Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 25.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Posleden hitнови  
Авторevita (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 13:17



Privet otnovo,
Oshte ne moga da svikna s opciite na kluba.
Vuprosut mi se prevrushta v ritorichen.
V posledno verme publikaciite vuv vestnicite i diskusiite po tv predizvikvat v men edinstveno izbik na smiah. Kakvo drugo ni ostana?
Nishto veche ne moje da me uchudi ili uzplashi.
Vsichkite mi priateli za v chujbina, a malkoto ostanali tuk imat namerenie da zaminat v stranstvo. Boli me za tova, che obezludiha stranata.
Primerno babata na moi priatel raboti v Gurcia kato kamerierka i plashta dva naema tuk.Sled kato horata v tretata vuzrast trugnaha na gurbet, kakvo ostava za ostanalite?
gordeia se s vsichko bulgarsko i proklinam vremeto v koeto sum rodena.
Intelektualnia potencial,koito imame i vinagi sme imali, ako se obedini i vuplati v neshto gradivno ne bihme imali ravna nacia v sveta. Napravo se plasha kato si pomislia za tova.
Mejdu drugoto predi izvestno vreme priatel mi kaza, che vliza v klubovete na dira i reshih da se poogledam. Chetoh pochti vsichki mnenia i mi stana interesno. Do tozi moment vlizah v chatove,no tam shtukat preobladavashto tineiguri.
Kazvash da predloja interesna tema. Ami temi mnogo i to vse interesni.
Kakvo shte kajesh za temichka svurzana sus svetloto ni nastoiashte, svurzana s poslednia hit na nashite veliki durjavnici?
Prebroiavaneto na naselenieto!
E pitam az: Kakvo obshto ima mejdu ustanoviavane broia na naselenieto i imotnoto mu sustoianie?
Vupros s povishena trudnost.
Pitam se, no otgovor ne idva.
Az sum veteran, predi godini zavurshih MIO,rabotia i imam veche soliden opit.
No kakvo ot tova?
Otkakto se sbuskah s realnia jivot prosto ubiha vsichkite mi predstavi i poznania po ikonomica. Takova chudo niama nikude po sveta.
Mojem da se gordeem s tova che nie postaviame osnovite na novi ikonomicheski realnosti nevijdani do sega v sveta.
Kak da ne se smee chovek?
Nai goliam udar ponesoha poznaniata mi po fiskalna politika.
No haide stiga s ritorichnite vuprosi. Te niamat krai.
Pone si imame minalo, kudeto mojem da izbiagame.
Bvlgari kokvo mislish za Macedonia i makedoncite?
V monenta si preprochitam Susulov. Stignah do momenta na ustanoviavaneto na Kuber v Macedonia prez vii vek.
I pak se pitam,no otgovor ne namiram- do kude moje da stigne promivaneto na mozucite?



Тема Re: Posleden hitнови [re: evita]  
АвторHajde (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 18:11



Slushaj mozhe bi si sbarkala kluba,a? Vse pak ima su klub politika, che i filosofija.
Vse pak ako imash vapros ili pak interesna informacija po temata "ISTORIJA" shte se radvame da gi prochetem. (ne se obizhdaj!)



Тема Re: Posleden hitнови [re: Hajde]  
Авторevita (Нерегистриран)
Публикувано23.02.01 19:09



Zdravei,
Ne se ubijdam, no i ti ne go priemai na seriozno.
Onsi den si govorihme s priatel po temata zatova se pouvlikoh.
Shto se otnasia do poznania po istoria i vuprosi moga da te uveria che znam dosta interesni neshta.
Ne te li vulnuva naprimer narodopsihologiata?
/imam predvid na dneshnia bulgarin/
Tova, koeto stava dnes e tiasno svurzano s minaloto.
Ne mislish li?



Тема Не задавай смешни въпросинови [re: evita]  
Автор Бaлтaвap (новак)
Публикувано23.02.01 19:47



За промиването на мозъци. Разбира се това е трудна работа, но за специалисти като съветските - няма проблеми. И в Македония, и в Русия - където има руски интереси, има и промиване на мозъци. Лошото е че никой не порицава това промиване на мозъци. Защото чалгата например е точно това.
Това за интелектуалния потенциал е било до 9.9.1944. След това той намалява....за да се стигне да днес. Впрочен комунистическата преса също промива мозъци и в Македония и в България. Да не мислиш, че там няма вестници като "Труд"?

Ивинявай но трябва да ставам... Ако ти е интересна темата - ще продължим утре.

Владимир Недялков, Балтавар



Тема То да промиеш мозък не е трудно. [re: Бaлтaвap]  
Автор valsodar (ентусиаст)
Публикувано24.02.01 11:24



Особенно ако няма кой знае какво за заличаване.
Снощи хем ми бе смешно хем тъжно, ама много тъжно. За промитите мозъци на поколението върху което ще тегнат грешките на бащите ни.
Имаше навремето ден на съветската армия, че даже си го и празнувахме съвсем официално.
Е, та вчера имаш ТВ репортаж за подобно честване у нас паралелно с шоуто на Путин в Русия.
Питаха тийнейджъри с какво свързват паметника на съветската армия около който се намират.
Отговора си го биваше, ама доста;
"- Ами-и-и, то нали съветската армия ни освободи от турско робство?
Ъ-ъ-ъ , значи трябва да сме и благодарни за това ??.."
Какво повече? Че то при липса на мозъци, остана ли какво да се промива?



Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.