Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема "Българите"нови  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано17.01.07 00:48



беше ми интересно какво се коментира тука за първия епизод, ама гледам само псувни и простоии в темата за интервюто.

сигурен съм че можете повече, дайте мнение.

да ке да ке ама неке



Тема Re: "Българите"нови [re: Zo]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано17.01.07 00:52



Не гледам журналистически измислици.
Доволен?

Facta, non verba!



Тема Re: "Българите"нови [re: Last_Roman]  
Автор Zo (Troglodyt)
Публикувано17.01.07 04:54



Аз питах за мнения по видяното, ти явно не си го гледал.
Много интересно как може човек да има мнение за нещо, което не е гледал, но къде ли ми беше акълът въобще да си помисля, че може в тоя клуб да се получи смислен отговор!!!

В крайна с-ка ми се струва, че е добре да му се обърне внимание на едно такова начинание, защото нещо не се сещам нещо подобно да е правено за последните... последните МНОГО години, вместо само да се бълват чужди продукции за историята на този или онзи народ, тази или онази империя.

Но не! Къде-къде по-лесно е да го заплюем като тюркофилско дело понеже примерно в интервюто пише, че човекът е говорил с тюкоезични хора, казали че се имат наследници на българите и да си останем с мнението, че само ние знаем истината за историята, а другите, които имат мегдан да пишат до по-широка публика или да правят предавания все глупости бръщолевят.



Тема МНЕНИЕ НА ГЛЕДАЛнови [re: Zo]  
Автор Cтpaxил_Пoпrpyeв (търсещ)
Публикувано17.01.07 05:21



Трябва да се дадат черепи от избития град и веднъж за винаги да се докаже, че бъкгарите не са монголоиди



Светът е пълен с тайни


Тема Re: "Българите"нови [re: Zo]  
Автор Kossoman (железар)
Публикувано17.01.07 06:28



Като журналистика - много добре направено. Като история - мноооого въпросителни, да не река нещо по-лошо.



Тема Re: "Българите"нови [re: Kossoman]  
Автор Cтpaxил_Пoпrpyeв (търсещ)
Публикувано17.01.07 08:40



Да -можеше да мине и без тия изгъзици с човеко-лъвовете и налудничавата хипотеза, че Буртас бил Бургас.Че е имало Волжка България-имало е.Че оня град е бил български-бил е.Че се е бил геройски с монголците-бил се е.Да се изследват черепите на не-монголците и да се докаже един път за вингаи, че прабългарите не са били монголоиди -това ще е колосален успех



Светът е пълен с тайни


Тема Re: "Българите"нови [re: Zo]  
Автор N*ы{b}l©®™ (Тортурач)
Публикувано17.01.07 09:15



Филмът беше тъп, човекът говори много глупости и неистини. Не можеше дори да произнесе "брахикефален" (казваше "брахикарен") и явно никой от "редакторите" на филма не я чувал тази дума, понеже не го е поправил. И такъв човек ще ти обяснява какви били българите. От самото начало започна с показване на "исторически" карти, които са 100% измислици.
Единственото полезно за мен беше, че показа разкопавания град. Но за него ме интересува научна публикация.



Тема Re: "Българите"нови [re: Zo]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано17.01.07 09:16



Гледах го.
Освен за черепите,
с друго трудно може да се запомни.



Тема Re: "Българите"нови [re: N*ы{b}l©®™]  
Автор N*ы{b}l©®™ (Тортурач)
Публикувано17.01.07 09:58




Има го онлайн.



Тема Re: "Българите"нови [re: Zo]  
Автор goggga (член)
Публикувано17.01.07 10:49



българската завист край няма бе.браво на човека ще кажа аз,отшъл,снимал,донесъл и показал.от какво сте недоволни та го псувате,имало ли е досега такъв популярен филнм за волжските българи,та за правилното произнасяне на брахикефален сумтите.я по добре отидете всезнайковци там и донесте баш истината и тогава може критиките ви да са по градивни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.