Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 22.09.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Извънземни или измислица?  
Автор бай иван (минаващ)
Публикувано03.07.12 15:12



Не съм сигурен тук ли е мястото на темата,но все пак,чели ли сте нещо за военна експедиция на щатите след 2св. война към антарктида в търсене на немски бази там,завършила с фиаско.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: бай иван]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано03.07.12 18:07



за тази тема си има клуб НЛО:





Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор бай иван (минаващ)
Публикувано04.07.12 09:09



Знам какво мислят привържениците на НЛО.Интересно ми беше какво мислят историците.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: бай иван]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано04.07.12 09:35



Ме 262 са биели американците. А немците са разработвали и други изтребители.
И е било възможно немците да са имали подводничарска база в Антарктида.

Българската народна армия ще дойде:



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: бай иван]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано04.07.12 20:21



Накратко:занимавам се сериозно и без никакво прекъсване с научни изследвания на НЛО от почти 14 години време. 8 пъти съм виждал НЛО над София включително с използването на военни оптични прибори.


Сега на въпроса - нищо сериозно не съм чел за тази експедиция и нямам реална представа истина ли е или не. Но има хора които настоятелно твърдят в книгите си, че нацистите са имали антигравитационна технология за производство на истински летящи чинии. По този въпрос единственото смислено нещо което мога да кажа е да намерите и прочетете книгата ""SS Братството на камбаната".


Това е най-уникалната книга на тема НЛО която вероятно някога е писана на тази тема!



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: FilerO99]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано05.07.12 09:26



Не са имали. При нивото на товашната техника не са можели да създадат гравитационна техника.
Опитвали са се да направят летящи чинии с реактивни и турбовентилаторни двигатели, а също и вертолети-летящи чинии, но без особен успех.
Най-успешни са реактивните им изтребители.
Останалото е легенда.

Българската народна армия ще дойде:



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: universal soldier]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано05.07.12 09:33



И аз така мисля, че не е било възможно на тогавашното развитие на техниката да се конструира истинска летяща чиния, но това е само мое мнене. Само като си представим, че примерно турбините на Ме-262 са се нуждае от ремонт през някакви си 25-35 часа експлоатация можем да си представим колко абсурдно звучи да се конструира антигравитационен апарат който е къде-къде по-сложен. Това на практика означава, че историята с битката между американския флот и НЛО близо до Южния полюс си е чиста измислица. Това е моето заключение.



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: FilerO99]  
Автор Aбcoлют (безпристрастен)
Публикувано05.07.12 21:00



И аз така мисля, че не е било възможно на тогавашното развитие на техниката да се конструира истинска летяща чиния, но това е само мое мнене. Само като си представим, че примерно турбините на Ме-262 са се нуждае от ремонт през някакви си 25-35 часа експлоатация можем да си представим колко абсурдно звучи да се конструира антигравитационен апарат който е къде-къде по-сложен. Това на практика означава, че историята с битката между американския флот и НЛО близо до Южния полюс си е чиста измислица. Това е моето заключение.

Съгласен съм с почти всичко казано от тебе, само едно не ми е ясно:
Казваш че антигравитационния апарат ще е много сложен, а това значи технически сложен, но това навява на мисълта че антигравитационната технология е известна и че има само за разрешаване много технически проблеми които пречат да бъде създаден, също като йонните и фотонните двигатели. Според мен не е така, лесно е да се каже антигравитация, значи отблъскване от гравитационното поле, но каква е физическата същност на такава сила (ако я има) не се знае, докато при йонния двигател имаме ускоряване на йони и оттам получаваме реактивна тяга, при фотонния още по-просто насочено излъчване на фотони, всяко фенерче го може, но с мнооого нищожна мощност.
Искам да кажа, че антигравитацията въобще не ни е известна, може да е лесно реализируема, но може да се проявява само на огромни разстояния (предизвиквайки ускоряващото се разбягване на галактиките) и дори теоретично нереализируема в малък мащаб.



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: Aбcoлют]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано06.07.12 09:15



С гравитацията се занимава Общата теория на относителността.
Методите за изкривяване на пространството и времето са известни. Техническото осъществяване вече е друг въпрос.
Основната пречка пред тези технологии са социално-икономическите отношения. Основната пречка са корпорациите владеещи и контролиращи ресурсите. те не искат конкуренция на евтини ресурси доставяни от други. Понеже тези технологии може да се използват за снабдяване с ресурси.
Олигарсите владеят Земята и ресурсите й и се боят да не загубят властта си, ако се намерят други източници за снабдяване с ресурси.
Пак същия проблем с корпоративните интереси, с който се сблъскал Тесла навремето: "Ако не мога да сложа електромер за какво ми е?"
А кой командва света? - Корпорации като Рокфелер и други контролиращи ресурсите, а с това и света. Те не искат да се използват такива технологии, които могат да нарушат господстващото им положение на пазара.

