Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 16.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: кратко допитване за писането на латиницанови [re: Craig]  
Автор Vencci* (R*Я)
Публикувано12.06.06 20:40



Обикновено мненията на латински, дори не ги чета.
За мен чисто и просто са "някакви букви на някакъв език".

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Аз мисля, че Крейг, като втори Модератор би спомогнал по-добре да се реализира нашия Клуб.
Предлагам го, защото от вражда преминахме в разбирателство.
От разбирателство - аз лично смятам, че с действията си, като Модератор / втори/ не би допуснал крайни индивидуални действия, но би разрешавал "заплетени случаи" съобразна много крайни мнения.

Комита,
Необходимо е по-широк спектър на мнения в нашия клуб.
Не съм споделял с Крейк това мое разбиране.
Дори ще е изненадан.
Смятам, че Вие двамата можете да създадете необходимия ред за по-квалифицирана информация и свобода на мнения във връзка с това.

Имате моята подкрепа !!!





Тема Re: кратко допитване за писането на латиницанови [re: Vencci*]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано13.06.06 02:59



Tova e dosta dobra ideia i az ia podkrepiam.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Комита, докога в този клубнови [re: Tpaвъл]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано13.06.06 15:42



Нещо се заспа работата май?



Тема Re: Инжинер Атанасов е решил този проблемнови [re: kle4kar]  
Автор Atilkese (Аспарух)
Публикувано13.06.06 15:57



Кликни с десен бутон - Install избери Bulgarian Phoenetic в Regional and Language Options. За по-малко от 30 сек. имаш превъзходно работеща кирилица. Работи безотказно на всички компютри извън БГ и не пречи на клавиатурата.
Ако не можеш да откриеш въпросният файл в сайта, постави адрес в профила за да ти го изпратя.



БЪЛГАРИЯ НА ТРИ МОРЕТА

Редактирано от Atilkese на 13.06.06 16:16.



Тема Re: Комита, докога в този клубнови [re: koмитa]  
Автор Tpaвъл (бунтар)
Публикувано13.06.06 18:15



Нормално, все пак при едни с латиницоподобна азбука има световно по футбол ;) А ти какво очакваш като дебати? Голяма част от нас не ползват от вчера компютри и интернет, така че са ги дъвкали, дъвкали тези теми, та им е втръснало да повтарят на разни малоумници кое какво е и защо е така.
Знаеш за свободата на личността и за рамката, налагана от обществото, учил си теория на правото, така че предлагам да приложиш Конституцията, в която ясно пише кой е официалният език в България. По аналогия следва да се тълкува, че форумът на "Дир.бг" е Българска територия, тъй като разширението на основния домейн е бг ;)



Тема Re: Комита, докога в този клубнови [re: koмитa]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано13.06.06 20:15



Ако някой не може да си инсталира кирилица на компютъра в работата, разбирам. Но на домашния си компютър... няма оправдание!!!
Инсталирането на кирилица на повечето операционни системи в момента е въпрос на няколко кликвания. Еле па за Windows... За справка сайта на Инжинера, комуто свалям шапка за пакета с БДС и фонетичните DLL и за борбата му с идиотските "кирилизатори".
Ако някой ползва Линукс може да се обърне към мен или да пише в клуба "Linux". Ако пък се ползва някоя по-екзотична операционна система, с удоволствие ще помогна.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!

Редактирано от headhunter на 13.06.06 20:15.



Тема Re: Комита, докога в този клубнови [re: Tpaвъл]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано13.06.06 21:18



Съгласен съм. Обаче искам да се конкретизират нещата. 1.......2.......3...... и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.