Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 30.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Тема аз не мога да разбера Аспарух..нови  
Автор gioni (поморлийт)
Публикувано07.08.06 21:47



Отрича ли се съществуването на Аспарух според т.н. автохтона теория?
Ако е скит, а не българин, а скитите са сродни, но не са българи (току що един автохтонец ми каза това) означава ли че той е нещо като "братушка" дошъл да спасява поробените си братя отсам Дунава? Нещо много сходен ми се вижда модела. Такива модели не издават ли скритите мисли и вълнения от дълбините на подсъзнанията на автохтонците или на техните господари?

Редактирано от gioni на 07.08.06 21:49.



Тема Re: аз не мога да разбера Аспарух..нови [re: gioni]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано07.08.06 22:32



Забележи че мотото на атохтонците е "майната им на небългарите", но в числото на това което разбират под "небългари" някак си не влизат руснаците.
Грък, турчин, византиец, влах са все обиди, но досега никой от тях не е обиждал на "руснак"?

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: аз не мога да разбера Аспарух..нови [re: Craig]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано07.08.06 22:36



досега никой от тях не е обиждал на "руснак"

Единственият автохтонец-русофил съм аз.
За Хорбат и Зиези знам, че не ги обичат много, като Хорбат - НИКАК! Тоест измисляш си.

Ако искаш, мога да ти обясня и защо съм русофил (въпреки че веднъж май го направих).

Грък, турчин, византиец, влах са все обиди,

Пропусна немец. Особено "немски гастарбайтер", който при това е и родител, който трябва да бъде надзираван от социалните служби.






Тема Re: аз не мога да разбера Аспарух..нови [re: Craig]  
Автор gioni (поморлийт)
Публикувано07.08.06 22:40



Да с изключение на ЗИЕЗИ, но той е самодеец.



Тема Re: аз не мога да разбера..нови [re: gioni]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано07.08.06 23:30



Да с изключение на ЗИЕЗИ, но той е самодеец.

В голяма заблуда си!
А кой според теб плаща новият хостинг?




ATAKA в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета

Редактирано от Atilkese на 07.08.06 23:45.



Тема Re: аз не мога да разбера Аспарух.. [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано07.08.06 23:38



Предполагам че трябва да съм ти благодарен. За 150 години успяхте да ни напишете литературен език, да ни освободите 2-3 пъти, да ни обясните какво значи да си българин/македонец и как се строи социализъма. Сега като верен поданик на 16-тата република трябва да слушам и как се гледат деца.

Нещо друго няма ли ми покажеш как се прави? Очаквам снимки със стрелки и надписи.

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Впечатляваща тираданови [re: Craig]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано07.08.06 23:46



Все пак потърси ме, едва когато се научиш да правиш разлика между народа и неговите управници. Иначе по твоята смехотворна логика трябва да съм германофоб заради Меркел или Отто Фон Бисмарк.

трябва да слушам и как се гледат деца

А бе ако само ги гледаш, добре, щото в Германия знам, че е модерно и да им посягат, а после да ги заравят в градините си. В съседната по-неконсервативна Холандия дори една гнусна партия опитват да си стягат.




Тема Re: Впечатляваща тираданови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано07.08.06 23:51



За щастие и от Германия и холандия разбираш колко от история, езици и медицина, т.е. една голяма, нечовешка нула.



Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: Впечатляваща тираданови [re: Craig]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано08.08.06 01:35



Ако ще се правиш на идиот, учи се от мен. Първи урок се нарича... ПОСТОЯНСТВО.

Не може вчера умен и разумен, а днес пълен кукумицин. Ще те заподозрат в шизофрения или просто, че иззлобяваш, след като разбрахме колко безотговорен родител си... при това не само към своите, но и към чуждите дечица.




Тема Аз съм един особеннови [re: Atilkese]  
Автор tonza (непознат )
Публикувано08.08.06 02:30



автохонец-руснак






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.