Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:45 20.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ РАЗПАЛВА ВОЙНАТА ?нови [re: Kpънджaлин]  
Автор kalev2c (непознат)
Публикувано03.06.09 22:53



В отговор на:

Натреапи ли ни комунистическата скапана система?Изостанахме ли 20-30 години от Гърция?Май да нине господине.



Ако ще гоеорим за изоставане то не става по време на комунистическите режими а днес.

Не само че изоставаме, но и систематично и целенасочено България се лишава от всякаква възможност за създаване на конкурентноспособни стопански индустриални единици. След 20 г. ликвидация, приватизация беше нарязано за скрап всичко което би огло да се модернизира и да бълва конкурентноспособна на световните пазари продукция със евтиния ток от АЕЦ-Козлодуй (3 евроцента за киловатчас).
Дори сме стигнали до там след ликвидирането на българската промишленост, че основните приходи на държавата да се формират чрез ежедневни хайки на КАТ и постоянно повишаване на данъци и такси.

въ имѧ ҃῾оца и ҃сна и стааго ҃дха аминъ


Тема Re: КОЙ РАЗПАЛВА ВОЙНАТА ?нови [re: Kpънджaлин]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано03.06.09 22:54



....."Кво ме грее сега и нине Германия и Русия мене?".....

Тебе ли не те грее идиотино нещастен ,дето се правиш на "обективен историчар " ?

Дирли дирл и дишка Kpънджaлин свири на руска пишка





Тема Re: Какво ни донесе 9 май.....още от септемвринови [re: Cтapинap]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано03.06.09 23:00



Явно националния предател Георги Димитров ти е любимец щом се занимаваш толкова с него.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: Какво ни донесе 9 май.....още от септемвринови [re: Kpънджaлин]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано03.06.09 23:06



К'во ? Съвсем ли запуши ,та започна да задаваш супертъпи въпроси ?

Келеш ! Аз ползвах(и мога да ползвам още мноооого) исторически документи и мемоаристика ,а ти ?....само пропагандно комуноидно-русофилско тра ла ла !

Дирли дирл и дишка Kpънджaлин свири на руска пишка





Тема Re: Какво ни донесе 9 май.....още от септемвринови [re: Cтapинap]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано03.06.09 23:08



Не знам доколко "масово" е било посрещането на немците.По-скоро съм склонен,че и турците бихме посрещнали с цветя и баници место да проявим национален дух и да си защитим интереса и да не се съюзяваме с вечния лузър.То никъде не е казано,че защита на национален интерес значи свали-гащи пред всеки който наближи с войска границата.Ако и предците ни така бяха защитавали национален интерес пред 60 000 армия на Константин Погонат май нямаше ни нини ни зад нине да има България изобщо.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: Какво ни донесе 9 май.....още от септемвринови [re: Cтapинap]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано03.06.09 23:10



Ти явно спориш с някаква сянка по стената,а не с мен.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: КОЙ РАЗПАЛВА ВОЙНАТА ?нови [re: Cтapинap]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано03.06.09 23:14



Да и никога не са ме греели.Можеш да си разиграваш на масата в хола как германците превземат Москва с комплект войници.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: Какво ни донесе 9 май.....още от септемвринови [re: Kpънджaлин]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано03.06.09 23:16



....."Не знам доколко "масово" е било посрещането на немците....и пр"

Ами като не знаеш ,що влизаш в темата със тъпоумията си ?

И изобщо ти знаеш ли нещо за темата "9 май "извън пропагандните клишета на БКП/БСП ?

Аре махай се ! С тия Божидардимитрови "съждения"съвсем капиш !

Дирли дирл и дишка Kpънджaлин свири на руска пишка





Тема Re: Какво ни донесе 9 май.....още от септемвринови [re: Cтapинap]  
Автор Kpънджaлин ()
Публикувано03.06.09 23:21



Аз искам на мен да ми свирят на мойта българска пишка ,а не като теб 50 и кусур години след ВСВ да възхваляваш отрязаната немска пишка .Отрязаха я щото е била по- импотентна и толкова.Просто преглътни факта и недей да плещиш глупости как било супер-мъдро да се съюзиш с една лузърска немска отрязана пишка.

Дирли дирл и дишка мома свири на прашка


Тема Re: Какво ни донесе 9 май.....още от септемвринови [re: Kpънджaлин]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано03.06.09 23:22



Точно с тебе "споря"......и се кефя простако нещастни !

И малко се чудя между другото-как пък ВИ избират "дежурните бригадири" все от едно и също място-кофата с плаващи ОТГОРЕ псевоисторически л....... ?

Дирли дирл и дишка Kpънджaлин свири на руска пишка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.