Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 29.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: БoянГeнoв]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано05.01.07 22:06



След известно време ще го докажем официално това нещо и тогава като се приеме Атила и Ирник ще имат друг вид във филмите

Аз пък мисля, че първо трябва да се докаже, че Атила и Ирник са имали такъв вид, а не ние да оборваме нечии фантазии.

никой не ни е обидил

Аз съм расист и се чувствам обиден. За тебе не знам.

-:-:-
Имате пълна свобода в установените граници на приетото.


Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: джинrиби]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано05.01.07 22:07



Как реши, че последният е туранид? Щото е примижал на слънцето?

-:-:-
Имате пълна свобода в установените граници на приетото.


Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор джинrиби (ентусиаст)
Публикувано05.01.07 22:10









Това е президента на Татарстан и е 100% туранид.



Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: джинrиби]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано05.01.07 22:23



100% туранидност имаме тук:



А тук са доста под 50%:



Иначе този трябва да го считаме за 101% туранид:



-:-:-
Имате пълна свобода в установените граници на приетото.

Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор Caбaзий (възкръснал)
Публикувано06.01.07 01:24



филмът трябва да бъде смешен!!
Странно !! Интересно ми е колко смешни филми описват евреите като простаци и олигофрени, черни маймуни!!

Бог да прости България


Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: Last_Roman]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано06.01.07 02:09



с други думи - хуните са конфедерация от племена.


уния от племена



Тема Re: Поредната доза холивудска българофобия [re: джинrиби]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано06.01.07 10:11



Туранид га ма няма. Леонид Брежнев, изглеждаше по абсолютно същия начин, само дето вече му беше окапала косата.



Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: БoянГeнoв]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано06.01.07 14:09



Честит имен ден лично за теб, както и за Йордановците и Богдановците, ако има такива сред посетителите на клуба.

-:-:-
Имате пълна свобода в установените граници на приетото.


Тема Re: Поредната доза холивудска българофобиянови [re: Йoaн_Mизийckий]  
Автор fish_ (непознат )
Публикувано06.01.07 14:32



Винаги ми е било интересно да разбера следното: да предположим, че наистина древните българи са изглеждали по този начин, това обидно ли ви се струва? И ако да, защо? Нямам предвид контекста на тази холивудска боза, а по принцип.



Тема Хм-м-м-мнови [re: fish_]  
Автор Йoaн_Mизийckий (Чудотворец)
Публикувано06.01.07 15:02



да предположим, че наистина древните българи са изглеждали по този начин, това обидно ли ви се струва?

Ако наистина са изглеждали така, НЯМАШЕ да ми е обидно. Питаш: Защо? Ами защото щеше да е факт, а ако се обиждаш от фактите, значи имаш проблем с приемането на реалността, което си е личен проблем.

Определено обаче ми Е обидно да се представя за факт, че българите са изглеждали така (или по сходен начин), когато за подобно нещо няма никакви сведения. Няма и исторически сведения, които да сочат към подобна идея. Няма и материални податки (черепи, скелети, източноазиатски археологически находки), които да предполагат, че през 4 век някакви монголоиди са властвали над цяла Източна Европа.

Упоритото натякване на една такава измислица цели да си кажеш: Ако древните българи са изглеждали така, то тогава днешните българи нямаме нищо общо с тях. Защо? Защото единствените българи с някакъв процент монголоидност всъщност са потомци на племена, които нямат нищо общо с племената от хунския съюз и се появяват много векове по-късно на европейската историческа сцена.
Пример:


Пренебрежимото малко количество (между 3 и 5 процента) българи като човека на снимката, които са с установима монголоидност, са наследили тези си черти от поселници, надошли тъдява след 10 век, че и по-късно.
---
В резюме: Нахално някой с глупостите си прекъсва твоите корени с предците ти. Това е в духовната област. Ако те ударят с гьостерица през краката, за да те накарат да коленичиш, което е изражение на същото, но в материалната сфера, няма ли да ти е обидно?

Редактирано от Йoaн_Mизийckий на 06.01.07 15:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.