Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 01.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Защо мразя автохтонството!нови  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано18.01.07 23:28



Мразя автохтонството, защото:
1.Не мога да докажа, че не е имало траки-византийски императори, които са толерирали траките за сметка на гърците.
2.Не мога да докажа, че траките са изчезнали.
3.Не мога да докажа, че между погребения на траки, гети, славяни и прабългари има разлика.
4.Не мога да докажа, че между мизи, гети, даки и скито-сармати има съществена разлика.
5.Не мога да докажа, че Аспарух е основал нова държава на Балканите.
6.Не мога да докажа, че канасубиги Тервел, се е кланял на Тангра.
7.Не мога да докажа, че българите са дошли от Азия.
8.Не мога да докажа, че българите са степен, монголоиден, разпасан народ, смес от утайката на Изтока.

Абе мразя го това автохтонство бе, мразя го бе ей! Мрзя го , щот се оказва, че цялата ми докторантура, доцентура и професура са изградени на лъжи и манипулации. Мразя го бе майна.
Искам да го унищожа, всичко автохтонно да се изгори, автохтонците да се обявят за врагове на народа. И да нямат право да пишат в интернет. Така им се пада.
Мразя ги щот ме карат да мисля. Мразя ги щот ме карат да анализирам, мразя ги щот ми разбиват стереотипа. Мразя ги, щот ми развалят хубавите впечатления от "681-Величието на Хана". Мразя ги, щот ми убиват хубавите детски спомени от "Дъга". Много ги мразя. Мразя ги, щот ми развалят митологията, за моите любими елини.

Уаааа, Уууууууууууу, Долуууууу, Смърт на автохтонтизма, Свобода за тюркизма, азиатщината, памироферганщината. Аз съм горд наследник на североафганистанци, белуджистанци, алтайци, чуди и коми-пермяки.



Тема Re: Защо мразя автохтонството!нови [re: koмитa]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.01.07 23:53



Аз пък не мога да докажа, че Еньо не е бил българин...



Facta, non verba!


Тема Re: Защо мразя автохтонството!нови [re: koмитa]  
Автор goggga (член)
Публикувано18.01.07 23:57



излагаш се,а като модератор трябва да уважаваш първо себе си.
всичко,което споменаваш се доказва,с изключение на последните глупости,които са някакъв необясним емоционален изблик спрямо изтока и монголоидите.



Тема Re: Защо мразя автохтонството!нови [re: goggga]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворецъ †)
Публикувано18.01.07 23:59



всичко,което споменаваш се доказва

Действай! С по две-три изречения, повече не искам.

-:-:-



Тема Re: Защо мразя автохтонството!нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор goggga (член)
Публикувано19.01.07 00:03



за тебе само ще спомена,доказаният в няколко сериозни ИЗВОРА семитски произход на псевдонима ти.



Тема Re: Защо мразя автохтонството!нови [re: goggga]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворецъ †)
Публикувано19.01.07 00:07



Семитската етимология на името ми никой не я оспорва.

Ти се съсредоточи върху поставения въпрос или STFU!

-:-:-



Тема АЗ ПЪК..нови [re: koмитa]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано19.01.07 00:17



ЩЕ БЪДА ЧЕСТЕН И ЩЕ КАЖА ЗАЩО НЕ СЪМ АВТОХТОНЕЦ.
Защото не ми допада религиозната насоченост на някои от тукашните му застъпници. Не ми допада Хор-Батщината, Зиезивщината и всичко свързано с фантастиките около величието и многобройността на българите.



Тема Re: АЗ ПЪК..нови [re: Caбaзий]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворецъ †)
Публикувано19.01.07 00:21



Защото не ми допада религиозната насоченост на някои от тукашните му застъпници.

Интересен аргумент от някой, който се нарича Сабазий, определя се като САБАСИАНЕЦ и ВЪЗКРЪСНАЛ.



величието и многобройността на българите.

Величието е крайно субективно мнение, което никога не може да бъде обективно.
А това за многобройността... бъркаш ни с най-новите открития на шльоцерианщината за милионите измислени прабългари в Онгъла. Бройката на прабългарите според почти всички пишещи автохтонци тук е равна на 0 (нула).

-:-:-

Редактирано от Йoaн_Mизийckий на 19.01.07 00:23.



Тема Re: АЗ ПЪК..нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано19.01.07 01:30



Интересен аргумент от някой, който се нарича Сабазий, определя се като САБАСИАНЕЦ и ВЪЗКРЪСНАЛ
Ами, не виждам нищо особено в това да се наричам нещо за което твърде малко се знае. Особено ако не съм религиозен. тоест нямам определена догма за вяра.
Освен това мисля,че много добре знаеш защо не харесвам аргументите ви относно религиите изповядвани от Българите според вас.
Постояно биете на към Богомилство и юдейомасонските му интерпретации и успоредици с религиите на Египтяни и други семити. айде не се правете на ударени ами кажете защото всикчи автохтоннци сте религиозни фанатици



Тема Re: Защо мразя автохтонството!нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор Kossoman (железар)
Публикувано19.01.07 07:04



Абе аз я оспорвам, но нито съм източник, нито пък съм сериозен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.