Така и в древността по времето на Херон Александийски са можели да направят парна машина и други машини да започнат индустриално производство, но не са го направили, защото робовладеството попречило.

Така че пречката са корпорациите(дори не капиталима по принцип, а корпорациите.)

Българската народна армия ще дойде:

Редактирано от universal soldier на 06.07.12 09:27.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: universal soldier]  
Автор бай иван (минаващ)
Публикувано06.07.12 13:46



Съжалявам ,че не си спомням заглавието на книгата ,но в нея беше прекопиран доклада на адмирала командвал експедицията.Там се говореше за дисковидни летателни апарати излизащи из под водата.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: бай иван]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано06.07.12 14:00



аман от техномитове.



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: universal soldier]  
Автор Aбcoлют (безпристрастен)
Публикувано06.07.12 16:46



Не си наясно, именно защото как се изкривяват пространството и времето според ОТО е известно, и то причинява само привличане, затова сега се предполага за съществуването на някаква неизвестна нам тъмна енергия която причинява ускоряване на разширението на вселената. Единствената "известна" засега "антигравитация" е тази причинявана от така наречената "тъмна енергия" (наречена е тъмна е защото нищо не знаем за нея, допуска се съществуването и само за да се обясни ускоряването на разширението), не е въпрос за техническо осъществяване.

Пак същия проблем с корпоративните интереси, с който се сблъскал Тесла навремето: "Ако не мога да сложа електромер за какво ми е?"
Ми там е работата че на всичко може да се сложи електромер и корпорациите да скубят народа, като спреш да плащаш телефон (включително и безжичните gsm) ти го спират, не можеш да говориш, същото е и с телевизия (включително и безжичната сателитна) спреш ли да плащаш спират ти я, същото е и с интернета. Каква е тая корпорациофобия, има и други хай-тек корпорации които създават технологиите, да не искаш без пари да ти ги дават да ги ползваш.
Няма технология която да наруши господстващото положение на корпорациите на пазара, ще я купят, използват (приложат) и ще станат още по-господстващи (по-богати).



Така и в древността по времето на Херон Александийски са можели да направят парна машина и други машини да започнат индустриално производство, но не са го направили, защото робовладеството попречило.
Робовладелците са алчни капиталисти, ако парната машина на Херон им е била нужна и изгодна за ползване те щяха да я купят, а не бедните селяни (парната машина се нуждае от дърва, а в Египет дървета почти няма). Робовладелческата икономика е неефективна, тя е възможна само при непрекъснат приток на нови роби, това са насилствено поробени свободни граждани, за които родителите им са инвестирали огромни средства в отглеждането им до възраст годни да се трудят. Чел ли си в някоя робовладелска страна да е имало робоферми които да се занимават само с раждането и отглеждането на роби до възраст способни да се трудят и да печелят от продажбата им, няма нали!!! роботърговците и робовладелците са крадливи мародери, боклуци. Във всяка робовладелска страна след спиране на победоносните войни (мародерските набези срещу съседни страни) робовладеенето постепенно отмирало. Когато предводителите на мародерските набези се връщали с много поробени свободни граждани, те окичвали главите си с лаврови венци (клонки дафинови листа)



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: Aбcoлют]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано06.07.12 22:00



Само едно нещо ще напиша - обектите които наблюдавах над София толково много пъти със сигурност нямаха нито реактивни, нито ракетни, нито йонни, нито фотонни двигатели. Това си бяха гравителиди. Следователно предположението ви, че антигравитацията е нереализируема в малък мащаб е принципно погрешна! А вече чия собственост са тези гравителиди и кой ги е произвел мога само да предполагам.



Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: Aбcoлют]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано07.07.12 08:45



Говоря за гравитационни технологии. През изкривеното пространство може да се премине по-бързо отколкото през неизкривеното. Един вид просто се прескача.
Освен това се изкривява не само пространството, но и времето, а това дава и други възможности.
Рой Кер, който е намерил решение на Общата теория на относителността за въртящи се маси (те създават гравитомагнитно поле, което изкривява пространството и времето), е работил за американските военни от ВВС.
Явно военните са имали нещо на ум.


Българската народна армия ще дойде:

Редактирано от universal soldier на 07.07.12 11:44.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: бай иван]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано07.07.12 08:59



Нямаше ли в този доклад странната фраза:
Потопиха един кораб и се скриха преди нашите изтребители да могат да излетят, също като червени (комунистически / съветски) смъртоносни лястовици (Ме 262 - Лястовица).
Пояснение:Тактиката на Ме 262 е да стреля и бяга.

