Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 12.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: HERAKLEOS SOTIROS THRAKON....нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано07.08.06 19:59



Седем часа май не ти стигнаха да се подготвиш,а?


Ти поиска написано - дадох ти! Сега пък не важи! Амиииии ..... и ти не важиш! Затуй ти казах, че нумизматиката е наука, а не помощна дисциплина. Каквото се докаже с пара, не можеш да го обориш даже и ти!
Гръчките провокатори, значи, дялкали тетрадрахмонки и ги подписвали "тракончета". За да могат после да реват пред еврокомисиите - "Бугарцета, фалсификаторцета!!!! Прави грозна пара, лъже глупо тракче, че добър грък плаща!"
Издишаш, Джон_Ментърджийски, издишаш - макар и да не ми пречиш!
туй за "тъпото парче " не го знаех. Ако ти бях прочел по-рано самопризнанието, хич и нямаше да си хабя клавиатурата. Мислех те за интелигентно копеле с извести, преодолими, комплекси. Ако се заеме овреме с тях, де!
За "льольото", ..... абе да не почвам аз, че навремето ме каниха за тамада на псувачески форум.
И накрая, макар и да не искаш, аз да ти кажа: ползвай блондинките за плътски наслади, а не за духовно извисяване!!! И по-чистичко, макар и кратичко!



Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Caбaзий]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано07.08.06 20:26



как българите дойдоха на коне и как се стопиха във славянското море .
Лично си познавал дядо си Аполон, Исус, Братята и дядо Мраз.!!


Саба, ти видимо еволюираш, мойто момче.
Де да ти имах дядовците... (Аполон, Исус, Братята и дядо Мраз.)

И от мен да знаеш.
"Братятя" са канонизирани светци.
Дали са ни писмеността - "Глаголоца"- изработена от тях с помощта на калиграфите от гръцкият манастир "Св.Полихрон", специално за нас, славяните.
Един българин и славянин по дух, никога не би си позволил кощунството, да ги поставя редом с дядо Мраз!






ATAKA в защита на Свещенната Българска Земя.
България на три морета!

Редактирано от Atilkese на 07.08.06 20:48.



Тема Re: HERAKLEOS SOTIROS THRAKON....нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано07.08.06 20:50





Кви са тия емотикони, кво е това чудо? Да нямаш чатърски синдром? Характеризира се с неспособност за изразяване, поради което картинките идват като помощно средство за засилване на слабото в речта. Намали ги малко, затрудняваш ме да чета с тая шарения.

Сега по въпросите:

Каквото се докаже с пара, не можеш да го обориш даже и ти!

Съгласен съм. След като ми обясниш защо бай Сотир се е писал Сотирос.

Ако ти бях прочел по-рано самопризнанието, хич и нямаше да си хабя клавиатурата.

Ами прави си изводите. John of Moesia трябва да бъде четен редовно.

Мислех те за интелигентно копеле с извести, преодолими, комплекси.

Ако ме беше чел редовно, щеше да си запознат и с конкурса ми за оригинална хула срещу автохтонец, че ми доде от гуша от напъните ви да се правите на психолози. Толкова сте ограничени, че дори някакъв комплекс поименно не можете да назовете. Без да си получа изчерпателната епикриза, ще имаш да чакаш хонорар за психоанализата си.
Колкото до "интелигентното копеле", в грешка си, подобно на положението с нумизматиката.

1. Нумизматиката е псевдонаука.

2. Не съм интелегинтен, защото за интелигентни се водят ученоглавците. А аз ги презирам. Прост съм си и толкоз. Нека ми е зле.

3. Познавам баща си и той ме е припознал, следователно дори с копелето си далеч от истината.

Слаба ракия си, брато.

Ако се заеме овреме с тях, де!

Ти първо си изясни какви са ми комплексите, па тогава ме лекувай. Твойте ги назовах - не си уверен в думите си, и има защо. От туй и емотиконите. Даже по двойки ми ги праскаш. Баааси! Има само един, дето те бие - Терминатор и/или Уилям Бингам. Той е по-тежък случай от тебе, ако това те успокоява.

За "льольото", ..... абе да не почвам аз, че навремето ме каниха за тамада на псувачески форум.

