Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Доносникът Кардам-Тервел-Телеригнови [re: Cтapинap]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано06.08.10 16:20



“Уважаеми сънародници, претендирам, че добре познавам Б. Д. Аз съм негов състудент и дългогодишен страдалец от неговите доноси до ДС. Хората, които не го познават, се подвеждат от факта, че често го виждат в медиите и в патриотични предавания по телевизията. Като историк аз обективно и непринудено, абстрахирайки се от личното отношение към този човек, реших да напиша тези няколко реда, за да дам една обективна оценка на учения и политика Б. Д. Това, че е учен, е неправда. Точният израз е - плагиат и компилатор. Мога да твърдя, че няма научни трудове с неговото име, които да имат приносен характер и да са уникални. Всичко публикувано от него е било вече публикувано от други истински учени. Всичките му успехи се дължат на умението да пълзи, угодничи, при необходимост да сменя господаря си и да „хвърля къчове “ на предишния си господар.Такъв е и сегашният му лупинг с пребоядисването от „червен” в лилав… Вие определете цвета му - на мен ми е трудно. Досието му като агент на ДС вече е публикувано и затова само ще добавя, че лично аз съм имал неприятности с ДС заради доноси и клевети по мой адрес от Б. Д. Заради всичко това навремето му викаха Хамелеона или Мангала Хамелеон.

Искам правилно да ме разберете - нямам нищо лично против циганите, но народът много правилно характеризира тези, които „обича”. Сегашната му политическа метаморфоза е доказателство за всичко това, което изложих по-горе. В подготвяна от мен за печат книга ще изнеса всички известни ми факти за тази шарена птица. За да не помислите вие или някой друг, че това, което написах тук, е само предизборна борба, ще се подпиша с истинското си име. Моето име е познато от една медийна кампания, водена срещу мен от мафията на ДС, начело на която стоеше агент Петров, т.е. прокурорът от ВКП Николай Соларов. На тази мафия принадлежи и Б. Д. ХАМЕЛЕОНА.Това тук е и моят принос в предизборната борба в България. Бог да я пази нашата Родина! Митко Станков.”





Тема Re: Обещаното се изпълнинови [re: enarei]  
Автор naum2 (непознат )
Публикувано06.08.10 19:49



Преди месеци ЗКПЧ-то на държавата Б.Димитров обеща мощи на всеки новопостроен храм. Явно работилницата е отворена . Кой друг може да е майсторът, мама му стара , ако не бившият шпионин във Ватикана и Света гора, когото шпионажът на Святото доведе до необичайни способности и сам стана производител на Святост. Това е: Господ не издържа на напора на ченгето и издаде тайните си. Това не е новост : през 2006 други бивши ченгета : Батков и БПЦ/синод/ превърнаха в светец несъществуваща според историците личност/Висарион Смолянски/ и му посветиха втория по големина храм. Чакаме нови чудеса от бившия ченгеджийски "елит" , още повече , че влеязохме в епохата Бойко, за която се говори , че всеки доносноик и ченге ше бъде грабнат на небето още приживе.



Тема Re: Kak доказаха Созополските "Мощи"?нови [re: Roxy]  
Автор Пич Бoжи (Кудош)
Публикувано06.08.10 22:22



Десарите кат немат акъл за друго, и само заплахи са им останали да правят.



И то плоски.

------


Тема Re: Обещаното се изпълнинови [re: naum2]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано07.08.10 06:58



Тоя "шпионин" във Ватикана е бил там, за да проучи действителната история и да набележи по-нататъшната линията за фалшификация и дезинформация.

Много ги притеснява прабългарският произход на тураките.
Пък и туй, че славянизираните павликяни са тъй наречените "кумани".
Да не говорим за "ересите" им.





Тема Re: Kak доказаха Созополските "Мощи"?нови [re: Roxy]  
Автор donbidon ()
Публикувано08.08.10 01:20



В телефонното интервю Б. Димитров нарича Созопол "лятна резиденция на Константинополските патриарси..."



Тема Re: Kak доказаха Созополските "Мощи"?нови [re: Д-p OxБoли]  
Автор deLake (sir)
Публикувано08.08.10 16:08



Re: Kak доказаха Созополските "Мощи"?

Божо каза, че мощите са на св. Йоан, а Созопол е втори Йерусалим. Значи е така.



________________________




Тема Re: Kak доказаха Созополските "Мощи"?нови [re: Roxy]  
Автор deLake (sir)
Публикувано08.08.10 16:19



и моят роден град освен слънце, пясък, море – е, и малко алкохол – ще предлага и една духовна радост за милионите вярващи по света.

Предполагам, че едната духовна радост е, че Созопол е родно място на Божо? Ако там са и мощите на свети Йоан, духовните радости стават направо 2. А ако Бойко отиде до Созопол да ги види, направо става цял наниз от духовни радости.



________________________




Тема Re: Kak доказаха Созополските "Мощи"?нови [re: Д-p OxБoли]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано08.08.10 16:43







Тема Re: Kak доказаха Созополските "Мощи"?нови [re: Roxy]  
Автор deLake (sir)
Публикувано08.08.10 20:50



Добичето не е виновно, че природата го е създала тъпо, нито че българите са се оставили да ги управляват некадърниците от ДС.

_________________





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.