Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 25.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: Убaвeц]  
Автор Kossoman ()
Публикувано29.10.08 16:23



Не се обяснявай, никой не те пита що си решил да ме наричаш влах. По-добре виж какво пише в латинския цитат.



Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: Убaвeц]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано29.10.08 16:23



Туй "болгар" е руско, бе тъпчо!
Дай ми пример за "болгар", писано от българин по нашите земи, преди да падне ВБЦ!



... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: KOHAH PA3PУШИTEЛЯ]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано29.10.08 16:28



Па нищо не си разбрал -гена нема никво значение за самосъзнанието

.И историята точно с това се занимава -смяната на самосъзнанията и културите.И като гледам кви смешки се мотаят от ирански простотии до автнохски простотии и как и двете изпадат у делириум тременс га требе ни обяснат славянския езикМежд другото франсетата стремят ли се яростно да докажат,че не са никви романогали ми чисти франки?



Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: инцидeнтeн]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано29.10.08 16:30



На къв език да го напише бе смешко?На болгар-ски ли?Аре помисли над града Болгар във Волжка България





Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: Kossoman]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано29.10.08 16:32



Ще ти обесневам па щоо почти изпадна у славянско псуенйе

А ако наистина държеше да разбера кво пише у влашкия цитата щеше го преведеш на български у българския форум



Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: Убaвeц]  
Автор Kossoman ()
Публикувано29.10.08 16:32



Добре де, обясни що се пениш на славянска тема? То не беха словени, не беха славяни...



Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: Kossoman]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано29.10.08 16:34



Пениш се ти аз си говоря щото е некак си бая по верно и от автонохските простотии и от иранофилските смехории -за кво да си говориме у история?Най-естествено за българската история ,а не за болгар





Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: Убaвeц]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано29.10.08 16:36



Драги ми смехурко, ти можеш ли извади надпис автентичен, от град Болгар, където той е наречен Болгар? Май не.


Аре ти помисли защо някой се казва ал-Булгари!

... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: инцидeнтeн]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано29.10.08 16:38



Май почваш да се изживеваш като д-р Ох боли.Ае ти ми кажи кво значи болгар на български?Ми нема кво да значи понеже българския е славянски -език на болгар е бил друг

И нема кво ми бегаш у чуждите транскрипции -тоя се казвал Булгаро,оня Булари,трети Булгарели



Тема Re: Народностно потекло и националнонови [re: Убaвeц]  
Автор KOHAH PA3PУШИTEЛЯ (на Шльоцерианци)
Публикувано29.10.08 16:40



-До колкото отгатвам двамата с Косомана не сте чисти Българи като моя милост, а ти си по Майка поляк и косомана наполовина Румънец.. правилно ли съм схванал? Ами какво изобщо правите в този форум? Тук е за расови Българи с чисто самосъзнание Българоцентриско като мен и Зиези, айде марш и двамата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.