Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Некои съображения...нови [re: pontus]  
Автор reason (Homo ludens)
Публикувано19.02.07 09:18



Ха!Стана като на изборите...на малко хора им се гласува.За сметка на това 2 хил. дъновисти успяха да спастрят 20 000 гласа.И сега си имаме неуместния за такава анкета Дънов на второ място.На всичко отгоре "ценното" му присъствие лиши Калоян или Иван Асен Втори от полагащото се!Е,същото е като стахановското шалваресто гласуване за БГпарламент(евросъбратът се отърва....май).



п.п. За първи път влизам в клуба и то именно заради тази пуста анкета.Та затова ще изокам още нещо.Още две неща.

Първо.От 1945 г. до днес светът се покатри на Луната и се превърна в глобално село.Демек за 50 години се е променил колкото за 550.В нашата десятка няма нито едно име от този период.Браво на нас!
Второ.На някой може да му се види смешно или второстепенно,но за мен е адски показателно и тъжно.Нито едно женско име и то не само в първата десятка!Браво на нас!....Представям си френската крласация без Жана д'Арк или английската без стоте им кралици....

Редактирано от reason на 19.02.07 09:23.



Тема Re: + редакциянови [re: toia_be]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано19.02.07 09:47



Петър Дънов беше втори във Кърджали.

Това е гениално.
Да не би Доган и крими последовататели да
са станали дъновисти ?





Тема Re: честитонови [re: toia_be]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано19.02.07 09:52



И все пак Канас Юбиги Аспарух(Испор) е подценен.

Че тоя асирийски навляк какво общо има с историята ни ?





Тема Re: Некои съображения...нови [re: reason]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано19.02.07 09:55



....Представям си френската класация без Жана д'Арк или английската без стоте им кралици....

Това много ми хареса.





Тема Спартак.нови [re: Meншeвиk]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано19.02.07 13:10







Тема Re: Спартак.нови [re: ДeдoBиToдЪp]  
Автор Kossoman (железар)
Публикувано19.02.07 13:16



Абе те цял император като Максимин беха изпуснали да турят в класацията, ти за некакъв роб Спартак се сещаш.





Тема Re: Некои съображения...нови [re: reason]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано19.02.07 14:08



светът се покатри на Луната



Facta, non verba!


Тема Въпроса беше за известен нашенец.нови [re: Kossoman]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано19.02.07 14:12



Кой тоя Максимин и ако и да е император не е по известен от Орфей и Спартак.





Тема Я!нови [re: Last_Roman]  
Автор reason (Homo ludens)
Публикувано19.02.07 14:33



Бреееей, ти си имал право на жълто знаменце с буквичка.....ако не бях потърсил къде да поврякам срещу класацията на БНТ,нямаше да знам колко модератори ни посещават в другия клуб.



п.п. Хм,.....то аз и в другия клуб не мога да светна като кажеш нещо - накъде биеш(и с латинския съм зле,което много рядко се среща).На глупавата ми граматическа грешка ли се смееш или напротив -радваш се на сочния ми слог?





Тема Самата анкета построена на "класация"нови [re: reason]  
Автор ДeдoBиToдЪp (ген сек)
Публикувано19.02.07 14:47



е неуместна.
С акакво примерно Иван Асен Втори се различава от Симеон/като постижение/ та е пренебрегнат от гласоподавателите?



Или колко е по-малка заслугата на Софроний Врачански от тази на Паисий?
Или колко много е по различен таланта на Дебелянов и съдбата му, от тези на Ботев?
А св. Иван Рилски по малко ли е постигнал от Дънов?
Въобще идеята да класират тези велики личности е меко казано твърде, твърде неуместна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.