Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 05.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Тема Какво се забърка в Казан?нови  
Автор Exhemus (овчар)
Публикувано15.04.11 14:09



Европейско първенство по вдигане на тежести.
Коронна българска дисциплина /бивша?/
Любим спорт и на онези българи.
Идеален момент за, един вид, сплотяване?
Но какво се получи? -точно обратното!
Единствения човек, който загатна какво сме били, беше дръпнат обратно в лайната.
А Турция и Русия се кичат със злато.
Та въпросът ми е - кой ще иска да се сплотява с нас?

И друг въпрос - сами ли си го правим или и някой ни помага?



Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Тема Re: Какво се забърка в Казан? [re: Exhemus]  
Автор Kossoman ()
Публикувано15.04.11 15:02



Ти па намери за кой спорт да жалиш! Припомни си случая с Белослав Манолов, преди да си спомняш с умиление за миналите ни "успехи" в щангите.



Тема Re: Какво се забърка в Казан?нови [re: Exhemus]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано15.04.11 15:10



Сега иде Европейското в Полша и Украйна - наследници на държавата на Шамбат.



Ще се узнае истината.



Тема "Квотата" на МОК в Сеулнови [re: Kossoman]  
Автор dedo_minu (старо куче)
Публикувано20.04.11 11:29



Белослав Манолов
"Мистериозно загива прочутият щангист Белослав Манолов. Той е върнат с хепатит да блъска в залата. После хваща трипер и предприема самолечение с антибиотици. Те не му действат и му изписват по-силни. Накрая черният му дроб се разгражда и умира от цироза."




Ето един бисер от родната поръчковата журналистика, която напомня дори за подхода на авторката на мита за Батак:

"Първият наш спортист, хванат с допинг на олимпиадата в Монреал през 1976 година, ще признае как са го тъпкали със стимуланти и три дни е вземал анаболни стероиди, които подпомагат синтеза на белтъците."


Най-интересни са думите оградени в синьо. Анаболният стероид може да има ефект само след малко по-продължителна употреба. С две думи - врели-некипели.


"Квотата" на МОК в Сеул
Сега за тайните на Старшията
"С бичи ташаци нашите биели назобените руснаци и унгарци, разказва в сензационно интервю папата на щангите. "

"- Жива ли е методиката “Абаджиев”?
- За съжаление тя не съществува вече. В Гърция и Турция я има частично.
- Опишете накратко методиката си?
- Триразови тренировки, централизирана, целогодишна подготовка, подбор и ранна специализация."

”- Сюлейманоглу ли издаде зобенето и чистенето ни в Сеул?
- Не е Наим. Един друг нашенец издаде медикаментозното ни възстановяване
на турците!
- Енвер Толумов?
- Не е Енвер. Един българин го издаде. Беше треньор при мене.
- За пари ли се е продал?
- За пари! Имаше и друг такъв случай.
- Но след бягството на Наим гръмна допинг-скандалът в Сеул?
- Той не е наше дело.
- А чие?
- Преди състезанието при мен дойде зам.-председателят на световните щанги Никола Моллов и ми каза: "Ние сме сватове. Досега не си ме слушал, но сега трябва да ме послушаш. Дават ни два златни, два сребърни и два бронзови медала. Ако пипнеш повече, ще ти хвръкне главата!" Отговорих, че не мога да свърша тази работа. Предложих двамата да отидем при състезателите. Бях сигурен, че никой няма да ме послуша!

- Защо?
- Ами кой ще се лиши доброволно от титла и премия? Още в леките категории взеха златото, и край.
- Някой опита ли да каже на щангистите да не се напъват?
- Един от шефовете ни пробва да говори с дисквалифицирания олимпийски шампион Ангел Генчев. Чушката извади чекия и искаше да го заколи!
- Кое породи квотата на МОК от две титли и шест медала?
- През 80-те просто премачкахме руската школа. Вървяхме към осем златни медала! Опасяваше ни само Сюлейманоглу.
- Непобедим ли беше?
- От Самаранч имаше указание за него допинг-контрол да няма. В световния спорт е така.
- Затова, че избяга и разказа за “възродителния” процес ли?
- Точно така. Това е политическо решение.

- На всички състезания ли за него имаше допинг-чадър?”


Тук обаче той не говори за нашата билка - Бабини зъби....Според някои - баба Ванга е давара съвети на Абаджията. Тя не е допинг, но стимулира организма сам да произвежда онова, с което се тъпчат ония, които после могат да станат импотентни, че и по-лошо...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.