Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 15.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re:Македония никога не съм бил.нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор БaшMaйcтopa (минаващ)
Публикувано31.10.06 16:48



В отговор на:

Бил съм само във Френският Чуждестранен легион.




Т.е. накратко бил си еничар нали така?
А сега случайно в САЩ ли живееш а?



Тема Re:Македония никога не съм бил.нови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано31.10.06 17:04



"Т.е. накратко бил си еничар нали така?
А сега случайно в САЩ ли живееш а?"



Верно е, има много българи в САЩ, но аз съм в България.

А иначе, хамелеон съм, където е топло, там отивам.

LEGIO PATRIA NOSTRA




А БЕ НАРОДЕ МАКЕДОНСКИ,
ДО КОГА СО НАВЕДЕНАТА ГЛАВА?




Тема Re:Македония никога не съм бил.нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор БaшMaйcтopa (минаващ)
Публикувано31.10.06 17:21



Е объркал съм те с един конкретен познат (със сходни на твоите възгледи).
Това не променя мнението ми за това как следва да се определя служенето в чужди армии. И не се връзва никак с девизи като България на Три Морета които слагаше за подпис.



Тема Re:В Македония никога не съм бил.нови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано31.10.06 18:45



"Е объркал съм те с един конкретен познат (със сходни на твоите възгледи).
И не се връзва никак с девизи като България на Три Морета които слагаше за подпис."


Напротив, България на три морета е много як девиз.

Той е моето верую и естествена ми защита от панславистките, пантуркистите, върховистите и атакаджийските копои.

Глътка чист въздух, в океана на безродието и опитите за внушаване на тоталното отричане от нашите предци - Аспаруховите българи.




БЪЛГАРИЯ НА ТРИ МОРЕТА



Тема Re: Знам защо Дунек Лозар се държи така...нови [re: Morrigan*]  
Автор OO8 (агент на СССР)
Публикувано31.10.06 18:47



Не просто колегата от сръпските служби прилага стар шпионски трик за внедряване в нашите среди. Същия го е правил и кънеза Телериг, по модела на китайското Фа Шу (прототипа на нинджицу).


Като погледна нагоре, виждам само дъното



Тема Re:В Македония никога не съм бил.нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано31.10.06 20:09



абе келеш, освен че си хамелеон си и двуличник. Първо се правеше на голям патриот, после се оказа, че си от онея откачалки - тенгриханците. За кратко стана и турска подлога, а сега претендираш, че си пръв фиРОМец. Аре определи се най-накрая що за леке продажно си?!



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re:В Македония никога не съм бил.нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор БaшMaйcтopa (минаващ)
Публикувано31.10.06 20:16



В отговор на:

Напротив, България на три морета е много як девиз.



Девиза е як когато и на трите морета живеят осъзнати като българи а дотогава не е особено. А поне едното от трите ни се губи определено- нещо не се сещам на каква база днес можем да сме на три като имаме предвид че няма осъзнати българи на Адриатическо и май никъде не са осъзнатите българи мнозинство и на Бяло море- какви три морета тогава? Принципно и едно в момента ни стига.
В отговор на:

Глътка чист въздух, в океана на безродието и опитите за внушаване на тоталното отричане от нашите предци - Аспаруховите българи



Koито са една част от предците ни но основната очевидно са старото местно население. Него какво го правим?
И ти досега не каза какви в крайна сметка считаш че са Аспаруховите българи според теб.



Тема Re:В Македония никога не съм бил.нови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано31.10.06 20:31



смята ги за тюрки...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re:В Македония никога не съм бил.нови [re: Last_Roman]  
Автор БaшMaйcтopa (минаващ)
Публикувано31.10.06 20:44



Ако е така ми пробутва поредната проекция на старозаветния изход на жидовете. За мен всяка преселническа теория си е точно това и нищо повече. Изместване на местните по примера на юдеите. Да ама не.
Прочие ако нечии глави не бяха родили такива простотии сега с Дунек нямаше да спорим а щяхме да сме наясно че сме местни со идентитет и континуитет- това е източника на проблема.

Редактирано от БaшMaйcтopa на 31.10.06 20:47.



Тема Re:Аз не съм бил в Македония.нови [re: БaшMaйcтopa]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано31.10.06 20:48



"Девиза е як когато и на трите морета живеят осъзнати като българи а дотогава не е особено.
А поне едното от трите ни се губи определено- нещо не се сещам на каква база днес можем да сме на три като имаме предвид че няма осъзнати българи на Адриатическо и май никъде не са осъзнатите българи мнозинство и на Бяло море- какви три морета тогава?"



Именно това е моята цел, да ги стресна, да ги накарам да се замислят, да изтрезнеят от псевдонационалистическите бълнувания, да стъпят на здрава почва, за да започнат да се измъкват лека полека от блатото на безродието.





БЪЛГАРИЯ НА ТРИ МОРЕТА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.