С кого са се сблъскали американците на Антарктида?



Българската народна армия ще дойде:

Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: universal soldier]  
Автор Sieg des Kommunismus (за победата)
Публикувано07.07.12 11:18



Имали са разбира се.
Отначало илюминатите си мислеха, че е невъзможно технически да се достигнат нужните количества енергия за да се постигне това. Така че не се притесняваха особено от решението на Кер на ОТО.
Но когато после се разбра, че е възможно и са прецакани, те направо побесняха и взеха та треснаха Нова Зеландия с HAARP от яд. Кер е родом от Нова Зеландия учил е и работил в Крайстчърч. Този град беше ударен от земетресения причинени от HAARP, когато олигарсите разбраха, че гравитационните технологии могат да бъдат реализирани при съвременното ниво на науката и технологиите.

Трябва много да са се ядосали.



Редактирано от Sieg des Kommunismus на 07.07.12 11:22.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: бай иван]  
Автор shegorvechem (новак)
Публикувано10.07.12 09:22



Не зная до колко може да се вярва на всичко това, но...

Че е имало нещо, е имало. Отделен въпрос е какво, колко и с каква цел ни се казва. Според мен има връзка и с историята. При това връзката е пряка.

Операция НЛО

http://www.youtube.com/watch?v=j3tXRL_L6Uw

Част първа - База.

Спомените на адм. Ричард Бьорд, командващ експедицията.

Част втора - АНЕНЕРБЕ (започва от 12,19 мин.)

Част трета - Дисковете (21,59 мин.)

Част четвърта - Антарктическия портал (35,00 мин.)

:-)



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: shegorvechem]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано10.07.12 10:46



Германците на са имали толкова високо развита техника през ВСВ, иначе щяха да спечелят войната.

Но пък какво ще кажете за НЛО дошли от паралелна реалност.

Българската народна армия ще дойде:



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: universal soldier]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано10.07.12 15:39



Германците на са имали толкова високо развита техника през ВСВ, иначе щяха да спечелят войната

С това мнение съм абсолютно съгласен. Ако германците имаха даже и зачатък на такива технологии щяха да спечелят войната за седмици. Виж сега ако говорим за днешно време аз съм почти сигурен, че американците имат такива антигравитационни технологии.






Но пък какво ще кажете за НЛО дошли от паралелна реалност

Не, според мен НЛО идват от Космоса и е твърде малко вероятно да идват от паралелна реалност. Но е възможност идвайки насам да минават ПРЕЗ паралелна реалност за да намалят разстоянието.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: FilerO99]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано11.07.12 09:16



Американците нямат гравитационии технологии, а причината - корпорациите, които управляват Америка и света са против, защото се боят да изгубят контрола си ресурсите, чрез който владеят света.
Но нацитите и комунистите не са имали подобни пречки. (днес комунизъм няма, в Китай е капитализиран социализъм, а Куба и Корея са марионетки на Китай и Русия).
Ако нацизмът беше оцелял, сигурно щеше да достигне нужното технолочно ниво.



Българската народна армия ще дойде:

Редактирано от universal soldier на 11.07.12 09:16.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: universal soldier]  
Автор FilerO99 (ГЕСТАПО )
Публикувано11.07.12 12:13



Американците имат антигравитационни технологии които държат в тайна именно заради интересите на корпорациите.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: FilerO99]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано11.07.12 16:55



Ужас!



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: universal soldier]  
Автор shegorvechem (новак)
Публикувано12.07.12 09:20



Германците на са имали толкова високо развита техника през ВСВ, иначе щяха да спечелят войната.
Според мен,

Германия започва войната напълно неподготвена. Войната със СССР за тях е равна на самоубийство. Имали са и техника и технологии. Но количеството е било малко. Повече време им е трябвало да се организират. Трябвали са им политици, взели си поуки от Първа световна война. И т. н.....

Но пък какво ще кажете за НЛО дошли от паралелна реалност.

Най-напред да уточним какво разбираме под паралелна реалност.

Според мен,

Светът и видимият и невидимият са едно - енергия. Енергия в диапазон от най-фините до най-грубите вибрации. С нашите сетива обхващаме под 1 % от светът около нас.

Та, какво ще наричаме паралелна реалност?

