Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 19.05.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Тополи - Александър Великинови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Dunek_Lozar (сръболафещ тюрк)
Публикувано29.10.06 20:20



Плашат с изнасилване делегат
Заплаха от изнасилване получи делегатът на дербито на варненската 4-а дивизия между Тополи и Александър Велики. Срещата край гробищата бе прекратена в 70-ата мин при 1:0 за домакините. Недоволни от съдията Ибрям Даил (бивш защитник на Етър), гостите започнаха да налагат съперниците.
- Възмутен съм от дежурния делегат Христо - заяви Георги Димиов - Гипса, играещ треньор на Александър Велики. - Обещах му, че ще го открия във Варна и ще го изнасиля. Никога не съм имал полов акт с мъж през живота си, но винаги има първи път - допълни Гипса. - Реферът подпираше явно домакините. Не се стърпяхме и решихме да ги набием. Изобщо не ми пука от наказанието.

Недко Петров






Тема Re: Дали ИСТОРИЈАТ е политичко средство .........нови [re: Dunek_Lozar]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано29.10.06 21:15



Пусканите от теб материали нямат общо с тематиката на клуб История. Ако продължаваш в същия дух, може да последва бан.



Тема Лансирам ли тъпанарщини на ВМРО във форума?нови [re: koмитa]  
Автор Dunek_Lozar (сръболафещ тюрк)
Публикувано29.10.06 21:50



Дали ИСТОРИЈАТ е политичко средство .........

Пусканите от теб материали нямат общо с тематиката на клуб История.

Добро , добро , знам дека сте сила , знам дека можете да ме банирате ..........

Но јас сепак мислам дека материјалите имаат обшто со ТЕМАТА
Дали ИСТОРИЈАТ е политичко средство .............


Да , МАНИПУЛАЦИЈАТА со настани , информации , ........од дамнешоното и поновото минато во интерес на ПОЛИТИКАТА е оваа тема ......

Интересна е , барем мене , бурната реакцијата кога че се дознае податокот , кога че се види картинката , документот ............
Веднаш се приметува дека оној кој ја милува вистинта , че ја прими безрзервно , че се обиде да ја објасни , че ја осуди или пофали ................

Оној на кој не му е до вистината , оној кој ја преферира лагата , тој превзема РАДИКАЛНИ МЕРКИ , СТАНУВА АГРЕСИВЕН , ЦЕНЗУРИРА , НЕ ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА , ................. АРОГАНТЕНО , ПРОСТАЧКИ ЧЕ КАЖЕ :
Дали македонците во Бугарија можат да имаат свои партии?

“Најмалку Македонија и вие, како медиум, можете да и поставите вакви прашања на Бугарија, која веќе е членка на Европската Унија........“

Во интервју за радиото „Гласот на Америка“, бугарскиот дипломат во Скопје, вака одговара на прашањето.





Тема Re:Защо не знаеш историята си?нови [re: Rex_Mysorum]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано30.10.06 00:03



"Левски се е страхувал от македонците
Ти си луд..."




Ассамъ посветилъ себе си на Отечеството си още от 61.во да му служа до смъртъ и да работа по Народната волi-я и ако това ми не видишъ че си поверенъ, то децата ти ще видатъ, ще помислятъ и за тебъ.

Д. Общий му сае раскайвал дето несъммъ билъ уважавалъ и недавалсъмъ му предница, а приноселъ ми пари, пакъ азъ стоя по два три месеци на едно място и ямъ готови пари и казва ми - няма яма!
Таквисъ часни мръсотiй като говоришъ от себеси, което немашъ и право да питашъ, защо това е тъй или онова инакъ, отсвенъ частният комитетъ на когото ся е описало какво има да се прави, а ти частно не правиш друго нещо освен интрига, която спира ходътъ на народната работа ... мръсотии и бълвочи.
Така казвам защото са беззаконно, не са по уставътъ който азъ почитамъ за най-свято и заклелсамся да го изпълнявамъ точно.
Баio! азъ нито настъпвамъ на краката нъ изпитвамъ по уставътъ, извършвам споредъ упълномощенията си...




А БЕ НАРОДЕ МАКЕДОНСКИ,
ДО КОГА СО НАВЕДЕНАТА ГЛАВА?

Редактирано от Atilkese-Acпapyx на 30.10.06 00:35.



Тема Re:Защо не знаеш историята си?нови [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.10.06 00:12



и как от тюркофил стана сърбоман изведнъж?
още малко и пръв румънец ще се изкараш...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Дали ИСТОРИЈАТ е политичко средство .........нови [re: Dunek_Lozar]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано30.10.06 11:00



Е това е невероятно. Значи изчерпа всички писуваници на фиромските "учени" и сега обвиняваш българската армия в геноцид??? Дунек, искрено те съветвам да отидеш на доктор.

И като си говорим за манипулации на исторически факти отговори ми на 2 въпроса -

1. КЪДЕ В ИСТОРИЧЕСКИТЕ ИЗВОРИ ОТ 4-18 ВЕК СЕ СПОМЕНАВА ЗА НАСЕЛЕНИЕ С МАКЕДОНСКО САМОСЪЗНАНИЕ В ДНЕШНАТА ТЕРИТОРИЯ НА МАКЕДОНИЯ?

2. АКО САМУИЛ Е БИЛ МАКЕДОНСКИ ЦАР, КАКТО ВИЕ ТВЪРДИТЕ, ТО ЗАЩО ВИЗАНТИЙСКИТЕ ИСТОРИЦИ НАРИЧАТ ПРОТИВНИКА МУ ВАСИЛИЙ БЪЛГАРОУБИЕЦ???





Тема Re: Дали ИСТОРИЈАТ е политичко средство .........нови [re: Morrigan*]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.10.06 16:55



щото византийците лъжат...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Кој е овде за на доктор ?нови [re: Morrigan*]  
Автор Dunek_Lozar (сръболафещ тюрк)
Публикувано30.10.06 17:12



Јас кој сум УМНОБОЛЕН , или ти што поставуваш прашање на умноболен ?



Кога че се вратам от доктор че ти отговорам ,.......... или не требаше јас да одам ?



Тема Re: Кој е овде за на доктор ?нови [re: Dunek_Lozar]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.10.06 17:26



ми аре отивай най-накрая да се прегледаш, белким спреш да ни занимаваш с глупости...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Вие сте забегале ЕКСТРЕМНО ............нови [re: Last_Roman]  
Автор Dunek_Lozar (сръболафещ тюрк)
Публикувано30.10.06 17:29



немате веќе ни чуство што е тоа ГЛУПОСТ , лага , халуцинација .......... еј , дувате ли нешто ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.