Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:Един от най-прекрасните хора ...нови [re: mellisa]  
Автор mihailo ()
Публикувано01.07.07 16:32



В отговор на:

Нищо подобно. Той щеше да е такъв дори да беше индианец, индиец или индонизиец.




Пишеш ми работи странни, отвеяни, сякаш не живееш в България и не си под ударите на обществените проблеми в Българско.



Тема Re:Един от най-прекрасните хора ...нови [re: mihailo]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано01.07.07 16:55



Не живея в България, но и да живеех нямам навика да деля приятелите си според цвета на кожата, религията или народността им.

Ако някой срещне някой в цъфналата ръж и целуне този някой някого веднъж...


Тема Re:Един от най-прекрасните хора ...нови [re: mellisa]  
Автор mihailo ()
Публикувано01.07.07 17:52



В отговор на:

Не живея в България, но и да живеех нямам навика да деля приятелите си според цвета на кожата, религията или народността им.




Проблема е ясен. Тук сме на балканите и почти всяко предоверяване може да се окаже фатално.
Изпуснеш ли лична информация че няма да си бъдеш в къщи обезателно жилището ти ще бъде посетено от специалицирана циганска банда.

Или ще ти купят апартамента без да се усетиш само по данните които си дал по друг повод някъде или ще бъдеш причакан и лишен от токущо изтеглените пари пред банката.
В 75% от случаите измамниците са цигани.
Тук всички телефони се подслушват и обикновеният гражданин е следен изкъсо и жална му майка ако е набелязан като недобронадежден.



Преди месец бащата на мой колега се беше обадил в полицията че цигани режат ел. проводници. Нямаше как, патрулката дойде и прибра циганите, но те бяха пуснати към 10.40ч. а човекът подал сигнала беше освоободен едва в 2.30ч. ноща.
През цялоото време са се изреждали различни полицейски служители да го разпитват и горкия човек е бил принуден да повтаря какво е видял на всеки поотделно. В тази страна престъпника е на почит а обикновения мирен гражданин е само обикновен данъкоплатец и гласоподавател. Това е положението.

Поздрав от балканите!



Тема Re:Един от най-прекрасните хора ...нови [re: mihailo]  
Автор easy (wanderer)
Публикувано01.07.07 17:58



В отговор на:

Тук всички телефони се подслушват и обикновеният гражданин е следен изкъсо и жална му майка ако е набелязан като недобронадежден.



Тази информация от работата ли си я имаш, Кезе?



Тема Re:Един от най-прекрасните хора ...нови [re: easy]  
Автор mihailo ()
Публикувано01.07.07 18:05



В отговор на:

Тази информация от работата ли си я имаш...




От вестник Сега, дал съм и линк. Но това е класика.

Най - опасни са сега наглед случайните непринудени разговори с човек познат и не толкова познат държащ в ръце GSM апарат.

Редактирано от mihailo на 01.07.07 21:27.



Тема Така е...нови [re: mihailo]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано02.07.07 12:47



Класика е.

Нарича се "1984" с автор Оруел и винаги съм твърдяла, че задължително трябва да пише на корицата, че четенето й е опасно за психическото здраве на някои хора. След това почват да виждат заговори и конспирации навсякъде.

Изобщо не разбрах как от мой приятел турчин стигнахме до българските цигани и непринудените разговори с джиесеми.... Що се отнася до предоверяването, същият този турчин остави апартамента си в Истамбул на разположение на моя приятелка, която никога не беше виждал, а аз бях 2 седмици настанена при негови далечни роднини в Анатолия. Всичкото това на Балканите, или поне на изток от Рая Така че не ме убеждавай в неща, които никога не са само едностранни....

Ако някой срещне някой в цъфналата ръж и целуне този някой някого веднъж...

Тема Re: Така е...нови [re: mellisa]  
Автор lvn (пристрастен)
Публикувано03.07.07 15:31



Нищо не си разбрала от "1984".

___



Тема Re: Така е ...нови [re: mellisa]  
Автор mihailo ()
Публикувано08.07.07 19:36



В отговор на:

Що се отнася до предоверяването, същият този турчин остави апартамента си в Истамбул на разположение на моя приятелка, която никога не беше виждал, а аз бях 2 седмици настанена при негови далечни роднини в Анатолия.




Няма безплатен обяд. Мелисе, кажи си!



Тема Re: Така е ...нови [re: mihailo]  
Автор TlNlT (ентусиаст)
Публикувано08.07.07 19:38




Не е длъжна да споделя подробности от интимния си живот!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Тема Така е... [re: mihailo]
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано 02.07.07 12:47



Класика е. Нарича се "1984" с автор Оруел и винаги съм твърдяла, че задължително трябва да пише на корицата, че четенето й е опасно за психическото здраве на някои хора. След това почват да виждат заговори и конспирации навсякъде.

Изобщо не разбрах как от мой приятел турчин стигнахме до българските цигани и непринудените разговори с джиесеми.... Що се отнася до предоверяването, същият този турчин остави апартамента си в Истамбул на разположение на моя приятелка, която никога не беше виждал, а аз бях 2 седмици настанена при негови далечни роднини в Анатолия. Всичкото това на Балканите, или поне на изток от Рая Така че не ме убеждавай в неща, които никога не са само едностранни....

Ако някой срещне някой в цъфналата ръж и целуне този някой някого веднъж...


Редактирано от TlNlT на 08.07.07 19:42.



Тема Re: До тук чета само констатациинови [re: Aлaдин]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано08.07.07 20:00



Има решение на проблема, как да няма?
За да няма проблеми, ВСИЧКИ в тая държава трябва да разберат най-после, че човек може да бъде и българин, и мюсюлманин. Трудно е, ама не е невъзможно.
Преди доста време гледах някакъв документален филм, в който едно родопчанче беше облечено в някакви дрехи, очевидно много подходящи за някоя арабска страна (откъдето, се оказа, са и били донесени), което твърдеше, че това трябвало да бъде одеянието на една мюсюлманка. Ами като паднат студовете?
Доколкото знам, една значителна част от населението на Индия изповядва исляма, ама ако отидеш да им разправяш, че са турци ще си отнесеш боя, и заслужено.
НЯМА НАРОДНОСТ МЮСУЛМАНИН!
Ама на нашите им се внушава, че има, и че тя е турска.
А в това време всички спим. И държавата не прави нищо по въпроса. Населението се турцизира, и неговата историческа памет изчезва със скоростта на светлината. А поне доскоро някои от тях знаеха, че предците им са дошли от областта на Хорасан.
Е, какво предлагаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.