Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 19.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тариката Божо пак обърна палачинката !нови  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано11.06.09 10:13



Бълхата скочи от дръгливата кучка БСП на младия пес ГЕРБ......и се подсказва,че цели поста " министър на културата".



Ако това стане ,явно вече е близко времето за закриване на бараката"България"



Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката !нови [re: Cтapинap]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано11.06.09 16:53



Нямам особенни симпатии към Б.Д. но гледам и в политика се изказваш много пренебрежително и за Кошлуков.Не,че и той ми е особенно симпатичен със сегашните си изяви но поне беше доказан дисидент лежал в затвора за убеждения.Та питам ти от каква позиция съдиш толкова надм,енно и вулгарно-каква е била твоята позиция преди 10.111989 г. и не си ли бил и ти комунист по убеждения като Иван Костов и не си ли пял дитирамби за комунизма така страстно както сега го плюеш.Едно обаче е сигурно -ако си изразявал дори в далеч по-мека форма сегашното си отношение към националсоциалистите и Райха почти сигурно си щял да бъдеш в затвора или в някоя лудница.С други думи искам да ни осветлиш за твоята дейност преди 10.11.1989.За да те приемаме насериозно като един последователен човек,а не като един плювалник в зависимост от конюнктурата.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката !нови [re: Kpънджaлин]  
Автор deLake (sir)
Публикувано11.06.09 21:43



Нямам особенни симпатии към Б.Д. но гледам и в политика се изказваш много пренебрежително и за Кошлуков.

Кошлуков келеш си беше и келеш си остана. А като става дума за човек с Кошлуковото минало, то форум за история е най-неподходящото място да бъде хвален:


(що се отнася до тази смехурии - чак след като ги прочетох, разбрах, защо сме живели в държава оградена отвсякъде с телени мрежи ... всички сме били окошарени, че си разправяме вицове за бай Тошо ).





Все пак има някакво развитие момчето - хулиганските му изяви стават пред все по-голяма публика.

А за агент Божо - запъртък разваля ли се?

______________________




Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката !нови [re: deLake]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано11.06.09 21:47



Ти старинар ли си?Ако не много добре ги чаткаш агентурните потайности и ми е много любопитна и твоята дейност преди 10.11.1989.Не може нов бардак със стари курви да се прави е това не го разбират така наречениет "демократи".Това е същата сган като тия които са станали комунисти малко преди,а повечето около и малко след 9.9.1944.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката !нови [re: Kpънджaлин]  
Автор deLake (sir)
Публикувано11.06.09 22:04



Ако не много добре ги чаткаш агентурните потайности и ми е много любопитна и твоята дейност преди 10.11.1989.

Аз знам и някои агентурни потайности от преди 1 -2 хилядолетия, но това не е причина да ме изкарваш набор на Лили Иванова.

Не може нов бардак със стари курви да се прави е това не го разбират така наречениет "демократи".
Е, Кошлуков си взе Миро и при тях вече е мешано.

Това е същата сган като тия които са станали комунисти малко преди,а повечето около и малко след 9.9.1944.

Сред тях има и мнозина заварени от 9.9.1944г. да пребивават в затвора за чисто криминални подвизи и благодарение на тях тъй е нарастнал броят на борците против фашизма и капитализма.

_______________________________________

____________________________




Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката ! [re: deLake]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано11.06.09 22:12



БКП нараства за няколко години до половин милион човека.И над 95% от тях не са били в никакъв затвор, а са станали комунисти съзнателно с цел материална изгода.Както и "новите" демократи.Последно имаш ли някаква антикомунистическа дейност преди 10.11.1989-та?

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка

Редактирано от Kpънджaлин на 11.06.09 22:13.



Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката !нови [re: Kpънджaлин]  
Автор deLake (sir)
Публикувано11.06.09 22:21



Само дето голяма част от криминалната клиентела на затворите се оказали, че се борили срещу капитализма като обирали хорските домове, тъй да се каже - громели частната собственост.



Последно имаш ли някаква антикомунистическа дейност преди 10.11.1989-та?

Що, да не ми водиш ти сега досието, та искаш да видиш, дали нещо е пропуснато? Бегай в темата за агент Атанас, там е материалът.

________________________




Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката !нови [re: deLake]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано11.06.09 22:39



Основните престъпници идват от Москва.После са подкрепени от масата интересчии.Пак се плъзгаш по пикантерии без реална стойност.Не разбирам защо се скатаваш за твоята дейност преди 10.11.1989 г.Ако си толкова честен колкото прокламираш би трябвало да няма какво да криеш.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: Тариката Божо пак обърна палачинката !нови [re: Cтapинap]  
Автор jexova (непознат)
Публикувано11.06.09 23:20



айде братко, да сборуваме след 10 юлий...

ако си съгласен разбира се...



р.с.
тук няма персонални атаки и цели ...има добра аритметика за НЕГЛАСУВАЛИТЕ/-щите/...


ако можеш ...това да промениш в уравнението...ти си гявола...и на тебе аз ще се поклоня....






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.