Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 06.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Алеко Константинов и "До Чикаго и назад"нови [re: д-pOxБoли]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано18.08.07 06:59



Ми да, нали сме заселили Америка още през античността или дори праисторията...


()



Тема Re: Алеко Константинов и "До Чикаго и назад"нови [re: д-pOxБoли]  
Автор мapдyk (Аз)
Публикувано18.08.07 10:00





кат индианците докарат такъв вид.........

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Свръхидиотизъмнови [re: Valin]  
Автор Jordan_13 (ентусиаст)
Публикувано18.08.07 12:17



Аз не зная какъв е тоя свръх идиотизъм, дето цари тука. Валин, както Доктор охболи, и донякъде Муньо са прави и не знам защо някои ираноидни дегенерати продължават дебилно да упорстват за очеизвадни неща. Както например това, че сме произлези от хетите или асирийците. Това е все едно д акажеш, че дървото е прозилезло от листата или, че листата му влияят

. Това е свръхидиотизъм и пълна комун дебилщина.

Съвсем ясно е, че хети, асири са просто клонове от древнобългарската общност и държавите им също. Днес тях ги няма, нито ясно изразени като народ, нито като държавност, но нас ни има и това недвусмислено показва, че когато някой наш филиал не е работил добре или си е свършил работата, за която сме го създали, сме го закривали и това е.
Ако бяха толкова могъщи култури, от които ние сме излезли, тях щеше да ги има, а нас - не.

Хареса ми разказа за южноамериканските прилики, защото са истина, както и това за Египет.
Египетската култура е пряко създадена от Българската, особено от тази в Родопите. И когато се говори за Египет, трябва да се знае, че в ония времена, когато е ставало това е имало друга географска конфигурация, не е имало Средиземно море и Египетските територии са били почти залепени за Родопите.



Тема Re: Свръхидиотизъмнови [re: Jordan_13]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано18.08.07 12:20



Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже...





Тема Re: Свръхидиотизъмнови [re: Jordan_13]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано18.08.07 15:52



Трябва да е имало много сериозна причина Египет да се отлепи от Родопите и да се премести чак в Египет.





Тема Re: Свръхидиотизъмнови [re: инцидeнтeн]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.08.07 19:37



Движението на континенталните плочи прави чудеса, макар че аз подозирам, че това е поредният световен заговор срещу българите.



Facta, non verba!


Тема Re: Свръхидиотизъмнови [re: Last Roman]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано18.08.07 20:16



Не става.
Чувал съм я теорията за движението на континенталните плочи, ама тези плочи са джиткали без човечетата по себе си.
Идеята, доколкото разбирам, е да се докаже, че пирамидите са построени някъде около Родопите (най-добре даже вътре в Родопите!) и после са стигнали на собствен ход до Египет.


В противен случай ще излезе, че в Египет самостоятелно са ги измислили и ... срам и позор за нас ... че сме ги изтървали.



Тема Re: Родопите-Египет - да ама Ненови [re: Jordan_13]  
Автор Dremen (новак)
Публикувано18.08.07 20:50



И когато се говори за Египет, трябва да се знае, че в ония времена, когато е ставало това е имало друга географска конфигурация, не е имало Средиземно море и Египетските територии са били почти залепени за Родопите.

От горното само едно неще е вярно, че не е имало Средиземно море. Но пък за сметка на това е имало огромен океан.

Родопите и Египет никога не са били едно до друго. Точно обратното. Винаги са били разделени. В миналото (200 - 150 милиона години) са били разделени от голям океан. Когато започва разделянето на големия суперконтинет Гондвана, тогава започва и приближението на Африка и Балканите. Средиземно море е остатък от този голям океан който в миналото е билм между Европа и Африка.

Да, възможно е Родипите да се приближат до Египет но това ще е в бъдещето след може би 100тина милиона години.

Ето една анимация:





Тема Re: Свръхидиотизъмнови [re: инцидeнтeн]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.08.07 22:52



значи остават антигравитационните двигатели.



Facta, non verba!


Тема Алеко Константинов и "До Чикаго и назад"нови [re: д-pOxБoли]  
Автор dedo_minu (ентусиаст)
Публикувано19.08.07 16:16



Изобщо не искам да намесвам Фархат Нурудтинов, Джагфар Тарих и Български-сиукското дружество за култура, защото там са засегнати доста от нещата за които пишете.... Ограничих се само с едно дребно съвпадение....

Конкретно в случая има още едно малко съвпадение

Градешница- стар неолит -8000 пне.




Българска шевица:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.