Т



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: shegorvechem]  
Автор бай иван (минаващ)
Публикувано12.07.12 09:48



Мисля че имам логично обяснение.Защо е било необходимо на дисковете да излизат на повърхността ,като е можело да атакуват из под водата?По вероятно е да са измислица скроена от висшето командване.Когато видях снимките на ескадрата ,ми направи впечатление изкривените витла на самолетите.Това може да е следствие от водна или въздушна взривна вълна.Подозирам че американците са правили ядрен опит във водна среда и са изследвали въздействието му в/у живата сила и морската бойна техника.Естествено е да изберат безлюдно място,а за обяснение за пресата са измислили тази история.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: shegorvechem]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано13.07.12 09:06



Паралелна реалност, е друго възможно развитие на времето.
Примено Хитлер не напада СССР и се задоволява с по-голямата част от Европа. така след ВСВ нацимът оцелява и войната завършва с мир. САЩ и Великобритания са притиснати от Япония и Германия(или Великобритания пада) и т.н.

Българската народна армия ще дойде:



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: universal soldier]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано16.07.12 09:20



До 22 юни 1941 това е била възможна реалност и нацитите от възможното бъдеще са дошли в космоса(в бъдещето високите технологии позволили овладяването на космоса и заселването на хората в космоса).
Американците първо се срещнали с нацистки НЛО при Антарктида и сметнали погрешно, че там има нацистки бази.
После когато изледванията на Антарктида показали че на Антарктида няма нацистки бази, но нацитки НЛО продължавали да се срещат с американците. предположили, че са някъде из слънчевата система - например на Луната. Но всъщност те са някъде из далечния космос.

Българската народна армия ще дойде:



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: universal soldier]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано16.07.12 12:07



Получаваш предупреждение за изхвърляне от форума, заради сериен спам. Втори път няма да те предупреждавам, а направо ще те изхвърля.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: koмитa]  
Автор universal soldier (кибер)
Публикувано17.07.12 07:52



Стига бе, агенте на ЦРУ.

Това не спам.
Не може да си допълваме мненията, като не може да ги коригираме значи.
А тази тема не е за тук, а за форума НЛО, ама ти нищо не каза.

Българската народна армия ще дойде:

Редактирано от universal soldier на 17.07.12 08:06.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: FilerO99]  
Автор агент на ВКР (агент на ВКР)
Публикувано18.07.12 09:08



Със сигурност нямат, иначе нямаше да ги е яд на Кер.



Това е дезинформация на Америка като онази с ареа 51, дето уж имало извънземни, а всъщност американците си държели стелтовете.

Второто пришествие на комунизма:

Редактирано от агент на ВКР на 18.07.12 09:10.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: shegorvechem]  
Автор agent06 (ВКР)
Публикувано23.07.12 10:48





Това напомня за тайното нацистко общество ВРИЛ. Те знаели за Черните дупки - Черно слънце по терминологията на ВРИЛ и паралелните светове/паралелни вселени/ - подземни светове по терминологията на ВРИЛ.
Хитлер бил убеден че Райхът ще е хилядолетен.
В паралелния свят Райхът оцелял чак до края на хилядолетието, когато била вероятно построена космическата цивилизация.
Стремежа на Хитлер на всяка цена да победи СССР и комунизма, обаче погубила Райха с тази обречена на неуспех война.
Нацистките НЛО при Антарктида вероятно били дошли от онова време на хилядолетния Райх.
Въпросът е дали адмирала се е срещал и със съветски НЛО дошли на помощ срещу нациските НЛО - долетелите от другия полюс, т.е. от СССР:
- При една бъдеща война САЩ може да бъдат атакувани от враг, който може прелети от едини до другия полюс с невероятна скорост.

Нашето дело е справедливо, победата ще бъде за нас.

Редактирано от agent06 на 23.07.12 10:52.



Тема Re: Извънземни или измислица?нови [re: universal soldier]  
Автор agentO6 (комунистически)
Публикувано08.08.12 07:35



Какви са космическите цивилизации?
Американците фалшифицираха снимките от Луната. Те не кацнаха на нея. Техните Сатурн 5 изстрелваха Аполо и обикаляха около планетата.
Но руснаците също прикриха измамата на САЩ.
Според изтеклата от тайните служби информация, американците имали тайни контакти и сделки с нацистите от НЛО, от космоса. Ние на Земята сме държани като в концлагер и не ни се позволява да напускаме нашия "обитаем остров". С населението на планетата се правят някакви експерименти като в нацистиките концлагери, а по-голямата част от хората на Земята са планирани за унищожение.
За това те не ни позволяват да летим до Луната. Само на автоматични сонди и луноходи е позволено да летят, но не и на хората - "нисшата раса" планирана за унищожение.
Тъй като нацистите мразели руснаците повече отколкото американците те не позволили на съветската ракета Н1 за полети до Луната да излети дори веднъж. Дори не позволили да излезе в орбита. А един от съветските проекти бил само за полет около Луната с изследователска цел без прилуняване, но явно нацистите толкова ги мразели, че не позволявали дори това.
Съветската ракета Н1 е със стара надеждна схема с 30 двигатели, ракетата Союз излита с 20 двигатели за сравние. Съветската ракета Н1 е била по-добра от американската, но нацистиките НЛО не позволяват да излети и я унищожават ракетата при всеки опит за излитане.
Също така совалката с първия израелски космонавт беше унищожена от нацистките НЛО при кацане. Нацитите не допуснаха израелски космонавт в космоса.
Совалката бе унищожена при кацане, а не при излитане, защото нацистките НЛО отправиха следното послание до евреите - "нямате място на този свят".

