Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 17.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за Св. Скромни  
АвторДимо (Нерегистриран)
Публикувано21.11.00 20:17



Ne sam istorik, no dokolkoto znam, dosta po-veliki, mogashi i vliqtelni darjavi ot Bulgaria, i narodi sa izchezvali ot liceto na zemqta, sled kato sa popadali v period na upadak. Ne sa se izmakvali, za da stanat oshe po-silni, a prosto sa izchezvali. Bulgaria v momentta e v period na upadak. Na nqkolko pati cheta edno tvoe izrechenie: "Бе като дойде Третата Световна, след като опънем българо-германската граница на юг от Париж " . Mnogo mi se iska da stane:) Zvuchi razkoshno...Znam, che i da stane, nqma da sam jiv....no she mi e po-leko, ako vse pak znam, che she stane. Kakvo te kara da mislish, che she ima Treta Svetovna, che nie za treti pat she sme na stranata na Germania, che tozi pat tova she e pechelivshata poziciq, che, che, che...Iska mi se da vqrvam, che vsichko tova she stane, che Bulgaria otnovo she e mogasha, na tri moreta, ako moje i na edin-dva okeana, no vsichko mi govori tochno za obratnoto- izchezvane. Qvno vijdash nesho, koeto az ne vijdam, imash dovodi, za koito az ne se sesham, bi li gi spodel s mene, molq! Blagodarq!




Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.