Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 11.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Траките не са българинови [re: Ceвт Tpeти]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано14.08.06 07:33



+ Севтътшо, ти си готинъ непознатъ(инкогнантъ)!



Тема Re: Траките не са българинови [re: Ceвт Tpeти]  
Автор piperchi (непознат )
Публикувано14.08.06 21:13



abe az ne iskam da komentiram temata-dali sa balgari trakite ili ne-znae se che ne sa balgari.te se smesvat s slavjanite nahluvashti ot severo-iztok,posle idvat balgarite s asparuh-kakto i da e.tova koeto me interesuva e-zashto imenata na car samuil i negovite bratja-aaron i moisei sa otvsjakade evreiski?imat li te neshto obshto s evreite?ne sam zid, prosto mnogo mi e interesno.



Тема Re: Траките не са българинови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор Ceвт_Tpeти (Аполонов внук)
Публикувано16.08.06 01:10



Аз съм ти непознат???
Мен всички богове ме знаят - Хоре, ти си вечно пиян и ще протестирам пред Озирис да те накаже, че не зачиташ царското ми богоравенство.
Поклони ми се, СетСатана!

Tнreskeia


Тема Re: Траките не са българинови [re: piperchi]  
Автор Ceвт_Tpeти (Аполонов внук)
Публикувано16.08.06 01:14



Не, нямат общо с евреите. Имената са християнски от еврейски произход, но не и гаранция зца кръвно родство.
Иначе като говорих с духа на Самуила, някъде след 1014 след въплъщението на Озирис-Дионис-Христос беше, той сам ми довери своето българско потекло, въпреки арменските претенции към майка му.

Tнreskeia


Тема Re: Траките не са българинови [re: Ceвт Tpeти]  
Автор Lews Therin (непознат )
Публикувано16.08.06 10:42



Не съм съгласен, защото липсата на доказателства не оборват тезата.
Нашите 'втотонци или както би трябвало да се наричат по правилно аборигени (тъй като мразят всичко свързано с гърците, нека използват латинската производна) не ги устройва нищо свързано с ирански тези, щото те си представят диви малоазиатски чергари, изобщо сме затрупани с крайни теории от всякакво естество, а то е очевидно че всички теории имат минимум зрънце истина.
Та за аборигените, какво да говорим, ние си ги знаем, обаче ти не можеш да отречеш, например, тракийският конник.

___



Тема Re: табличкатанови [re: Setebos]  
Автор dedo_minu (минаващ)
Публикувано29.08.06 17:36



Картите бяха някьде от Станфордския У-тет. Но за сьжаление не мога да открия адреса.

Картите kачих в hit.bg Понякога не се показват....
Ако все още се интересуваш от тези карти - даи е-мейл за да ти ги пратя



Тема Re: Траките? са българи?нови [re: dedo_minu]  
Автор блaroлaж (непреднамерен)
Публикувано30.08.06 04:48



Браво дедо!
Поне ти си живял си разбрал! Атака не разбраха, че в България няма кого да атакуват. Трябва да променят малко името на Уединение, Вглъбяване и Размишление.
Колкото по темата, сегашните българи са и славяни, че и траки. А преди да дойдат тук са били само българи. Това се обяснява още със сексуалността и увеличаването на хаоса с времето, което води до умесване.

Приказките се вдъхновяват от живота.


Тема Re: Траките? са българи?нови [re: блaroлaж]  
Автор Atilkese-Acпapyx (ГолобрадияАтила)
Публикувано30.08.06 12:10



Атака не разбраха, че в България няма кого да атакуват.

Като започнем от контингента в Ирак и новините на турски език, до целостта и суверенитета на България и разполагането на чужди военни бази у нас...
работа бол.
Работници липстват!

Колкото по темата, сегашните??? българи са и славяни, че и траки.

А преди да дойдат тук са били само българи.???

Това се обяснява още със сексуалността??? и увеличаването на хаоса??? с времето???, което води до умесване.



"Хаоса' и "сексуалността", в каква посока биха повели в развитието и просперитета една нация?
















ТЯ: Славчо, що са туй Вулгарес (vulgares)?
Той: Не знам...да вземем да питаме дедо!
ТЯ: Ама Славе, те ще да са от нейде оттатък Крайна земля. Дедо Руско нема как да знае.
ТОЙ: Какъв българин ще е дедо, ако не знае за Вулгарес (vulgares)?


АВТОХТОНСТВОТО Е ПЪТЯТ КЪМ БЕЗСМЪРТИЕТО





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.