Сега ние сме просто подложени на някакъв нацистки експеримент от НЛО на нацистите. Когато този експеримент приключи, повечето хора на планетата ще бъдат вероятно изтребени от "висшата раса".А вероятната цел на експеримента е да докаже "непригодността" на хората планирани за изтребление като всъщност нацистите непрекъснато подмолно пречат на тяхното развитие и прогрес за да докажат и оправдаят масовото им изтребление като "докажат" ,че са нисша раса.
Въпросът е кои хора ще бъдат унищожени като "нисши раси" и кои спасени като ги признаят за висши или поне за ненисши раси.

Земните правителсва вероятно знаят тази тайна и я прикриват от останалите хора. За това руснаците прикриха измамата на САЩ и т.н.
Когато Батето каза в изстъпление: Ние(българите) сме нация космическа.Той се изпусна и разкри тази тайна. Но въпросът е дали българските НЛО космонавти са нацисти?
Защото като че ли комунистическата династия на Живков не се радваше особено на това. И те капитулираха заедно с останалите от соцлагера. (А китайците приеха капитализма/и фашизма, защото тяхната икономика е фашистки тип/ още десетилетие преди тях.)
Вероятно българските НЛО космонавти са нацисти или техни съюзници. Те вероятно произлизат от времето на нацизма, от време когато България е била съюзник на нацистка Германия.
Всъщност при Антарктида американците воювали срещу руските НЛО на сталинистите - враг, който може да прелети с невероятна скорост от единия до другия полюс - по думите на адмирала. Руските сталинистки НЛО. Те нападнали американския флот.
Нацистките НЛО дошли на помощ на американците срещу руснаците. От тогава и започват тайните договори между САЩ и НЛО нацистите.
На Антарктида имало бази на руските НЛО.
След това обаче станало зле за руснаците, защото нацистките НЛО ги притиснали и вероятно са победили руските НЛО в космоса. Космическа война между руските и нацистките НЛО.
За това руснаците останали без защита и поддръжка от космоса от НЛО капитулираха накрая.

Нацистите НЛО всячески пречели на космическата програма на руснаците - "няма да ви пуснем да излезете от тук"(от Земята).
Нацистките НЛО убили и Юри Гагарин, който не бил съгласен с отказа на руснаците от лунната програма и настоявал въпреки всичко да се лети.

Нацистите НЛО пращат и един неонацист да застреля Рейгън заради програмата му "Звездни войни" за космическо въоръжение и отбрана, която е предназначена за отбрана не само срещу СССР но и срещу нацистките НЛО. В крайна сметка програмата е прекратена и силно ограничена под натиска на нацистките НЛО.
Нацистката следа е и при убийството на Кенеди, който е главния "виновник" за лунната програма и "полетите" до Луната. ЦРУ прикрива истината за убийството като обвиняват Осуалд и го убиват после за да не се разкрие истината.
Нацистите НЛО владеят космоса и се намесват в нещата на земята, когато им трябва.

Нашето дело е справедливо, победата ще бъде за нас.


Тема Re:SS Братството на камбанатанови [re: universal soldier]  
Автор soviet universal soldier (soviet soldier)
Публикувано10.08.12 08:54



Капиталистическата олигархия, която управлява света не прощава на свободните енергетици, свободните космически технолози и физици.
Те са обречени на унищожение от олигарсите, които ги преследват до край, а и унищожават и поколението им за да не се роди отново някой с техния талант за да не открие отново свободната енергия.
Така че формулата на свободната енергия и свободните космически технологии е:
Свобода или смърт!
Така че свободните енергетици, свободните космически технолози и физици са гладиаторите на съвременната наука и техника.
Аве императоре, обречените на смърт те поздравяват!

Единственото право на врага е да бъде унищожен!

Редактирано от soviet universal soldier на 10.08.12 09:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.