Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 23.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема История на България  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано23.04.06 16:00



Продавам книгата история на българия том 6 (възраждане).Цена 100 лева.
За контакти-0889386895



Тема Re: История на Българиянови [re: BASlLEVSA]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано23.04.06 17:02



Че тя пълна с лъжи, ве човек :)

___



Тема Re: История на Българиянови [re: BASlLEVSA]  
Автор deLake (sir)
Публикувано23.04.06 20:04



Това цялата поредица 1-6 том ли е или само 6 том? Защото на антикварната май 6 или 7 тома вървяха за около 120 лв, но не искат да продават на парче, пък на мен ми са интересни първите 3.

________________________________




Тема Re: История на Българиянови [re: deLake]  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано24.04.06 01:20



Ми това е само том 6.Аз понеже имам два и продавам единия.Инъче и на мен са ми интересни първите 3 тома.Че много евтино бе баси 120 кинта.Аз искам 100 само за тази.

Редактирано от BASlLEVSA на 24.04.06 01:21.



Тема Re: История на Българиянови [re: BASlLEVSA]  
Автор deLake (sir)
Публикувано24.04.06 22:46



Инъче и на мен са ми интересни първите 3 тома. Ами че тях ги предлагат по 50лв в нета:










А том 6 го продават за 30лв



Но не препоръчвам да се купува от там защото цените им са кожодерски. също и от Славейковото пазарче - един се пробва да ми поиска за Ист. съчинения на Ксенофонт 25лв. пак добре, че на време се усети, че е взел да продава на стар бостанджия зелени дини и веднага обасни колко восоки били там наемите - 1 600 лв на сергия.

_________________________________




Тема Re: История на Българиянови [re: BASlLEVSA]  
Автор Sam Sirius (Sam I am)
Публикувано26.04.06 14:47



Ти си смешен иманяр толкова ли я закъса, че почна да продаваш антиките само на снимки



Тема Re: История на Българиянови [re: Sam Sirius]  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано26.04.06 21:12



Кви антики бе ко стааа.Абе колега аз отдавна минах от другата страна.Просто ми трябват пари за един проект (интернет саит на Никополис ад Иструм), сега и за това ли ще вземете да ме оплювате.
А антиките вече не продавам то тука в BG дават само жълти стотинки за неща
които в чужбина струват хиляди.Не си струва да продавам каквото и да било.



Тема Re: История на Българиянови [re: BASlLEVSA]  
Автор deLake (sir)
Публикувано26.04.06 22:57



Ами защо не си вземеш някъде безплатно място той сайт? 100лв. няма да даде никой. Поне засега. После като и се дигне цената, ще си направиш платен сайт.

______________________




Тема Re: История на Българиянови [re: deLake]  
Автор BASlLEVSA (Thracian)
Публикувано27.04.06 17:08



Ами аз искам като правя нещо да го правя като хората.Ако взема безплатно място саита ще е доста семпъл а и хората които ми дават информацията изкат да има форум прикрепен към него, също така трябва да е виден от чужбина.През Никополис са минали хиляди студенти от цял свят, трябва всичко да е добре изпипано, като се има в предвид че това ще е офицялния саит на града.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.