Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 21.09.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: brbaros да обяснинови [re: Лиcтoпaд]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано01.12.08 11:27



Всъщност те ромеите може би никак не са харесвали да ги наричат гърци... Та названието може да не е случайно

.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!

Тема Аз чинам че и двамата са Ерменци .....нови [re: Убaвeц]  
Автор brbaros (пристрастен)
Публикувано01.12.08 16:16



....... штото во тоа време со овие простори владееле ЕРМЕНЦИ - РОМЕЈЦИ “ = МАКЕДОНСКИ ДИНИАСТИИ “.

Инаку , не е пронајдена записка во којато Самуил написал че е БУГАРИН РОДУМ , тоа е бугарска пропаганда





Тема Види , Самуил ...нови [re: Убaвeц]  
Автор brbaros (пристрастен)
Публикувано01.12.08 16:21



....... станал мој само затоа што во одреден период во науката словените ги сметале за Бугари , па така БУГАР = СЛОВЕН , Самуил е мој , на словените от Македонија .........ШТО СЕКАКО Е ГРЕШКА



Ова не е СЛОВЕН , ова е БУГАР ....




Тема Re: Аз чинам че и двамата са Ерменци .....нови [re: brbaros]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано01.12.08 16:43



то се е знаело, че Самуил е българин и без да го пише на всеки километър.


Нещо за Василий Българоубиеца да ми кажеш?

Queen's only

Редактирано от Last Roman на 01.12.08 16:45.



Тема Re: brbaros да обяснинови [re: headhunter]  
Автор Лиcтoпaд ()
Публикувано01.12.08 17:00



Не става въпрос за харесване и нехаресване -примерно унгарците се самозоват нещо много близко до българското "маджари" но ние им викаме унгарци.Просто самоназванието и външното название не винаги се припокриват - примерно Италия на влашки опс италиански и на полски





Тема Re: Аз чинам че и двамата са Ерменци .....нови [re: Last Roman]  
Автор Лиcтoпaд ()
Публикувано01.12.08 17:04



Не знам що преекспонираш нещата -Василий II е известен преди всичко като Василий II Македонец освен това е бил едно от изключенията на ромейския трон -дълго царуване и умиране от естествена смърт -това гарнирано с целенасочената му политика срещу отслабената България го прави "българоубиец".Такива са били времената -и България да беше във възход ,а Василия ромеон да беше в упадък и ние щяхме да я нападнем най-безмилостно.За това няма оцелели "слаби" народи -слабите просто НЕ ОЦЕЛЯВАТ.





Тема Аз чинам че лажеш...нови [re: brbaros]  
Автор Лиcтoпaд ()
Публикувано01.12.08 17:07



Не може племенника му Йоан-Владислав да е българин родом па той да е мексиканец-то свобода на самосъзнанието,свобода ама чак па толкова...





Тема Re: Види , Самуил ...нови [re: brbaros]  
Автор Лиcтoпaд ()
Публикувано01.12.08 17:11



Словените като един огромен етнически масив няма как да не се разпаднат на държави и да си сменят етнонима - България е била империя и за това не е никак чудно българите да говорят на славянски -Василия Ромеон също е била империя и там ромеите са говорили преди всичко на гръцки.Между другото Василия ромеон е основана от римляни които не са били гърци -така и Българската империя е основана от българи които не са били славяни





Тема Re: brbaros да обяснинови [re: Убaвeц]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано01.12.08 18:15



-Аз това вече съм го питал, ама той не отговори....



Тема Re: Пак фантазирашнови [re: Лиcтoпaд]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано01.12.08 18:27



стига пада! ша се изтепаш,ей!



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.