Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:47 25.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: "погребаха" Калоян за да "дръпнат" Самуилнови [re: Ziezi]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано20.04.07 21:05



с откровената си гъркомания, боце ме кара да почвам да си мисля, че е двоен агент - прави се на гъркоман, а иначе е наше момче, българче, и накрая ще смачка гнасната грач !

дано

Редактирано от Ziezi на 20.04.07 21:07.



Тема Re: "погребаха" Калоян за да "дръпнат" Самуилнови [re: Ziezi]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано20.04.07 23:45



Един въпрос приятелю :

Този когото погребват като Калоян,
дали в действителност е Цар Калоян ?

Привет !



Тема Re: "погребаха" Калоян за да "дръпнат" Самуилнови [re: Ziezi]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано20.04.07 23:59



Двойните агенти имат морал.
Но тройните и тн - освен смрад, каквввво ли имат ?



Тема Re: "погребаха" Калоян за да "дръпнат" Самуилнови [re: Ziezi]  
Автор Rex_Mysorum (Йоан Мизийски)
Публикувано21.04.07 04:21



боце ме кара да почвам да си мисля, че е двоен агент - прави се на гъркоман, а иначе е наше момче

Имаше време, когато си мислех, че ежедневните убийства на мафиоти са дело на държавните тайни служби, които по този начин се борят с организираната престъпност в страната, защото по законен път просто няма как да се справят с гангстерите. Но после престанах да бъда наивен.



Тема Василий Булгароубиец е превъплътеннови [re: Rex_Mysorum]  
Автор д-pOxБoли (gotin)
Публикувано21.04.07 10:50



От вашите приказки излиза, че гърците ни набутват отново в раздори - сега с фиромците, за да ни прецакат под егидата на ЕС... окончателно, което почти бяха сторили под егидата на ОС (Османския съюз)



Редактирано от д-pOxБoли на 21.04.07 10:51.



Тема Re: "погребаха" Калоян за да "дръпнат" Самуилнови [re: Ziezi]  
Автор TlNlT (минаващ)
Публикувано22.04.07 14:26



Па може и да не успеят да го (дръпнат)?!

Редактирано от TlNlT на 22.04.07 14:26.



Тема Re: Историята като пудриеранови [re: Ziezi]  
Автор Cтapинap (ентусиаст)
Публикувано23.04.07 09:32



Грухтясъли мутри ,виещи по православному попове ,шарени гвардейци тропащи около оръдеен лафет със същата нестройност на дечица от детска градина , които играят утринната си гимнастика,един портрет на нещо си , съчетаващо чертите на неандерталец и монголоид ,и идещо да ни докаже за сетен път устойчивоста на идиотската легенда за куманския произход на Асеневци ,поредното будещо искрена почуда и смях словесно упражнение на Гоце ,МОЩИ ,ПАНТЕОН и.......НИЩО НЕЗНАЧЕЩАТА ДАТА 19 АПРИЛ 2007 година.

Пълна гнус ,която може да се роди само в деформирани мозъци на набедени историци и убедени атеисти !



Тема Re: Историята като пудриеранови [re: Cтapинap]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано23.04.07 10:29



В отговор на:


един портрет на нещо си , съчетаващо чертите на неандерталец и монголоид



Е тук съм 100% съгласен. Какво беше това недоразумение на портрета? Поне една корона да му бяха турили, ма'аму стара! Това цар ли е или лукова глава?! Пък и портрета бе направен в стил 'главата на Мостич', аз да бях седнал да го нарисувам, по-добре щях да го направя.. В Европа сульо и пульо са се идеализирали на портетите и са се правели на каквито не са, само ние самаряните се самобичуваме... Ама да беше Калоян жив да види онзи художник как го е изтипосал, щеше да му резне кратуната за няма и толкова.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!

Тема Re: Историята като пудриеранови [re: headhunter]  
Автор Cтapинap (ентусиаст)
Публикувано23.04.07 12:37



"Пък и портрета бе направен в стил 'главата на Мостич'.."

Как да не е направен в същия стил,след като и едната и другата "възстановки по черепа"са дело на един и същи човек-Йорданов,дето обича медийно да се представя нещо а ла английско денди от първата половина на миналия век ,там където са и изворите му от които черпи "знания" да маймуносва нещастниците чиито образи "възстановява".



Тема Re: Историята като пудриеранови [re: Cтapинap]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано23.04.07 19:20



Пълна гнус ,която може да се роди само в деформирани мозъци на набедени историци и убедени атеисти !
+ Е те това много ми аресА!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.