Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 08.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: То обещаното,нови [re: инцидeнтeн]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.12.07 07:08



Историята ще отсъди, кой е упадъчен спамър, а кой - не.



Vivere est militare!

Редактирано от Last Roman на 16.12.07 07:10.



Тема Re: То обещаното,нови [re: Last Roman]  
Автор faliak (asfaltof)
Публикувано16.12.07 08:38



Каква история, като спре тока.



- escape velocity of growth -

Тема Re: То обещаното,нови [re: инцидeнтeн]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано16.12.07 11:08



и даже mellisa май вече е забравила за какво я пусна.

Лети едно врабче, пърха с крилца. Среща един орел. Олерът се рее. Величествено. Диалог:
Врабчо: Орльо, накъде летиш?
Орелът: Епа, ебалимумамата, врабчо ... ебалимумамата.



Тема Re: Аааааа, моля ти се....нови [re: инцидeнтeн]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано16.12.07 11:25



...аз си поисках исторически подарък.

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!


Тема Няма да се разберем така!нови [re: mellisa]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано16.12.07 12:34



Само аз стърча по това време в клубовете, това е от меридианното отклонение...гледам, гледам...няма никой, хвърлях днеска различни стръви , обаче никой не кълве...сигурно е от неделята, неделята по мои наблюдения е един кьорав ден...всички потъват в собствената си слуз, предполагам че този ден за повечето минава в следния дневен ред.
Примо ставане между 10-12, най-наглите може би спят до по-късно , не че им се спи де...просто се натискат на възглавницата до последно.
Секундо и последно, защото мисля да си изпразня цялата мозъчна тлъстина в тая точка...та стават и навярно пият кафе, не че много им се пие...просто конюнктурата така им е наложила в живота, слагат му там разни примеси - я мляко, я нафта...абе кой както си го пие, сетне се пльосват на телевизора за да видят колко е тъпа и ненужна телевизията, след като си затвърдят и отметнат тая точка решават, че все пак може да си поразходят патъците нанякъде, но докато се суетят и обличат минава още много време и съвсем обезсилени се разсъбличат и продължават предишните си начинания ... пиене на кафе и блеене в телевизора, някой дори влизат тук колкото да хвърлят по някоя буква, която да съобщи че имат много работа и са заети, че точно днес е денят за едно малко пролетно почистване и те са се били зарекли да ебат мамата на тая неразбория още в началото на седмицата... ох преставям си мъката изографисана на лицата им мъкнейки прахосмукачката и триенето с парцала на невъображаемото лично пространство... разбира се след това се плесват пред телевизора и ... абе и останалото се повтаря , само че без кафето, за него само се споменава в изречението "О-о-о-ооо кафе след 5 часа .. нее!", може вместо него да шляпнат по някоя алкохолна напитка, колкото малко да ги отпущи стреса от изминалия ден и да ги настрои за вечерта (наистина на другия ден виденията от ракията са антагонистични , особено след като си минал възраста 28, докато се съберат дух и тяло в едно минава доста време през часовника :)))

Разбира се има и ентусиасти, които са станали рано, обули са си опинците и са се омели в планината или някъде в природата, подозирам, че това е станало с кисела физиономия на лице , псувайки я транспорт , я уличния трафик - той не е голям де, но човек като му се иска да псува си намира начин ... абе я да го напиша просто - умирам от скука, измислето някоя нова теория, аз отивам да снимам филм....



Редактирано от mellisa на 16.12.07 13:12.



Тема Я тука вижте :)))нови [re: mellisa]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано16.12.07 12:53



Как да направите палачинки на вашите котенца, гълъбчета, зелчици и всичко друго, оказало се знайно и незнайно как под юргана ви :)))



Мислех да ви пускам урок от тоя същия как се пълни пуйка за Коледа, ама тя и пуйката го гледала това и сама се заклала, напълнила и влязла в печката :)))

П.С. И не забравяйте, който може де, да прочетете коментарите



Тема Re: Няма да се разберем така!нови [re: mellisa]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано16.12.07 13:25



Червено вино снощи пих

!!! И като за капак, Аеций ми върза тенекия.

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!

Тема Зи-харче, някой ни е снимал вчера :))нови [re: mellisa]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано16.12.07 13:56



Гледам аз, че комитата се е опитвал да пише нещо, но невъмутимо продължавам диалога със себе си, сигурно още ме държат онези гъби, дето не ги пуших вчера :))

Вижте тук тайни кадри на разговор между мен и Зи






Редактирано от mellisa на 16.12.07 13:58.



Тема Недей да ме лъжеш,нови [re: koмитa]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано16.12.07 14:19



моите агенти докладваха за следния разговор между вас:







Тема Re: Няма да се разберем така!нови [re: mellisa]  
Автор т-pekc (член)
Публикувано16.12.07 14:23



Уфффффф оффффффф дет се вика ... а някои (като мен) по стара българска (или средиземноморска) традиция днес се сетиха че до края на годината им остават 3 работни дни и след като са свършили не повече от 50% от планираното по проектите за годината сега накрая ще се работи като за последно ... мъка ..... и а сега смятай и пиши по 20 часа в денонощието .... така ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.