Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 24.06.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Прав си-не знам в какво вярваш.нови [re: William Bingham]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано16.03.06 23:14



да - чудесно виждаш не по далеч от носа си и така си вадиш всички твои реалистични умозаключения

един от многото късогледи зайци в ливадата ;)



Тема Re: А ти явно си прекалил с пиенето,нови [re: William Bingham]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано16.03.06 23:16



а ти си прекалил с цъкането върху очилатите човечета
не си така силно убеден в себе си щом цъкаш така яростно върху тях за подкрепа на всеки свой постинг



Тема Уйде коньо у рикатъ...нови [re: William Bingham]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано17.03.06 09:09



На балканите всички сме древни и могъщи, онеправдани от великите сили в по-ново време, мразени от съседите си, мразещи съседите си... и така нататък.
Всички си имаме за съседите си по поне една обидна (или поне казана с пренебрежение) дума: мамалиги, цигани, шиптари, фироми :), сърбомани, гръкомани (последните 2 са даже за хора от нашия етнос, може би дори заслужено..), фанариоти, мегали идиоти, турци (че сама по себе си думата е обидна, а ние НЕ МОЖЕМ да имаме нищо общо с тях. Сакън!!)... и така нататък.
Някои хора се опиват от подобни неща и запълват собствения си комплекс за малоценност, други са жертва на великата световно-еврейска конспирация, трети си имат друга диагноза... а някои си имат от всичко по малко.
Абе понякога форумът е прекрасно лекарство против носталгия. Таман ми хрумнат налудничави идеи да се връщаме с жена ми, и хоп... достатъчно е да почета малко в българките форуми.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема На мене ми стигат и вестницитенови [re: headhunter]  
Автор Craig (**Prost**)
Публикувано17.03.06 10:19





Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Какъв ти е проблема?нови [re: William Bingham]  
Автор дядo Mиню (член)
Публикувано17.03.06 11:33



Нещо повече-след като сме един народ, древен и могъщ колкото си искаш, значи със същия успех румънците могат да твърдят, че в същност тоя народ в същност НЕ Е български, а румънски, респективно-сръпски.

Това е нещо съвсем нормално за народи с един корен.... Като човек погледне от два различни клона на дълвото към корена, то неизбежно гледката ще да е различна. Що се чудиш?

Проблемите според мен са:
Наистина ли сме от един корен и до какво се свежда това да сме народи от един корен. Щом като всички сме произлязли от Адама или по точно от шумерският му предшественик АДАПА, то значи че всички сме от един корен....Тогава нещатза корена някак си се размазват и обезсмислят.....

Ето защо идва нормалния въпрос кой народ кога и как се е обособил от общия корен....







Тема Хехе-че той проблема не е мой.нови [re: дядo Mиню]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано17.03.06 13:44



Аз приемам спокойно мисълта, че българите може и да не са толкова древни, колкото египтяните. Нито пък толкова.... и толкова..., и толкова....-можеш да добавиш сам липсващите думи.

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Проблемът ти е...нови [re: William Bingham]  
Автор Thiras (трако-скитянин)
Публикувано17.03.06 13:47



Аз приемам спокойно мисълта, че българите може и да не са толкова древни, колкото египтяните.

... че не приемаш спокойно противната мисъл.




Тема Нищо подобно. Аз просто разсъждавам,нови [re: Thiras]  
Автор William Bingham (Hammer of Konot)
Публикувано17.03.06 13:52



а не вЕрвам. Ако имаше и най-малък логически довод за обратното, щях да го приема с удоволствие. Какво да правя, че теорията ви е с повече дупки от буца швейцарско сирене?

Whisky-for my men, and beer for my horses...


Тема Re: Нищо подобно. Аз просто разсъждавам,нови [re: William Bingham]  
Автор Thiras (трако-скитянин)
Публикувано17.03.06 13:55



Какво да правя, че теорията ви е с повече дупки от буца швейцарско сирене?

Ще си запълваш дупките в знанията с четене, а не с плякане на смайлита.

Прочети книжката "Общуването онлайн" и виж какво пише за смехурковците, които завършват всяко изречение с по три и повече ухилени физиономии. Пасваш чудесно на портрета.




Тема Re: Нищо подобно. Аз просто разсъждавам,нови [re: William Bingham]  
Автор aryavarta (awaken)
Публикувано17.03.06 13:57



проблема ти е че ти уйдисват на акъла да ти отговарят на лапешките фръцни

ако спрат и ти ще се върнеш да си бистриш политиката като всички празни кратуни по света




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.