Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 26.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Татяна Дончева направи донос срещу Божидар Димитро  
Автор oros (пристрастен)
Публикувано14.08.09 23:20



Бившата соц-депутатка Татяна Дончева не е забравила стария си враг Божидар Димитров. Преди дни устатата габровка подпалила телефоните на свои познати журналисти от няколко телевизии с бомбастично разкритие за историка. „Той много държи да е министър, защото така получава паспорт като на дипломат, може да влиза и излиза от България без проверка на багажа. Дано съкровищата настраната ни не попаднат в ръцете на богати колекционери от чужбина и да не се завърти международна търговия с иманярската ни мафия“, подхвърлила доноса Татяна Дончева. Нито един журналист обаче не взел насериозно думите на социалистката и естественно се намерил такъв, който веднага информирал министъра без портфейл за поредната атака на Татяна Дончева. „Нека да го каже публично и ще я осъдя! Тя открай време ме клевети. Вече подозирам, че е влюбена в мен, защото интересът й към особата ми е огромен. Та аз като директор на Националния исторически музей съм спасил много съкровища на страната“, възмущавал се Божидар Димитров. „За това негово „спасение“ всички знаят и не е тайна начина по който ги е спасявал, безобразие, тоя човек срама няма“, твърди Дончева.





Тема Re: Татяна Дончева направи донос срещу Божидар Димитронови [re: oros]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано14.08.09 23:48



Абе повечето от тези иманярски "ценности" са меверейски фалшификати... Той Шлиман е фалшифицирал "златото на Елена", Еванс - "Кносос", Гърците - "Акропола", Италианците - "Венера Милоска", та Божо ли няма да изфалшифицира нещо, което да бъде наречено "древно"?! Нали затова не допускат на съвместни международни разкопки, защото не могат да изимитират старо закопаване, след като са го закопали само 2 седмици преди изкопаването...



Тема Re: Татяна Дончева направи донос срещу Божидар Димитронови [re: Д-p OxБoли]  
Автор roum ()
Публикувано17.08.09 08:08



Незнам ама наскоро намериха край Варна Манстир

за който подробно говори още К.Шкорпил

Значи преди 100 год. е открит а сега го преоткриваме ...




Тема Re: Татяна Дончева направи донос срещу Божидар Димитронови [re: roum]  
Автор Д-p OxБoли (майсторът)
Публикувано17.08.09 08:40



За манастира - как няма да го зае... зарежат, като най-вероятно е доказвал гръкоезичието в района по време на Борис - както и печатът му, впрочем:






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.