Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: мутациите..нови [re: Last_Roman]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано10.01.07 00:34



Според един "велик учен" евреин Зекария сичин там е имало ядрен взрив, а за русите коси и сините очи хъммм въпсроса е дали въобще е мутация а не примерно кафевите очи да са мутация вследствие на нуждата от защита на очите с нарастване ан слънчевата активност след последния Ледников период.
.............


знаеш ли,че кожата на черните агнета отвътре е синя , докато на белите е бяло-розова





Тема Re: мутациите..нови [re: Caбaзий]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано10.01.07 00:35



знаеш ли,че кожата на черните агнета отвътре е синя , докато на белите е бяло-розова

Знаеш ли защо е така?



-:-:-


Тема Re: мутациите..нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано10.01.07 00:39



Н е , но знам че е така .Виждал съм го с очите си. Светло синя с много лек оттенък на ултрамарин.



Тема Re: мутациите..нови [re: Caбaзий]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано10.01.07 00:45



На корените на космите се дължи.
След като кръвта се оттече от кожата, козината прозира от вътрешната страна. Тъмните косми придават синкавия цвят.
При белите агнета го няма това, защото корените на техните косми са полупрозрачни и кожата си запазва белия цвят. Розовеенето е от непълното обезкръвяване.

-:-:-



Тема тогава..нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано10.01.07 00:53



защо все пак при наличие на един и съши пигмент се получават толкова различни цветове на очите. За мен лично , обяснението със концентрацията на меланин не може да обяни ,че има сиви, зелени , жълти , пъстри и кви ли не и още светли очи

а аима и червени при албиносите.
Тук според мен играе роля специфичната структура на ириса , която не може да се обясни с нагаждането към интензивността на слънчевото греене или други такива прородни нещица, а с много по -сложни антоположки понятия вклюващи хиляди фактори , иначе казано РАСАТА!!



Тема Re: тогава..нови [re: Caбaзий]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано10.01.07 01:08



Не виждам непременна връзка между меланина в кожата и цвета на очите.
Просто си има расови типове - обикновено синеоките са сред бялата раса, но нищо не пречи цър като смъртта негър да е синеок.

Колкото до расите и мутациите, не вярвам на еволюционната теория. За мен окултното обяснение за ДУХОВНАТА ЕВОЛЮЦИЯ и произтичащите от нея раси е напъно логично и задоволително. Освен това с нищо не противоречи на научните открития, че първо е била черната раса, после жълтата и накрая бялата. Просто обяснението за този ред е различен и откровено по-съвършен.

-:-:-

Редактирано от Йoaн_Mизийckий на 10.01.07 01:10.



Тема синеоки негри.нови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано11.01.07 00:23



За мен окултното не значи нищо , защото не съм посветен като теб.
А иначе за синеоките негри......... нека първо ми покажи пък тогаз да си говорим.


аз също не вярвам на общоприетата еволюционна теория.



Тема Re: синеоки негри.нови [re: Caбaзий]  
Автор N*ы{b}l©®™ (Тортурач)
Публикувано11.01.07 00:34



Аз също съм виждал синеок негър. Случи ми се скоро и бях шокиран.



Тема Re: синеоки негри. [re: N*ы{b}l©®™]  
Автор Last_RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.01.07 00:55



може да е бил с цветни лещи...



Facta, non verba!


Тема Re: синеоки негри. [re: Last_Roman]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано12.01.07 20:47




Аз пък напсоледък често срещам русокоси циганки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.