Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 25.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема да се закрие клуб историянови  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано21.05.07 00:49



за какво ни е историята, ако не извличаме поуки от нея

българите са попаднали под османско владичество точно така, както днес - лека полека са свиквали с присъствието на чуждоземците

почти не е имало съпротива, както и днес почти няма

закрийте този тъп клуб, той е ненужен очевидно



Тема Re: да се закрие клуб историянови [re: Ziezi]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано21.05.07 00:54



пиши на администратора да го закрие този клуб, като си толкова обезверен от нерадостното ни западн/ал/о бъдеще, отразено чрез помашкото присъствие в европарламента.



Facta, non verba!


Тема :)))нови [re: Ziezi]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано21.05.07 00:57



Ти не "празнуваш" ли изборната победа, че пишеш тук в такъв късен час :) Или май пишеш тук в късен час, понеже си прекалил с "празнуването"



Не само да се закрие клуба, но предлагам да се пратят в Диарбекир всички непоучили се ;) Ще издействам да сме в една килия с теб


Cupitor Impossibilium

Тема Re: да се закрие клуб историянови [re: Ziezi]  
Автор mihailo ()
Публикувано21.05.07 01:08



В отговор на:


българите са попаднали под османско владичество точно така, както днес - лека полека са свиквали с присъствието на чуждоземците почти не е имало съпротива, както и днес почти няма




Kак да няма съпротива? Има! Телевизия БТВ прекъсна пресконференцията с Волен Сидеров точно когато призова за общ антитурски блок на опозиционните партии.
И започнаха да излъчват репортажи от наводненията.

Редактирано от mihailo на 21.05.07 01:49.



Тема Re: да се закрие клуб историянови [re: mihailo]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано21.05.07 01:13



bTV е практична телевизия, ако е искала някой да разказва приказки, щеше да сложи "Сънчо" в програмата си :)


Cupitor Impossibilium

Тема Re:Сънчо работи успешно вече 17 годининови [re: mellisa]  
Автор mihailo ()
Публикувано21.05.07 01:30



В отговор на:

bTV е практична телевизия, ако е искала някой да разказва приказки, щеше да сложи "Сънчо" в програмата си




Сънчо работи успешно вече 17 години по приспиването на българския зрител на прехода, като под нощната му шапчица, рисувана от Здейна Дойчева изкусно е замаскиран турски фес.


Редактирано от mihailo на 21.05.07 01:39.



Тема Готина картинка ;)нови [re: mihailo]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано21.05.07 01:38



Напомни ми за младите ми години.

Толкова по лирическото отклонение ;)

Знаеш ли какво си мисля? Мисля си, че ви се пада. На всички онези, които не са отишли да гласуват, на онези, които презрително се питат защо им е да го правят, на онези, които имат наглостта да абдикират, а после да се оплакват.
Хленчи, негласувал български народе, заслужаваш си всичко, което ти се случва.


Cupitor Impossibilium

Тема Re:Мисля си, че ви се пада.нови [re: mellisa]  
Автор mihailo ()
Публикувано21.05.07 01:45



В отговор на:

Мисля си, че ви се пада. На всички онези, които не са отишли да гласуват...




Ооопс, признавам си. Не отидох да гласувам. Ако в България имаше три основни партии, всичко щеше да бъде OK.
И тогава турското циганче Меди Доганов щеше да си стои свряно в ъгъла, където му е мястото, както каза Сидеров.



Тема Re:Мисля си, че ви се пада.нови [re: mihailo]  
Автор mellisa (пакостлива ;))
Публикувано21.05.07 01:50



Тогава, уважаеми, не приемам да се оплакваш.
Нямаш право, отказал си се от него, когато си се отказал и от гласа си.
А с оправдания от рода на "ако в България имаше три основни партии, всичко щеше да бъде OK", залъгвай себе си, може и да спиш по-спокойно. Никъде в света няма само три партии, за улеснение на гласоподавателите (изключвам недемократичните страни, ъф корс :))), но повечето страни се справят достатъчно добре с малцинствата си, че да не допуснат те да ги представляват пред света.


Cupitor Impossibilium

Тема Re:Мисля си, че ви се пада.нови [re: mellisa]  
Автор mihailo ()
Публикувано21.05.07 02:17



В отговор на:

но повечето страни се справят достатъчно добре с малцинствата си, че да не допуснат те да ги представляват пред света.




Малцинството от което берем най- много ядове не е ДПС, а управляващата върхушка от марионетни правителства латиноамерикански тип, които си предават щафетно властта на всеки 4 години, както казва един колега от клуб политика.

Именно разпределянето на гласовете на българите в по-вече от 3 - 4 партии минават под критичната граница и узаконяват присъствието във властта на турците от Движението. Политическият ни елит знае това много добре, но някой ги направлява, защото няма друго обяснение.

Ето, днес министър председатела Станишев отново ни заплаши от екрана, че може да се наруши етническият мир. Кой го натиска да звъни?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.