Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 20.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ахъ ...нови [re: Пaвeл Cyдoплaтoв]  
Автор Exhemus (овчар)
Публикувано16.02.10 23:36



Ама не използвай такива термини де..
Че озадачаваш публиката



Сегашният българин/българка търси честта и достойнството някъде ниско между краката

И по тази причина отговорът на въпроса е НЯМА.

Трябва сериозно лечение. Лекарството го има, но е забранено от ООНето и ЕУ. Казва се Прусащина

Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Тема Разведчик, та Черноземски ...нови [re: Пaвeл Cyдoплaтoв]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано17.02.10 11:27



... това работи!


Каква душа те гони?
"Какво тук значи някаква си личност?" - казваше по тия времена един поет и личност, сложила главата си в торбата, личност за която в този клуб е забранено да се говори, освен ако не се плюе по него ...
"Аз паднах. Друг ще ме смени ... и толкоз."
Хайде, да не вкарваме тогавашните хора в нашия филми. Всяко време си има своите стойности и най-голямата грешка на начинаещият любител на историята е когато почне да кръстосва своя си мироглед с деянията на тогавашните хора.

По вторият ти въпрос: Съмнявам се скоро да се намери! Най-малкото от последващия страх от бъдещето. Живеем във времена, когато не знаеш утре кое ще е правилно и кое ще е противочовешко. Виж примери бол ... Народен съд, Възродителен процес ... Докато "Осанна!" преминава за часове в "Разпни Го!", то мечтите за справедливост могат да се простират само до там, до където някой е решил да плати ... а лафовете за това, че човек бил голям, колкото му били големи мечтите са за русолявите създания с очи-ренгени, които мечтаят на база големината на други неща



Тема Re: Разведчик, та Черноземски ...нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор джинrиби (ветеран)
Публикувано17.02.10 16:04



Пропуснал съм да отбележа, че и бая българи, левичари-интернационалисти и панслависти поработиха за македонизма. Както например

, , и др.

Я стани, стани шумадийско куче, тебе да утепам.

Редактирано от джинrиби на 17.02.10 16:54.



Тема Разведчик, та Черноземски ...нови [re: джинrиби]  
Автор мнoroнaзнaйниkoвa (обща позната)
Публикувано24.02.10 13:47



Пропуснал съм да отбележа, че и бая българи, левичари-интернационалисти и панслависти поработиха за македонизма
По-правилно е да се каже, че видяха в "македонизма" място в което да вкарат интернационалните си идеи и да превземат още една "националистическа" територия, чийто замисъл е бил не самостоятелното македонско государство, а връщането му в лоното българско, макар че Историята си е направила поредната гавра със замисъла.



Тема Re: Разведчик, та Черноземски ...нови [re: мнoroнaзнaйниkoвa]  
Автор tsok64 (член)
Публикувано24.02.10 22:20



Многоназнаикова аз истински съм влюбен във вас . друго няма да ви казвам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.