Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава?нови [re: koмитa]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано05.03.07 20:58



Щото съм на диета и съм ограничил свинското и виното.





Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава?нови [re: Boлk]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано05.03.07 21:08



Ми ти си направо фиданка, в сравнение с един мой авер. И той е 195 санта, ма е 150 кила

.



Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава?нови [re: koмитa]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано05.03.07 21:12



Кажи му да пази диета -знам кво е да носиш 145 оки





Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава?нови [re: Boлk]  
Автор БoEB (гарван)
Публикувано06.03.07 00:09



Нямам представа! Но ми прави впечетление, че всеки си изсмуква разни догатки от пръстите, само и само да потвърди собствената си теория. Тегава тема! Никой нищо не каза за изследванията на Иво Кременкси. Кръвта не лъже! А на база генетични изследвания, професорът твърди, че 21% от кръвта на българите е от протоевропейското население, сиреч, във вените на всеки четвърти българин тече кръвта на хората живели по тия земи преди 7/8 000 години. И това не е всичко, за да могат да класифицират по-точно населението на Европа се е наложило да създадат отделна група, за Унгария-България-Румъния и Турция. Кръвта на тия народи се е оказала поразително близка по състав и в същото време достатъчно отдалечена от славянската, че да се наложи обособяването им в отделна група.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава?нови [re: БoEB]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано06.03.07 00:14



Аз не знам да ми е взимано кръв за това изследване





Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава?нови [re: Boлk]  
Автор БoEB (гарван)
Публикувано06.03.07 00:21



Очаквах този отговор!


Няма значение, винаги можеш да дадеш натривка за генетичен тест.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава?нови [re: БoEB]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано06.03.07 00:28



Не е проблем - не мязам на мангал -но я ми кажи тва турченце,унгарченце или българченце е така като го гледаш?





Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава? [re: Boлk]  
Автор БoEB (гарван)
Публикувано06.03.07 00:37



А-а-а-а, без тия...по-добре питай баща му...да не стане сакатлък...категорично се дистанцирам от въпроса и заявявам - нямам нищо общо с това!



Мислиш ли, че с гледане на снимки можеш да определиш, кой-какъв е по произход?

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава? [re: БoEB]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано06.03.07 00:42



А ти мислиш ли, че с генетичен тест можеш да изкараш някой българин?Тест за бащинство-да-сравняват се една камара гени и се доказава.Ма тест за българин?С кво ще го сравниш?Ми тест за трак?

Как стават тия простотии, че ми не е баш ясно?



Тема Re: Колко траки е имало в Българската държава? [re: Boлk]  
Автор tonza (ентусиаст)
Публикувано06.03.07 01:01



Как стават тия простотии, че ми не е баш ясно?
Не ти е ясно защото не си дал труда да почетеш нещо. Имаш много енергия, но малко желание да станеш по-образован. Това е нормално имайки предвид твоите 17 години и 195те ти килограма. Когато ще станеш на 195 години и ще тежиш 17 килограма, ситуацията с желанието ти да четеш ще бъде по-различна.



Простотиите стават ясни когато сравняваш мутациите на траките и съвременните българи. Има мутации характерни за траките и съвременните българи, румънци и гърци, но не и другите нации.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.