Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема секснови  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано26.10.06 22:41



за първи път пиша в клуба ви, тъй че ша ви замола да не придиряте за нетикета ми, ако нещо сгафя.

има едно такова схващане за борис І, че покръстването и лансирането на азбуката ни са били в интерес на гръцката църква. като бях ученик, си мислех, че е само мое, ама после работих в един вестник и там попаднах на чернова на една дълга статия с хубави аргументи, която после обаче ми завлекоха. май не я пуснахме тогава във вестника, щото точно беше около 24 май, а аз нещо не си спомням кви беха идеите на автора. на некой ровичка ли му се в тая тема?



Тема Re: секснови [re: whiskey]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.10.06 22:58



и къде видя секса тука?


и поясни за какво точно искаш да дискутираме, щото както си го писал ми звучи някак несериозно - "някаква статия на не знам кой си, не помня точно какво..."

Si vivis Romae,
Romano vivito more

Редактирано от Last Roman на 24.11.08 23:17.



Тема Re: секснови [re: Last_Roman]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано26.10.06 23:21



ми, лично аз не виждам смисъла от въвеждането на новата азбука. мисла, че дори сега тя ни причинява големи неудобства. относно покръстването пък, ставаше дума за борба м/у гръцката църква и папата. надявах се, че някой тук с по-академични познания може да е мислил по въпроса или дори да е попадал на тая теория.



Тема Re: секснови [re: whiskey]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано26.10.06 23:29



Споровете са към коя църква трябва да принадлежи българската - към Рим или Цариград. Гърците печелят спора и в България навлиза гръцката ерес за сметка на местната българска - арианството. В този смисъл няма покръстване, а приемане на "православните" гледни точки и обреди.

Нова писменост също няма. Има преработка на старата.

По какъв начин ти причинява неудобства писмеността ти? На Вазов, Талев, Димов и Ботев не им е пречила, така че може проблемът е в теб?!

<>
<><>
<><><>
Вярата в учените е съвременното езичество.


Тема Re: секснови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано26.10.06 23:40



ами честно казано май ше тряа повече да попрочета по темата



По какъв начин ти причинява неудобства писмеността ти? На Вазов, Талев, Димов и Ботев не им е пречила, въпроса ми се вижда абсурден, а споменаването на тия пичове - софистичен аргумент достоен за толк шоу ала миглена ангелова.



Тема Re: секснови [re: whiskey]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано26.10.06 23:55



Във въпроса ми няма нищо абсурдно. Неспособността ти да боравиш с родната азбука може да бъде и е само твой проблем.

Ако има нещо абсурдно, то е да поставяш заглавие "секс" на тема за покръстването и азбуката.

Хормоните как са?

<>
<><>
<><><>
Вярата в учените е съвременното езичество.


Тема Re:нямям нищо против братята...нови [re: whiskey]  
Автор Atilkese-Acпapyx (IYI)
Публикувано27.10.06 00:02










А БЕ НАРОДЕ МАКЕДОНСКИ,
ДО КОГА СО НАВЕДЕНАТА ГЛАВА?




Тема Re: секснови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано27.10.06 00:12



виждам, че продължаваш със софистично-йезуитските похвати. а не съзнаваш абсурдността на въпроса си вероятно поради капаците, които си си сложил. като ми засмърди на патриотизъм, 'секи път ми става гнусно



Тема Re:нямям нищо против братята... [re: Atilkese-Acпapyx]  
Автор whiskey (in a jar)
Публикувано27.10.06 00:17



ами благодаря. и къф е извода от сичко това?



Тема Re:нямям нищо против братята...нови [re: whiskey]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано27.10.06 00:18



а ты откуда, голубчик, вылупился?



Si vivis Romae,
Romano vivito more

Редактирано от Last Roman на 24.11.08 23:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.