Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано10.12.09 01:15



ОЩЕ ЕДНО КОМУНИСТИЧЕСКО ЛАЙНО !

Днес Комисията по досиетата публикува още един списък ,този път" посветен"на медийните ченгета.

Не е чудно ,че и по буква ( Б ),пък и по гадост ,на едно от първите места е министър Божидар(няма кв'о Божо ми е приятел и като такъв ще стане министър -Токай Бойко Ихто ...Их хабе гешпрохт ! Хау !

Ако случайно не знаете

Божо бе и все още е медийна "дзвезда" преминала от руско-тимско контролираната " Скат" в дибидюс контролираната от рушняците т.н.БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ,оглавявана сега и (дай Боже ) нине, и присно ,и во веки веков от товаришч-ката Уляна Прымова

Но чудно е ,че в тойзи списък излезе и името на историко-професорина ГЕОРГИ БАКАЛОВ ,съвсем близко по време ,назначен на охранваща държавна длъжност -с архивите ще се занимава ,като новоизпечен председател на Държавна агенция „Архиви"

За ДС обаче той е агент "БОРИС"

Окровено казано изненадан съм ! След като е ОТВРАТИТЕЛЕН ПЛАГИАТ , боза -историк,менте-историк и курва-историк,ВИНАГИ ГОТОВА ДНЕС ДА ПЛЮЕ ВРЪЗ ТОВА, КОЕТО Е ТВЪРДЯЛА ВЧЕРА ,винаги съм си мислел ,че има същия вход в историческата кариера както министра,той и историк,той и патриотин Божо-санким и Гошко Бакалкин е ченге откъдето и да погледнеш.

Тоест чистопробно ченге-парашутирано в т.н.българска историческа наука подобно на десетки и десетки съвременни български "историци" !

Но очаквах че ще излезе на белий свят като ДС-лайно когато най-после (и въобще ще стане ли ?) Комисията се заеме с десетките и десетки ченгета които формират "елита"на българската историческа мисъл в СУ (пък и в другите ВУЗ ,където има ИФ ) от 60-тина години.

Оказа се че съм грешил !И днес се чудя на какво се дължи грешката ми ?

Достигнах до два възможни отговора :

1) Комисията просто не си е си е дала сметка кой пък точно е агент "Борис",тоест Георги Петров Бакалов ,вербуван от о. р. Георги Кръстев към ДС, управление VI-II.

2) Комисията си е дала сметка,но й е заръчано да не се безпокои НИКАК -амче има си хас след като един трижди разобличен като ченге и по номенкалатурата -треторазряден псевдоисторик като Божо , стана министър,що пък един първоразряден по номенклатурата псевдоисторик,да не стане и си остане спокойно на дължноста " председател на Държавна агенция Архиви“ ?

Та нали всичко в държавата България се реди според това как иска вожда ни от 5 юли 2009, Токай Бойко Ихто ?

В края на краищата стигнах до мнението,че грешка няма -комисията е наясно кой е агент "Борис"....както е наясно,че нищо няма да произлезе от тази "новина"....все пак сме страна управлявана от ченгета ,чието нахалство стига до там,та да е възможно да препоръчат под сурдинка.......бе публикувайте к'вот си щете ...НА НАС ИЧ НЕ НИ ПУКА !

Лично аз съм за вторият вариант...поне защото съм убеден,че Гошко Бакалкин е станал ДС-кука много преди 1989 г. където ни отвежда уж разкритото му досие.


Вий как мислите ?



Тема Re: ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови [re: Cтapинap]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано10.12.09 10:01



Въпросът ти май е по-скоро за клуб Политика. Лично на мен ще ми бъде по-интересно да прочета защо смяташ агент Борис за посредствен "историк".



Тема Кой нормален човек се интересува от досиетата?нови [re: Cтapинap]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано10.12.09 10:46



"Кой нормален човек извън политическите среди го вълнува темата за досиетата? Откриването на досиетата има по-скоро историческа стойност и стойност да се извадят карти от ръцете на хора, които са злоупотребявали с тях, като са ги използвали за шантаж и рекет." - Сергей Станишев, 05.09.2007г.

Стар....нар, ти не си от политиката ...





Тема Re: Оооо .... [re: easy]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано19.12.09 19:39



,че това е твърде лесно доказуемо !

Стига да се прочете внимателно какво е писал преди 1989 г. с особено внимание на "заемките"от този тацитен плагиат и това ,което "иновациира"(нов и мой глагол !

) след 1989 г.,и особено към 1999 г. когато се пънеше да стане ректор на СУ ......ползвайки пак "заемки" т.е.-пак тацитно плагиатство.

Най-анектодичен пример-изцепката му през март 2005 г. когато ПРЕМЪЛЧА на официален форум,че тиражира НЕ СВОИ ШАРЛАТАНИИ,но ПРЕДСТАВЯЙКИ ЗА СВОИ (!) ШАРЛАТАНИИТЕ на "специалиста по древни цивилизации...и стопанства" Петърчо Добрев.

Е,мога да бъда и съвършено конкретен, но точно днес не съм на съответната вълна'.



Тема Re: ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови [re: Cтapинap]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано19.12.09 20:10



Много си прав, но те наследяват други такива и ще бъдат наследени от трети такива.



Тема Re: ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови [re: enarei]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано19.12.09 20:33



Не те разбирам ! Кой и за какво ще ме "наследи" за втори,че и трети път ?

Ами че аз съм абсолютно сигурен,че няма друг в този клуб ,който да е наясно що за псевдо-историк е "агент Борис" ?

Ма може и да има ?

Е,като е тъй -МОЛЯ, ДОКАЗАТЕЛСТВА ?!



Тема Re: ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови [re: Cтapинap]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано19.12.09 21:14



Те - Божо, Гошо, Пешо...

Всякакви танакрийци, неребейци и разни иранци.

Те наследяват мошеници и мошеници ще ги наследят.

Има важи неща в историята, които трябва да се крият.
Особено в българската.



Тема Re: ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови [re: Cтapинap]  
Автор tsok64 (член)
Публикувано20.12.09 09:28



кои са тези тани крити неща кажи и на нас да ги разбереме и ние.



Тема Re: ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови [re: tsok64]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано20.12.09 10:22



"кои са тези тани крити неща кажи и на нас да ги разбереме и ние."

Сгрешил си адреса-питай този който пише за "тани крити"





Тема Re: ЯРКО ЛЪСНА (ПО ТОЧНО -ЗАМИРИСА)...нови [re: Cтapинap]  
Автор tsok64 (член)
Публикувано20.12.09 10:43



Да бе верно, ама нека да каже ,а не само да загатва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.