много лекари. Надявам се причината да не е в това, че няма достатъчно успешно изпитани хомеопати.

Сега като се замсиля, май е добре да направим и един списък с хомеопати, които работят като лични лекари с договор към здравната каса или така наречените GP-та. Аз лично искам да си сменя личната лекарка с хомеопат, по възможност в района ми, но за съжаление познавам само един хомеопат, който не работи като личен лекар.

Чудя се защо всички които са против темата за Черните хомеопати, постват под неразбираеми за мен псевдоними, за разлика от другите? Дали се крият от нещо?



Тема Чудесно!нови [re: natalindo]  
Автор Ocтaп (не-Бендер)
Публикувано09.04.04 21:26



Много се радвам, при това искрено, че с новия ти хомеопат само за две седмици се чувстваш по-добре (сигурно така е било и със Сотирова) Та значи как се казва този човек? Надявам се да не те е страх да му кажеш името, защото май има някаква традиция да споменаваме имена само в лоши случаи



Тема Re: Не сте прави за Сотированови [re: Димo]  
Автор Ocтaп (не-Бендер)
Публикувано09.04.04 21:35



Доколкото видях, в темата за координати на хомеопати има само един хомеопат - Атанас Гълъбов. Като прибавим и дълбокото ми съмнение в посочените две хомеопатични асоциации, излиза, че на практика имена липсват. Представете си колко много хора влизат тук, за да се насочат към подходящ хомеопат, а намират само едно име.
Идеята ти да смениш личния си лекар с личен-лекар-хомеопат не е добра, с изключение на финансовата страна Първо, добрите хомеопати не са завършили медицина, и второ - имай си застраховка с личния лекар-не-хомеопат, в случай, че някоя Сотирова се издъни



Тема Re: кой прав, кой - кривнови [re: Ocтaп]  
АвторБeндep (Нерегистриран)
Публикувано09.04.04 23:51



Интересно заключение: "добрите хомеопати не са завършили медицина" Тази глупост откъде я измисли Чувал съм, че Лондонският колеж разпространяваше подобни нелепости родени явно от сериозен комплекс Всеки има право да се съмнява в каквото си иска и да вярва в каквото си иска. Като гледам този спор, на който попаднах тук и в който май не биваше да се намесвам, ми се струва, че полезността на форума ще се поразводни доста от подобни полемики.



Тема Re: Чудесно! [re: Ocтaп]  
Автор natalindo (надяващ се)
Публикувано09.04.04 23:52



ако наистина се интересуваш. как е било със сотирова, можеш да го прочетеш в предишните бележки, но честно казано не ми се иска да влизам в диалог с теб, защото иронията ти не звучи съвсем уместно. що се отнася до новия ми хомеопат, винаги ще споделя името му с тези, които ми го поискат, без да ме е страх.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.