Можеш да пробваш да ме надриказваш. Може пък да ти се оставя да ме биеш. Зависи в какво разположение на духа ще ме свариш.

ползвай блондинките за плътски наслади, а не за духовно извисяване!!!

1. Падам си по брюнетки.

2. Не ги ползвам, а ги считам за равностойни партньори.

3. И с моята брюнетка си се ползваме доста успешно за духовно извисяване, допълвайки се взаимно (не само във физиологически аспект).

И по-чистичко, макар и кратичко!

А?


Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 07.08.06 20:52.



Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Atilkese]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано07.08.06 21:03



Т.нар. "братя" Кирил и Методий са съучастници в предателството на повизантийчения Борис. Докато Борко е хвърлял в огнището старата българска литература по идея на папасито, "братята" са се погрижили гръкоправославните малоумия да станат достояние на мъченический болгарский народъ.




Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано07.08.06 21:58



предателството на повизантийчения Борис. Докато Борко е хвърлял в огнището старата българска литература...

Интересно, коя точно българска литература е унищожавал "повизантийчения Борис"?
1.Българите са си били все още българи.
2.Славяните са само редови византийски галеници и колаборационисти ,в процеса на дебългаризация и насилствено славянизиране наречен от гърците "покръстване".
Но световната история не познава друг подобен акт на християнизиране, едновременно с който да е приложено планирано етническо прочистване.
Стигнали сме до там, от родният си български език днес с усилие да разпознаваме само думите, с които са обозначени животните от най-точният календар в света - българският (по-точен от китайският ).
Защо Паисий е нарекъл историята си не българска, а Славяно-българска... ?


ATAKA в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета




Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Atilkese]  
Автор Йoaн_Mизийckи (Чудотворец)
Публикувано07.08.06 22:10



1.Българите са си били все още българи.

Що, после какви стават? Ах, да, бе... стават гърци според Гьона, с когото сте еднакво тъпи.

2.Славяните са само редови византийски галеници и колаборационисти

Много научно звучи, което автоматично означава и че е глупост.

Но световната история не познава друг подобен акт на християнизиране, едновременно с който да е приложено планирано етническо прочистване.

Тогава що слагаш "повизантийчения" в кавички? Борко предател ли е последно или не? Щото много добре знаеш и кои е клал като пилци, заедно с бебетата им.

Стигнали сме до там, от родният си български език днес с усилие да разпознаваме само думите, с които са обозначени животните от най-точният календар в света - българският (по-точен от китайският ).

Календарът е точно толкова "български", колкото поляците са автори на латиницата.

Защо Паисий е нарекъл историята си не българска, а Славяно-българска... ?

Нарекъл я е всъщност "словеноболгарская", тъй като за него "словени" и "българи" са синоними. И, разбира се, е съвършено прав.


Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 07.08.06 22:11.



Тема Re: Траките? са българи?нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано07.08.06 23:21



1.Българите са си били все още българи.
Що, после какви стават? Ах, да, бе... стават гърци

Тогава що слагаш "повизантийчения" в кавички? Борко предател ли е последно или не? Щото много добре знаеш и кои е клал като пилци, заедно с бебетата им.


Кавичките са твои.


Календарът е точно толкова "български", колкото поляците са автори на латиницата.

Благодаря за уточнението.





ATAKA в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета




Тема Re: Траките не са българи?нови [re: Ziezi]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано08.08.06 01:33



Твърдението - "траките" са българи - да се забрани със закон !???
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано 06.08.06 20:51



"Траките са Българи"



"псевдонаучен труд" от инж. Емил Живков (Ziezi)


Ха сега да те видя, как ще забраниш със закон собствените си твърдения...
Да не си спрял да си вярваш?



Aтака в защита на Свещенната Българска Земя!
България на три морета.


Редактирано от Atilkese на 08.08.06 01:53.



Тема стига бе комитанови [re: Шишapkи]  
Автор Шишapkи (шарени)
Публикувано08.08.06 04:45



познаам го тоо - верни неща говора





Тема Re: Траките не са българинови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано08.08.06 10:12



Защо точно еврейска???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.