Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 25.09.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Понякога се чудянови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.05.07 20:32



Мене ме изпусна в списъка, но Империята е великодушна и прощава задочно.



Facta, non verba!


Тема Re: Понякога се чудянови [re: Last Roman]  
Автор Йoaн Mизийckи (Морковоядец)
Публикувано12.05.07 20:56



Мене ме изпусна в списъка

Трябваше ли да те споменавам?
Поне от моя страна виждането е, че с тебе имам напълно хармонични отношения.

---
Каротинът за света е благо,
морков хрупам и ми е драго.


Тема Re: Понякога се чудянови [re: Йoaн Mизийckи]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.05.07 20:59



надявам се не от този тип:



Facta, non verba!


Тема Re: Понякога се чудянови [re: Last Roman]  
Автор Йoaн Mизийckи (Морковоядец)
Публикувано12.05.07 21:01



С кого трябва да се идентифицирам на картинката?

---
Каротинът за света е благо,
морков хрупам и ми е драго.


Тема Re: Понякога се чудянови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано12.05.07 22:26



аз не съм пледирал за "голяма армия", Йоане, а за Българска армия, защото днес не само нямаме голяма армия, но нямаме армия по принцип

какво лошо искам - българите да имат армия за самозащита, и да имат индустрия , която да снабдява тази армия с оръжие

в природата всяко същество има имунна защита, защото не живее в рая, а на този свят тук, и се сблъсква с предизвикателствата на околната среда

твоите христосовци, които искаш да изнасяш, трябва да имат имунитет, иначе ще умрат от варицела или морбили преди да са се научили да говорят а какво остава да проповядват

и за този имунитет се е погрижил човешкия организъм - чрез армия от антитела



Тема Re: Понякога се чудянови [re: Ziezi]  
Автор Йoaн Mизийckи (Морковоядец)
Публикувано12.05.07 22:42



твоите христосовци, които искаш да изнасяш, трябва да имат имунитет, иначе ще умрат

Ицо трябваше да умре, за да възкръсне.
Същото е с България и българите - трябва това, което сме днес, да умре, след което да възкръснем и градим на чисто. Ако българите го направим, и други ще ни повярват, и ще ни последват.

Светът имаше шанс хиляди години да се оправя със стрели, копия, пушки, гранати и бомби. Е, не се оправи!
Явно начинът е друг и не е като да не бе показан преди 2000 лета.

Писано е - ще стане: Българите ще приложат моята новозаветна философия, а не старозаветната с пушките.

---
Каротинът за света е благо,
морков хрупам и ми е драго.


Тема Re: Понякога се чудянови [re: Йoaн Mизийckи]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано12.05.07 22:53



ти май пак не искаш да ме разбереш

в човешкият организъм антителата не са самоцел, те са просто средство за защита

аз просто искам да имаме необходимото средство за защита, а целта, Целта е ясна

нима ти отричаш необходимостта от строителството на тези крепости ?!



верно, не са свършили кой знае каква работа, но ако ги нямаше, съвсем зле щяха да са нещата с нашите хора



Тема Re: Понякога се чудянови [re: Йoaн Mизийckи]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано12.05.07 23:01



Аз пак съм злия, нали?

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!


Тема Re: Понякога се чудянови [re: Ziezi]  
Автор Йoaн Mизийckи (Морковоядец)
Публикувано12.05.07 23:20



в човешкият организъм антителата не са самоцел, те са просто средство за защита

Съгласен съм, но тази защита е била нужна за отиващото си време - времето на пушките и копията. В новата епоха ще настъпят толкова промени в човешкото мислене, във физиологията на хората, в устройството на земята, в излъчването на Слънцето, на абсолютно всички нива, че както няма да са ти нужни левкоцити, така няма да са нужни и пушки.

Пушките и левкоцитите няма да могат да спасят никого, когато дойде шестата раса на шестото слънце/шестата епоха/Водолея. Българите трябва да работят за класирането си за шестата раса, а не за активите на ВМЗ-Сопот и нещастниците на бъдещето с пушките. Бясът има да повърлува още не повече от 40 години.

Кажи за кое си струва да работиш - да се класираш за следващия отрязък от време, който ще продължи два пъти по 40 ХИЛЯДИ години, или за някакви си мижави 40 години, докато рухне сегашният свят?

Аз ще работя за собственото си класиране за ерата на Водолея и ще работя за спасяването на колкото се може повече души. Много бих се радвал, ако се видим в следващ живот, за да ми благодариш, че си ме послушал и съм бил прав. Имаш всички данни за класиране, но само вярата в Бога не ти достига. Българите сме едни от избраните народи (но това не класира автоматично всеки българин) и никой няма да ни изяде, освен ако Бог не реши, че си го заслужаваме.

Мислиш ли, че Бог ще остави някой да изтреби българите, когато българите имат да вършат толкова много работа? Аз мисля, че няма. Но също така мисля, че ако българите се оставят на световната лудост и продължават да вършат глупости, Бог ще си рече: "Като не щете мира - на ви секира! Аз ще си намеря друг народ да ми свърши работата."
---

Самият факт, че искаш българите да продават пушки и да богатеят от смъртта на хората, ме натъжава. Приятелю, пушките стават само за убиване - от тях не стават колове за домати и въдици. Никакви извинения няма за продавачите на смърт. Не можеш да се оправдаеш с: "Ама аз не знаех за какво ще ги ползват!"

Бог си знае работата. Затова нямаме пушки, затова вместо на война, новото поколение българи ще се учи на други, по-полезни за бъдещето работи. Нищо случайно няма. Бог си подготвя почвата.

---
Каротинът за света е благо,
морков хрупам и ми е драго.


Тема Re: Понякога се чудянови [re: koмитa]  
Автор Йoaн Mизийckи (Морковоядец)
Публикувано12.05.07 23:22



Във всеки човек има добро и зло. Никой не прави изключение.
Споменатите трябва да се радвате, защото ми помагате да си открия собствените недъзи. Във вашите недостатъци виждам като в огледало отражението на своите недостатъци. Закон на резонанса.

---
Каротинът за света е благо,
морков хрупам и ми е драго.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.