Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 03.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: HERAKLEOS SOTIROS THRAKON....нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано08.08.06 12:10



пЪрдон! - чети "чистичко", разбирай "честичко"!

Извисявай си се с квито искаш цветнокоси, не ме вълнува!

Хич даже няма да ти дебна разположението духовно, за да се надприказвам с теб, вече мога да разпознавам празнодумците, от имащите какво да кажат, макар и със затруднение!

Отново слаб! Седни си!

Мъча се да пиша с думи прости, като за теб! Та затуй и ползвам картинки, като помощно средство (сложил си ме трети в собствената си класация, благодаря!). Считай писаното тук и за отговор на увода ти.

Помислих, че във форум в който е приемливо самоопределението "тъпо парче", "интелигентно копеле" ще мине за комплимент. Извинявам се за моралната увреда! (За слабаост на ракията не знам, ама твоя баща мен не ме е припознавал - така, че не ще да съм ти брат.) Ти избираш дали да ти е зле - лекува се! Тва за нумизматиката кой ти го сведе (като имам предвид, че не четеш, трябва да е свише). Сигурно същият, който ти нашепна да ме сложиш до "автохтонците" - те са ми по-безсмислени и от теб, затова и хич не им отделям внимание.

Естествено, че Jean le Miserable трябва да се чете редовно - живеем в толкова тъжен свят, че порция смях идва като лекарство( за нуждаещите се).

И сега въпроса : Наистина ли мислиш, че Сотирос Тракон е известния бай Сотир Тракториста?
И внимавай с отговора, защото единият ти вероятен отговор би ме пратил автоматично в "блекаут"(задушаване поради липса на кислород, среща се при космонавтите), поради невъзможност да си отговоря на собствения въпрос - Чий го диря тука? - - Слагам картинките накрая, за да не ти разконцентрирам мисловния працес!
Опитай се да скачиш моите писания в обратна последователност на твоите - по-лесно ще разбереш някои очевадни неща!
Нищо лично!



Тема Re: HERAKLEOS SOTIROS THRAKON....нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано08.08.06 17:00



баща ми не ме е припознавал

Подозирах го и ти съчувствам искрено.




Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 08.08.06 17:01.



Тема Re: Траките не са българинови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Ceвт Tpeти (Аполонов внук)
Публикувано08.08.06 17:21



Първо, преди да получите отговор уточнете за кои племена искате да
знаете по-точно че са се наричали траки, защото Херодот пише, че те
имат различни имена, а траки им е общото етническо име. Защото не
север от Дунав Даките винаги са се наричали Даки и никога траки и все
пак са част от траките.
Така че бъдете по-коректен, за да мога и аз да отговря според силите
си.
На другите ще отговоря също, но друг път, тъй като съм притеснен от
времето.

Treskeia


Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Atilkese]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано08.08.06 19:19



Mдааа, Келкообразни ми тукофилино и гъркомански ми хритяинино от словенски произход хахаха
Да ти пикая на светците, на гръцкото ти правослвие и на чифутския Сатана Клаус


БАННННН



Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Atilkese]  
Автор Caбaзий (познат)
Публикувано08.08.06 19:25



Тва сте вие "патриотите" от "атака" !!

- глупендери ,дето само заговори им се привиждат защото самите вие сте част от това!!
Да ти пикая и на Атака-защитник на шкембетата и основен фактор в деградирането на Българският дух



Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Caбaзий]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано08.08.06 19:53



Да ти пикая на светците, на гръцкото ти правослвие...

Браво Саба, от ден на ден все-повече заприличваш на учителя си - Нимбус/Йоан/Рекс-Чудотворец.
Той не само пикае на православието.
Коронният му номер е да обявява, че се отказва от плащане на данъци, както и от българско гражданство...





Aтака в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета

Редактирано от Atilkese на 08.08.06 22:06.



Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Atilkese]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано08.08.06 20:01



Браво Саба, от ден на ден все-повече заприличваш на учителя си - Нимбус/Йоан/Рекс-Чудотворец.

Браво на момчето, бих казал.

Коронният му номер е да обявява, че се отказва плащане данъци, както и от българско гражданство.

Мне, коронният ми номер беше, че ще нахраня Старинар със собствения му мозък. Новият хит е, че ще си сменям името с нещо... езическо. Иван има еврейска етимология и ме кара да се мразя.
Я да те питам, че си ми паднал... кое те кефи повече: Ситалк или Богомил?




Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Caбaзий]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано08.08.06 20:17



Тва сте вие "патриотите" от "атака" !!- глупендери

Да ти пикая и на Атака-защитник на шкембетата??? и основен фактор в деградирането на Българският дух???



Е, те това е добре свършена работа.
Сабазий е вече класово осъзнат трак...




Aтака в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета




Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Atilkese]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано08.08.06 20:23



Сабазий е вече класово осъзнат трак...

Сабазий не само е от нас, траките, ами дори ни е бог.

Е, те това е добре свършена работа.

Каквото правим - правим го добре. Поздравления от мен за доайена на автохтонната гилдия - Ziezi.


Aтака в защита на Свещенната Българска Земя!

Гледам, че си станал голям привърженик на сайта му.
Те това е истинският успех!
Ако ще цитираш Зиези обаче, прави го грамотно. Пише се "свещената", защото казваш "свещен", а не "свещенен". Учи се във втори клас... но на българските училища.

Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 08.08.06 20:26.



Тема До тук беше май ......нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано08.08.06 20:28



Разочарова ме .....! А и част от феновете си .....! Вместо да ме разбиеш на пух и прах ....!

Ако не можеш да разбираш писан текст на тази възраст, то наистина имаш!проблем!


Това, писано то мен:
твоя баща мен не ме е припознавал - така, че не ще да съм ти брат/black],
писно по повод твоето: "Слаба ракия си, братле!"
Надали има нещо общо с това, преписано ми от теб:
баща ми не ме е припознавал
got mi e]

Джонка, ха играй си на воля с дечинките от клубчето! Дето седят с виснали ченета пред мониторчето и си мислят, че словоблудствата ти са витиеватост на изказа, породен от огромен обем знания.

Не сме в една категория!
Случва се да сбъркам понякога ...... Както този път, с теб ..........

Много здраве от дедо поп!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.