Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 30.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Atlantida-vsicho e pqsuk i vodaнови  
АвторCopa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 11:53



Nqkoi gledal li e skoro nesto po televiziqta za Atlantida?
Predi nqkolko dni po reality tv davaxa 'atlantida'Atlantida ot pqsuk...bese neveroqtno xubavo,ogromno...i tazi statuq na Poseidon...A posle edni miniaturni buldozercheta razrusixa pqsuchniq grad...Zasto -ne znaq ...bnese na ispanski,na razbrax...Tezi,koito go bqxa postroili revqxa...bese zestoko da padne glavata na boga na moretata...



Тема Отг: Atlantida-vsicho e pqsuk i vodaнови [re: Copa]  
АвторAhnes (Нерегистриран)
Публикувано09.10.00 14:26



Kazanoto ot teb e dosta nesvarzano. Bi li obiasnila po iasno. Tova dokumentalen film li e ili e prosto porednata glupost?



Тема Dnes misleh da razlaq pak kuchetata...нови [re: Ahnes]  
АвторHityr 5yr (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 09:14



Privet Nefertiti! : )


Dnes misleh da razlaq pak kuchetata s tema kosveno svyrzana s Egipet i piramidite...no kogato vleznah v ofisa i prgledah presata popadnah na izkliuchitelno interesen material (ogromna statiq s prodyljenie - po edin list v dva broq dosega) za... Atlanntida razbira se. Taka mi se shteshe da vi nahvyrlqm nabyrzo nqkoi neshta , no qvno nqma da e tiq dni - mnogo sym zaet. Vse pak shte namerq vreme da q preveda. Materialyt e otkys ot novoizlqzla kniga po vyprosa. Tuk shte spomena samo dve neshta Avtoritetni ucheni izkazvat stanovishteto, che "
Choveshkata civilizaciq e pone na... 100 000 godini (sto hilqdi)".
Drugoto e za edno neveroqtno otkritie napraveno ot... bylgarin i ... zagubeno.


Zasega tolkoz.
Priqten den. : )



Тема Отг: Dnes misleh da razlaq pak kuchetata...нови [re: Hityr 5yr]  
АвторCopa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.00 21:16



Towa ,koeto gledax e po REALITY TV.Bese material za Atlantida postroena ot pqsuk.Ogromna pri tova.
Posle neznaino zasto q razrusixa.Ne razbrax nisto ,zastoto bese na ispanski ,a az ne razbiram...
Hityr 5yr,mnogo ste se radvam da go pusnes tuk...ako nqmas vreme kazi kude da go potursq.



Тема Отг: Dnes misleh da razlaq pak kuchetata... [re: Hityr 5yr]  
АвторAhnes (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 13:34



Zdrasi Hitar,
Ako se obrashtash kam men s udovolstvie bih izjiviala udovolstvieto da naucha neshto poveche za t. nar. "Atlantida". Ako materiala e na angliiski i ne e poveche ot 2MB prati mi go po mail-a, ako ne te zatrudniavam /adresa shte namerish v temata "Otnovo za dr. Egipet"/ . Molia...
A za sladuranata nazovavashta sebe si Copa - mnogo neiasno teche misalta ti!!! Iasno mi stana, che nishto ne si razbrala ot fima gledan po ispanskata televizia...
Kakav e tozi piasak, kakvi sa tezi buldozercheta? Izvinizvai, no mi zvuchish nelepo.
Ahnes



Тема БАУ БАУ БАУ БАУ БАУ!!!!нови [re: Hityr 5yr]  
АвторП.М. (Нерегистриран)
Публикувано12.10.00 17:25



Разлайвам се предварително. Това са пълни глупости. Не може!!! Вие на училище не сте ли ходили???



Тема Отг: БАУ БАУ БАУ БАУ БАУ!!!!нови [re: П.М.]  
АвторAhnes (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 09:14



Kuche, koeto lae ne hape!!!
:-)))
Smeshnik...



Тема Отг: ispanskiq na Copa..нови [re: Ahnes]  
АвторCopa (Нерегистриран)
Публикувано13.10.00 21:15



Ne razbiram nto ispanski,nito puk nqkoga sum razbirala bulgarskiq na uchitelkata mi po literatura v uchilisteto...No vie mili otdavna porasnali deza nikoga li ne ste stroili zamuzi ot pqsuk?Az puk mnogo obicham!
I taka pqsuka e podruchen material ,koito xorata ot filmcheto izpolzvaxa ,za da presuzdadat Atlantida..Povqrvaite bese neveroqtno ogromen proekt.Zql grad ot pqsuk-ogromen...Posle tozi pqsuchen grad bese razrusen.



Тема Jaff..., jaff..нови [re: Hityr 5yr]  
АвторPixel (Нерегистриран)
Публикувано15.10.00 13:38




Ot vsichki teorii za Atlantida, naj mi haresva idejata, che tja se namira pod dva kilometrovija sloi led na Antarktida. E, njama po-hitro mjasto, kadeto da se namira. Dori da beshe na Mars ili na obratnata strana na Lunata, shtjahme po-lesno da ja "otkriem". Idejata za pjasuchnija grad, sushto ne e losha. Ako Atlantida beshe izcjalo ot pjasuk, tova objasnjava pulnata lipsa na veshtestveni dokazatelstva za nejnoto sushtestvuvane ;))



Тема iskamнови [re: Pixel]  
АвторCopa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.00 20:52



iskam nova atlantida...mose puk da ne e bila tolkova xubava kolkoto razpravqt..Ot zqlata legenda nai mi xaresva ideqta za muzikata v grada..obozavam tova tunko 'drunchene' ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.