Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 25.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема лъжливото овчарче "Тулса"нови [re: Cтapинap]  
Автор Tyлca ()
Публикувано18.05.09 23:00



Я по- подробно за "лъжливото овчарче"
Това, че се прояви за пореден път като вулгарен простак не ме учуди много, ама кое беше "особено полезното" за теб?




Да не излезне, че премълчавам..
Проверих от хора, които са слушали по -внимателно
баща ми ...
Наистина ротата, която е командвал през април 1945 е била "само " пехотна.

Нещо да се променя моята теза, че армията ни заслужава уважение и почит, а не разни екстравагантни тези, че сме се опозорили?

п.п.
Грешката ми беше наистина,
че реших да използвам емоционални и лични доводи в темата,което при желания да се запази анонимност не е добра идея.



Тема Re: лъжливото овчарче "Тулса"нови [re: Tyлca]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано18.05.09 23:06



ТИ СИ ЛЪЖЛИВО ОВЧАРЧЕ !



Тема Re: глупости пишеш "тематико"нови [re: Cтapинap]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано18.05.09 23:10



Аха, знаех си, че така релаксираш от явно стресовото ти ежедневие. Радвам се, че ми спазваш препоръката.


И все пак - постарай се да дишаш дълбоко и да не се престараваш занапред с учестеното дращене. И без това на никой не му пука какво се опитваш да си докажеш.



Тема Re: глупости пишеш простаконови [re: masterix]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано18.05.09 23:17



подобни стереотипни идиотщини по мой адрес съм чел толкова много,че отдавна не ме впечатляват



ЕБИ СИ МАЙКАТА !



Тема Re: -за модераторанови [re: Cтapинap]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано18.05.09 23:30



Преди да ме триеш ,да ти припомня ,нещо което е факт в темата от 4 дни !

......" masterix (Mr. Smith) Публикувано 14.05.09 13:15

Това е била редовна практика в окупираните територии на т. нар. 'цивилизовани' нацисти.
А на тукашните недоубити техни фенове, които реват за някакви изнасилени германки и за голямата загуба на България от това, че Германия за голямо съжаление не е спечелила войната, мога спокойно да кажа да си ебат майките. Със здраве"


Е,аз сос зравье още веднъж ще му кажа- ЕБИ СИ МАЙКАТА ПРОСТАКО !



Тема Re: глупости пишеш простаконови [re: Cтapинap]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано18.05.09 23:30



Дишай, бобър, дишай. И отиди на лекар, ако не можеш да се справиш сам.





Тема Re: глупости пишеш простаконови [re: masterix]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано18.05.09 23:45



"подобни стереотипни идиотщини по мой адрес съм чел толкова много,че отдавна не ме впечатляват

"

ЕБИ СИ МАЙКАТА ПРОСТАКО !



Тема Re: глупости пишеш простаконови [re: Cтapинap]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано19.05.09 08:17



С това си неадекватно поведение затвърждаваш подозренията ми, че си типичен циклофреник.


Що не отидеш да си избиваш комплексите за малоценност някъде другаде.




Тема Re: Който се кефи на немците - да чете. Гадовенови [re: thorn]  
Автор thorn (ентусиаст)
Публикувано19.05.09 12:24



Ти така и не можа да разбереш, чи историята има за цел да се приближава до истината, а не да ти дава някакви аргументи за българския /сръбския, турския, марсианския и т.н/ национален интерес.



Тема Re: Който се кефи на немците - да чете. Гадовенови [re: koмитa]  
Автор thorn (ентусиаст)
Публикувано19.05.09 12:26



Комито, ти си ненормален. Точно по същата логика те могата да кажат, че си отмъщават за избитите при превземането на Сердика от Крум или за заровените живи в рова на Варна.

Направо удивително изказване. На колко ракии беше?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.