Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 22.05.24 
Здравна
   >> Хомеопатия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Не сте прави за Сотированови [re: Ocтaп]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано10.04.04 05:32



Моля да ме извиниш за нарушаване на "прайвасито" ,но ще цитирам какво си ми писал на кю то-"извинявай за пламенната защита на Сотирова, но обичам да провокирам хората".И в тази вързка-ти защо я смени като толкова ти е помогнала?
Позволявам си да те цитирам,не за да те "затапвам",а защото това е изключително сериозна тема, и не е място за чесане на езици и ораторски упражнения.Да дойдеш да твърдиш нещо, в което самият ти не вярваш,само за спрорта на спора...Ако обичаш избери друга тема.Тази е достаъчно чувствителна за това.

Mens agitat molem

Тема Re: кой прав, кой - кривнови [re: Бeндep]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано10.04.04 05:43



Изказването, разбира се е пресилено и екстремистко.Есенцията му е в това,че голямата част от лекарите хомеопати,са възпитаници на Боарон, което по същество не е хомеопатия, а алопатия с хомеопатични лекарства.Иначе има лекари,които са класически хомеопати и са добри, но те са много по-малко от останалите.От друга страна има много въпитаници на други курсове по класическа хомеопатия, които не са лекари, но са изключитлено професионални и кадърни хомеопати.В моето собсвено лечение с хомеопатия именно не-лекари са ми помогнали най-много.И това се дължи на фактът,че алопатичната и хомеопатична медицина са много различни и макар, всяко знание в повече да е плюс, в никакъв случай не е задължително да си лекар за да си добър хомеопат.В Канада, Англия ,а сигурна съм и други страни хомеопатите не са лекари.Така,че не става дума просто за български неуредици, а за приемливо състояние на нещата.

Mens agitat molem

Тема Re: Не сте прави за Сотированови [re: Fire walker]  
Автор Ocтaп (не-Бендер)
Публикувано10.04.04 21:14



Чакай малко бе девойче... Откъде реши, че провокирането е нещо лошо и нещо несериозно?!? Прочети някои книжки, в които много убедително се разяснява защо човеците трябва да се развиваме чрез спорове и дискусии, а не чрез налагане на "научни" истини. А и като нарушаваш прайвасито, да го беше нарушила докрай, а не да цитираш само онова, което ти изнася. А именно - че докато беше при Сотирова, на майка ми й нямаше нищо. След като се премести при твоя прехвален хомеопат, вече на 2 пъти за по 20 дни има такива кръвоизливи, сякаш носи касапин в корема си! Нямам нищо против "твоя" хомеопат, аз лично съм много доволен от него. Факт е обаче, че той изобщо не успя да помогне на майка ми, както вероятно Сотирова се е изложила с въпросната госпожа-не-знам-коя-си. Така че нека да бъдем толерантнти и обективни, за да не заблуждаваме хората, които си нямат грам представа за въпросните светли личности



Тема Re: Чудесно!нови [re: natalindo]  
Автор Ocтaп (не-Бендер)
Публикувано10.04.04 21:21



Сигурно си изживяла голям ужас, разбирам те. Но ако си мислиш, че ще намериш добър хомеопат, който да може и да знае всичко - грешиш, за съжаление, както грешах и аз. Просто не спирай да се интересуваш и да търсиш



Тема Re: Чудесно!нови [re: Ocтaп]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 21:33



Не разбирам защо е нужно да държиш такъв заядлив тон. Ако си доволен от някой хомеопат или пък от друг си недоволен, можеш да го споделиш по по-човешки начин, както правят останалите.



Тема Re: Не сте прави за Сотированови [re: Ocтaп]  
Автор Fire walkerМодератор ()
Публикувано11.04.04 05:18



Целта на тази тема е излагане на обективна информация от определен вид ,а не философстване по научни теми.Ако искаш да философстваме по теми,които те вълнуват, пусни отделна тема, както е направил Хамелеон, например.

Не мога да коментирам случая на майка ти,защото не го познавам.Познавам обаче маниера на действие на Сотирова, и на никой не пожелевам да и попадне в ръцете за нещо повече от лечение на насинено коляно и настинка.

Mens agitat molem

Тема Re: Чудесно!нови [re: Ocтaп]  
Автор natalindo (надяващ се)
Публикувано11.04.04 12:18



mersi!



Тема Re: Не сте прави за Сотированови [re: Ocтaп]  
Автор natalindo (надяващ се)
Публикувано12.04.04 12:32



остап, би ли споделил, защо майка ти напусна сотирова, след като се е чувствала така добре при нея?

Редактирано от natalindo на 12.04.04 12:35.



Тема Re: Черен списък на хомеопатитенови [re: Fire walker]  
Автор raia_a_a (e_u)
Публикувано12.04.04 23:40



хъм, тази тема определено не отговаря на заглавието си.Защо не си пуснете тема на име-спор и философстване
А какво ще кажете за Гочо Гочев ,че ме интересува.Доколкото знам и той е известен като Сотирова(между другото и мен ме издразни малко тази жена и не съм сигурна ,че помогна на бебето ми преди време-бих казала ,че по скоро нещо експериментираше,без да дава достатъчно обяснения защо ,но пък на мен ми е помагала един път от раз.Явно има и добри и лоши дни жената)



Тема Re: Черен списък на хомеопатите [re: raia_a_a]  
АвторЧ. (Нерегистриран)
Публикувано13.04.04 00:50



Не мисля, че е само до лоши и добри дни От това, което знам от лекували се при нея и което съм прочел тук си вадя заключение, че тя май не е много в час с хомеопатията, а и понякога може би не е съвсем искрена и се измъква по тъчлинията А за Гочо радиестезиста няма какво да говорим




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.