Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано17.08.12 21:06



А защо ние по време на войните не сме извършвали толкова много и фрапиращи зверства и за разлика от другите, при нас има и наказани!





Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: FilerO99]  
Автор Panzergrenadier (мотопехотинец)
Публикувано17.08.12 23:06



Човек открай време е водил войни по религиозно убеждение, свещени войни. Друг е въпросът кой какво смята за свещено и дали тази склонност е нещо хубаво. Човек по принцип е готов да се бори за онова, което смята за свещено, независимо от раса, култура и народност.

А в корена на Югославския конфликт стои именно вярата, религията, като средство за идентифициране, интеграция и смисъл след краха на държавността в СФРЮ.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: Panzergrenadier]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано17.08.12 23:12



Би ли ми обяснил дълбокото религиозно чувство на хората, които псуват на Бог?



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор Panzergrenadier (мотопехотинец)
Публикувано18.08.12 09:01



Кои са тези хора които са "псували на Бог"?!? Как са псували (с какви думи) и имаш ли доказателства за това, че са го правили? Дай да ги видим тези доказателства със съответните източници.

Може ли ако даден сърбин или босненец псува, ти да направиш обобщение за характера и поведението на цял един народ? Мисля си, че не можеш.



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90та [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор FilerO99 (оперативник )
Публикувано18.08.12 09:07



По време на една от лекциите на Орлин Борисов/преподавател в СУ/ същия сподели, че група на ЦРУ през 1990та година е дошла в България с цел да разпали гражданска война на етническа основа. Не са успели и са се преместили в Югославия същата година. Резултат е налице.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано18.08.12 09:49



Разбира се, че сме извършвали зверства... Румънците още пеят страховити балади за българския ботуш в Букурещ а сърбите изпадаха в делириум само при споменаването на българската армия и кланетата и докато сме ги гонели чак до остров Корфу... Става дума не само за военни. Сърбите ни водят отговорни за близо два милиона техни цивилни жертви, което си е доста близо до геноцид...



Тема Re:оперативна група на ЦРУ в Югославия през 90та [re: FilerO99]  
Автор BЪPKOЛAKЪT (Хищник)
Публикувано18.08.12 09:53



И разбира се ЦРУ е споделило плановете и намеренията си с преподавател от СУ... баф му фантастиката майни дето те гони...



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: Panzergrenadier]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано18.08.12 09:55



То при тях не стига че не са единични случаите, а доколкото знам и Богородица намесват.



А Ванга още на времето е предсказала:
"Югославия ще стане на парчета, оти сърбите псуват Бога."

Учудвам се, че не си информиран добре за чертата с която най-добре са известни.

Ето ти няколко урока, тука Бога не се споменава, ама в Youtube влизат и деца все пак :






Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: BЪPKOЛAKЪT]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано18.08.12 10:15



Вярвай ми, въпреки безчестната им атака в гръб придружена с грабежи, и сеслката им постъпка със строежа на триумфална арка след това, ние не сме падали толкова ниско. Победили сме ги чисто с методите на войната, тях + руснаци за капак, а страховити балади всяка пропаганда може да измисли. Нашите песни са подплатени с истинско страдание и кръв!

А повечето сръбски жертви през ВСВ си ги дават помежду си в братоубийствена война между комунисти и четници; във битки с хърватите, където и двете страни не пестят зверства, а хърватите и концлагери изграждат за тях; аналогични стълкновения с бошняците; а от българската армия дават жертви, понеже и партизани и четници с охота нападат българското население, а дълг на армията е да го защити. Да не забравяме и германците.

Общо взето сърбите обичат да се йебат с чуждо дупе, а после да реват какви жертви са.

Аналогична ситуацията и по време на другите войни, реално влизаме в Междусъюзническата война заради техните и гръцките зверства, които те правят, докато още сме съюзници. Но ако ги питаш, ние сме окупатори и все имаме териториални претенции към тях, въпреки че сръбското малцинство в България винаги е било по-малко дори от "македонското", и едва ли има и едно село, където да смятат, че и една четвърт от тях са сърби.



Тема Re: Войната в Югославия 1991-1999 [re: Panzergrenadier]  
Автор 4ycмивkи (новак)
Публикувано18.08.12 10:47



Кои са тези хора които са "псували на Бог"?!?

Мога да ти дам, защото и ушите ми са го чули.
В странство, не в Сърбия.
Много разпространено е мъж да напсува жена си :'Йебем ти дЕца".
Децата от него и нея.
А сега ми кажи....щом псуваш на деца, жена си....колко е някакъв си Бог.
Кой е тоя друг народ, дето ще възприема като норма....псуване на деца.
Аз поне не знам.
Мислехме си, че българите псуваме много, ама направо изпаднахме в потрес.
Тея псуват и утробата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.