Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 26.09.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Който се кефи на немците - да чете. Гадовенови [re: thorn]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано16.05.09 11:41



На това се казва очевидец. Очевидец не само на събитието, но и на медийното му отразяване след това в Москва. Отразяване, което и на 1 % не достигна до България. По независимите руски медии в Москва тогава са се казали и написало много работи.



Тема Re: Който се кефи на немците - да чете. Гадовенови [re: thorn]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано16.05.09 11:44



Ако това ти е реакцията на темата ми за 9 май, то ти не си схванал и 1% от това което съм се опитал да кажа с темата си за 9 май. Нещо повече, показваш се като национал-нихилист. За теб явно е по-важно кой е по-лош, немците или руснаците, но за теб не е важен българският национален интерес. Докато мен слабо ме интересува кои са били по-големи или по-малки изверги. Мен ме интересува българският национален интерес. А на 9 май, българският национален интерес, не е защитен!



Тема Re: немците не са изтребвали собствениянови [re: thorn]  
Автор thorn (ентусиаст)
Публикувано16.05.09 11:51



Свърши аргументите и почнахме пак кръчмарски доводи?



Тема Глупости. Беше реакция...нови [re: koмитa]  
Автор thorn (ентусиаст)
Публикувано16.05.09 13:06



Реакция на мнението ти, че в случай на германска победа във войната всичко за България би било ОК.

Доказвах ти, че германците се ръководят от идеология, която не признава равноправието на другите, "неариийски" народи дори формално, на теория, включително на славяните. Доказвах ти, че не се притесняват да разглеждат цивилизовани народи кати чешкия и полския като обект за директно завладаване и колонизация в почти средновековен стил. Доказвах ти, че воюват безскрупулно като не се колебаят да всяват терор сред мирното население с цел "умиротворяване". Доказвах ти, че не държат на думата си и на подписани договори. /завладяването на Чехия, нарушаването на неутралитета на Норвегия, Нидерландия и Белгия. Доказвах, ти, че използват безскрупулно други страни като съюзници, а после се обръщат срещу тях /Полша, СССР/. Доказвах, ти че се занимават със широкомащабно социално инженерство /евреите, циганите, хомосексуалистите, предвидената колонизация на Крим/. Доказвах ти, че цялата власт е в ръцете на психически неуравновесен водач, чиято адекватност на моменти не надхвърля тази на Нерон.


И ти наивно ми твърдеше, че това за България бил шанс да се сбъднат всичките и мечти!

Мечти на мутреска, която смята, че нейния бабаит е най-якия и дори и да е престъпник, то той си я обича, а тя добре ще си живее под крилото . Без да мисли, че той я смята за боклук и няма скрупули нито да я бъхти когато и скимне, нито да я изгони когато му омръзне гола и боса.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от thorn на 16.05.09 14:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от thorn на 16.05.09 14:38.



Тема Re: Който се кефи на немците - да чете. Гадовенови [re: koмитa]  
Автор thorn (ентусиаст)
Публикувано16.05.09 13:07



Най-независимата медия в Русия е интернет. Повярвай ми, че не съм разчитал на българските медии.



Тема Re: 25 килограма веднъж седмичнонови [re: Tyлca]  
Автор dedo_minu (старо куче)
Публикувано16.05.09 13:13



"Посмали...роме"


"Трофейная Япония, трофейная Германия:
Пришла страна Лимония - сплошная чемодания."



БАЛЛАДА О ДЕТСТВЕ
Владимир Высоцкий




Тема немците не са изтребвали собствениянови [re: Tyлca]  
Автор dedo_minu (старо куче)
Публикувано16.05.09 13:24



"Освен да не броиш напъханите в лагери ..., цигани за част от немския народ."

Това е логика от рода на "българки-джебчийки във Виена"

Ако докажеш, че хитлер е циганин

- тогава ще ти призная че имаш право



Тема Не знаех, че си мунови [re: dedo_minu]  
Автор Tyлca ()
Публикувано16.05.09 13:39



почитател на Висоцки.
Е , малко по темата...
преди "чемоданията".

"Считает враг - морально мы слабы.
За ним и лес, и города сожжены.
Вы лучше лес рубите на гробы -
В прорыв идут штрафные батальоны! "



Тема Ако докажеш, че хитлер е циганиннови [re: dedo_minu]  
Автор Tyлca ()
Публикувано16.05.09 13:50



Ти името на Вожда не го пиши с малка буква.


А кой какъв е бил , са го решавали силните на деня тогава.
Известен е случаят с Гьоринг и полуевреина фелдмаршал Милх(по ниския на снимката долу)
Когато зложелатели на Милш намекнали на Гьоринг за еврейския произход на дясната му ръка,
Гьоринг заявил:
" В моя щаб аз ще решавам кой е евреин и кой не!"




Тема Re: Ако докажеш, че хитлер е циганиннови [re: Tyлca]  
Автор Goikoetxea (баски сепаратис)
Публикувано16.05.09 13:55



Известния цитат е "Wer Jude ist, bestimme ich"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.