Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 23.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Извинете?нови [re: headhunter]  
Автор mellisa (непознат)
Публикувано17.01.08 17:23



Аз още на това с дървото спрях с четенто.


Като видна цветарка знам, че понякога ако се отреже растение и накисне във вода, пуска ново коренище

Редактирано от mellisa на 17.01.08 17:23.



Тема Re: Извинете?нови [re: mellisa]  
Автор Jordan_13 (ентусиаст)
Публикувано17.01.08 19:25



Не и, ако го потопиш в сярна киселина, т.е. в комунистическа среда. Ти изтръгни дървото, пък после го потапяй отново във вода. Малко ще се озориш, особено, ако е столетен дъб, ще пожълтиш гащите.



Тема Re: Извинете?нови [re: headhunter]  
Автор Jordan_13 (ентусиаст)
Публикувано17.01.08 19:29



т.е. тенденциозно изкривено, ели какво си - като в комунистическите учебници. Всичко в тях е истина, щото Партията-Майка, никога не греши. Да не говорим за нейния "елит" - господаря на природата и историята.
Той се видя тая зима как пожълти гащите. Така е и с историята.

За евреите, това са факти. Същия списък с евреи можете да си извлечете и за партизанските отряди, ако щете, не само за историческите екипи. Там също е бъкано с "борци за народна свобода" като тях, същия списък можете да си извлечете и за всички "български правителства от 1944 г досега. Това са факти. А списъкът е, за да отмие слепотата ви, щото четете, ама не разбирате, гледате, ама не виждате.



Тема Re: Извинете?нови [re: mellisa]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано17.01.08 19:49



Като видиш, че някой се позовава на имената, отбелязани със звездичка в текста, въоПще не му вярвай, щото те били "със специфични небългарски имена или такива с чуждо етническо самосъзнание, прокарващи зловонните идеи на тайни организации и сили, работещи срещу България!"
Ей туй е резюмето!
Ти между другото с каква фамилия си?



... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Re: Извинете?нови [re: инцидeнтeн]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано17.01.08 19:51



Тя ли? Фамилията и е Цвайслайтернайтова

.



Тема Re: Извинете?нови [re: Jordan_13]  
Автор mellisa (непознат)
Публикувано17.01.08 19:52



А списъкът е, за да отмие слепотата ви, щото четете, ама не разбирате
То т'ва е затрогващо, ама и ти нещо не си дочел, че аз искам резюме именно защото нищо не съм прочела





Тема хаха :)))нови [re: инцидeнтeн]  
Автор mellisa (непознат)
Публикувано17.01.08 19:55



Туше


Но за мое оправдание ще кажа, че имам фамилия от страна, била ни в две войни верен съюзник
Ние на нея малко по-малко верен

Впрочем, ето ви един въпрос с повишена трудност: България обявява война на Германия на 8 семтември 1944. А кога я прекратява? Имам предвид наистна официално, с декрет, както е и обявена



Тема Re: мезолит, хипербореи, атлантинови [re: easy]  
Автор mellisa (непознат)
Публикувано17.01.08 19:58



Аз пък знам един град в Йемен, чиито жители претендират също, че са преки наследници на онези след потопа. И доказателства имат - сериозни, лингвистични, както подобава на уважаващи себе си автохтонци





Тема Re: Извинете?нови [re: koмитa]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано17.01.08 19:59



Значи, те е "със специфична небългарска фамилия", ама побългарена. Демек, поумняват враговете и се маскират.



... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Re: Извинете?нови [re: инцидeнтeн]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано17.01.08 21:16



Анджък

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.