Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Академичната чалга - пропагандата продължава!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано08.05.07 15:21



Офицалната теория е представена в лекциите и изданията на водещите титуляри на Средновековна Българска история - Петър Ангелов, Каймаканова и др.

Що се отнася до това какво е умственото състояние на Илчев....да определяш някого за идиот само въз основа на едно интервю е .....нямам думи.



Тема Re: Академичната чалга - пропагандата продължава!нови [re: Morrigan*]  
Автор Rex_Mysorum (Чудотворец)
Публикувано08.05.07 16:27



да определяш някого за идиот само въз основа на едно интервю е .....нямам думи.

Грешиш - определих го на базата само на едно изречение от интервюто. Не че останалите мисли в същото интервю говорят за нещо различно...

<o><O><o>
Където е текло пак ще тече!


Тема БАН притисната до стената - НАУКАТА ФАЛИРА!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Rex_Mysorum (Чудотворец)
Публикувано08.05.07 22:28





Има Бог!
Има възмездие.
Прекалено дълго страна Народа заради тази "наука"!
Всекиму според делата.
Амин!

<o><O><o>
Където е текло пак ще тече!

Редактирано от Rex_Mysorum на 08.05.07 22:29.



Тема Re: БАН притисната до стената - НАУКАТА ФАЛИРА!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор БaшMaйcтopa (член)
Публикувано08.05.07 22:45



Абе това че са изпофалирали в БАН не е много близо до истината- вътре в системата съм все пак и това със 180 лева е глупост- някой започващ като н.с. 3ст. почва с около 300 чисти а и то не са проекти, командировки и т.н.- не вярвам някой да е под 500 ако не е много зле с материята (е не знам как е в хуманитарните институти де).
Впрочем достатъчно е да разгледам автомобилите пред някой институт.
Целия шум и в телеграф е защото имаше една подписка вътре в БАН с искане да се почва с 400 за прясно завършил, 700 за н.с. и 1300 за старши ... та така.
Всъщност със 180 са чистачките.
Тъй че не ... и това не е възмедие. По-скоро е рев за пари в стил със 180 сме блестящите умове (досега не открих някой "блестящ" ум да е умрял от глад)



Тема Re: Академичната чалга - пропагандата продължава!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано09.05.07 00:10



Но понеже и историята, и еволюционната теория служат на чифутската политика, ще бъдат поддържани на всяка цена до изтичането на Последните дни.



Facta, non verba!


Тема Re: Академичната чалга - пропагандата продължава!нови [re: Last Roman]  
Автор Rex_Mysorum (Чудотворец)
Публикувано09.05.07 00:17



Нищо не доказват, защото ясно е подчертано, че са намерили НОВ, а не ПРЕХОДЕН вид.



<o><O><o>
Където е текло пак ще тече!

Тема Re: Академичната чалга - пропагандата продължава!нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано09.05.07 00:22



виж и линковете по-надолу...


Честит Ден на Победата между другото.

Facta, non verba!


Тема Бързи коментаринови [re: Last Roman]  
Автор Rex_Mysorum (Чудотворец)
Публикувано09.05.07 00:45



"клетка-хищник"
Никакво доказателство за еволюционната теория. Симбиозата не я оспорвам по никакъв начин.

Всъщност тя е и едно от доказателствата ПРОТИВ дарвинистите.

"промежуточное звено между рыбами и наземными тварями"
Не е доказателство, защото реално отново става дума за неизвестен досега вид. Второто нещо е, че имат само малък фрагмент от него, а останалото е "реконструкция" по фантазията на дарвинистите. Разбира си, ти си си свободен да им вярваш, че по парче от челюст могат да ти кажат как е изглеждал целият австралопитек.

"Амборелла — недостающее звено между цветущими растениями и их предками."
Да, а птицечовката е междинното звено на процеса, в който видрата се е превърнала в патица.

"Птицы Дарвина"
Ако птиците с по-особени клюнове са доказателство, че птиците някога са имали носове, тогава носорозите са доказателство, че са произлезли от птици. Жалки дарвинисти.
А лосовете произлизат от коне-еднорози.

По последния линк:
Пак по част от някакъв кокал ми рисуват цялото животно. Като изключим това, размерът няма значение и е без отношение към каквато и да било теория, че едно животно може от един вид да премине в друг вид. Лемурийците, сиреч третата човешка раса са достигали до 3 метра, следователно кокалите им са били двойно по-дълги. Но все са си хора и става дума за (де)еволюция от друг тип.
---
Нищо впечатляващо, но не си виновен ти. Беше ми интересно да чета как големи и уж умни хора се излагат като кифладжии. Ако държиш да ти опиша защо симбиозата работи ПРОТИВ еволюционистите, пиши ми изрично. Не ми се ще да се зоря напразно.

<o><O><o>
Където е текло пак ще тече!

Редактирано от Rex_Mysorum на 09.05.07 00:48.



Тема Re: Бързи коментаринови [re: Rex_Mysorum]  
Автор tonza (ентусиаст)
Публикувано09.05.07 01:49



Лемурийците, сиреч третата човешка раса са достигали до 3 метра, следователно кокалите им са били двойно по-дълги.

Те не бяха ли българи? Или нещо бъркам?



Ако държиш да ти опиша защо симбиозата работи ПРОТИВ еволюционистите, пиши ми изрично

На мен ми е интересно!



Тема Re: Бързи коментаринови [re: tonza]  
Автор Rex_Mysorum (Чудотворец)
Публикувано09.05.07 02:13



Те не бяха ли българи? Или нещо бъркам?



На мен ми е интересно!

Съвсем набързичко, щото лягам.
Наскоро писах за ужаса, който е връхлетял западноевропейските учени заради изчезването на пчелите. Освен че това е неприятно само по себе си, имало последици и за растенията! Немало кой да ги опрашва!
Е, кажете ми, господа ученоглавци, кой опрашваше дърветата преди пчелите да еволюират от "простите" едноклетъчни на първичния бульон? Дали са тия насекоми, които са си същите и до днес?

И като споменах интелектуалния буламач за първичния бульон, две още по-бързи добавки:

1. И най-ПРОСТИТЕ едноклетъчни всъщност са изключитело сложни.

2. Няма как от първичния бульон да излезе каквото и да било, защото има една вече истинска простичка истина, която се учи в прогимназията. След един не особено висок температурен праг следва т.нар. коагулация на белтъците и не може да вирее нищо по-"сложно" от "простото".
Елементарна проверка - чукни едно яйце, пусни го в нагорещен бульон и гледай какво ще стане.

Лека нощ.

Послепис:


В раздела КНИГИ има обширна информация защо еволюцията не е това, което е, както и защо ни я натрапват така, както го правят.

<o><O><o>
Където е текло пак ще тече!

Редактирано от Rex_Mysorum на 09.05.07 02:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.