Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Тема бтв "левентите"нови  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано09.10.08 23:43



след като бтв левента пламен петков направи десетина филма за да търси прародината на българите, но така и не успя да я открие, сега разбираме, че гена трайкова ще търси Чистите из Европата

в същото време филмът на Максим Караджов и Цветан Томчев за Чистите, така и не бе показан по канал 1, въпреки че имаше договор с националната телевизия за излъчването му

разбира се аз съм пристрастен, защото бях участник в организираната от Петър Хаджидимитров експедиция в Южна Фпанция, да пристрастен съм, но все пак ми се струва, че филмът на Максим наистина е добър, и заслужаваше повече хора да го видят

защо националната телевизия дава шанс на "крокодила гена" и бтв да бъдат "пионери"

не мога да повярвам, че бтв левентката гена трайкова ще каже нещо Истинно за Чистите

дали ще се окажа прав или не

да видим как крокодила гена ще ни разкрие истината за катарите



Редактирано от Ziezi на 09.10.08 23:45.



Тема Re: бтв "левентите"нови [re: Ziezi]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано09.10.08 23:48



Ами така е бе, мръсните винаги гледат да оцапат чистите. Това беше хубаво от твоя страна - "крокодила гена"! Ха, Ха, ха!!!



Тема Re: бтв "левентите"нови [re: Ziezi]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано10.10.08 00:06



Ей тва,че пишеш глупости тука ти се прощава щот си бил звезда ли извънземен се тая.Ма нема обиждаш гена





Тема Re: бтв "левентите"нови [re: Убaвeц]  
Автор Ray of Light (дала-багаин)
Публикувано10.10.08 00:10



Чий ген да не обижда?



100 символа не стигат!

Тема Re: бтв "левентите"нови [re: Ray of Light]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано10.10.08 00:19



Да не обижда Гена Трайкова бе малоумнико

Все пак е дама и трябва да се прояви джентълменство



Тема Re: бтв "левентите"нови [re: Убaвeц]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано10.10.08 00:28



нито съм джентъл, нито съм мен - аз съм Българин от Трън



Тема Re: бтв "левентите"нови [re: Ziezi]  
Автор Убaвeц ()
Публикувано10.10.08 00:41



Ти си срам за всички българи които са били едни природни джентълмени преди англичаните да измислат думата.Само джентълмени могат да нарекат клитора на жената гъделичник и в крайна сметка това,че обиждаш една дама като Гена Трайкова и е през гъделичника





Тема Re: бтв "левентите" [re: Убaвeц]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано10.10.08 22:13



а ти си педал

като теб говорят само педалите които са ...перфектни джентълмени

а гена трайкова е два крокодила един връз друг




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.